Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ej kochani, jak jestem mądry, to Alvin był Jakubem de aldersberg. Jakim cudem ? Może to ktos wyjaśnić ?

" 5 lat na forum i takie pytania zadaje?? xD " LOL ;)

To nie Pewność = to Podejżenie, że na 99,99% był
Dwie sprawy:
1- wiedział o przepowiedni, był źródłem, medium, wiedział o wiedźminach i innych kwestiach
2- amulet, naszyjnik z dwimerytu - bardzo wytarty i znoszony (najprawdopodobniej ten sam, który otrzymał od Geralta i Triss)
Dwimeryt miał zatrzymywać moce magiczne u magów (nie pozwalał im czarować) i dodawał efekt uboczny w postaci mdłości..
 
@RockPL, 100% :p Oglądałem ostatnio stary stary wywiad z REDem, i wspominał on, że gracz będzie miał mnóstwo satysfakcji z odkrycia tego, co nam zafundowali an koniec. Tylko to mogłoby być tą tajemnicą :)
 
Kochani, tak, możecie się dziwić trzy razy przeszedłem jednkę i jakoś nigdy nie zwróciłem na to uwagi. I przejdę jeszcze raz , chociaż i tak wydaje mi się to cholernie naciągane.
 
#1
No jak 3 razy przeszedłeś 1 i nie skapłeś się, gdy Geralt mówił cosik o dwimerycie, który spostrzegł u Wlk. Mistrza Zakonu Ulryka, to ja idę... idę i nie wiem kiedy wrócę...

#2
No jaki bullshiet, a skąd go miał ? Naszyjnik ?

Dał mu go Geralt, który ów dostał listem od Triss. Jako, że bachor Alvin mógł się przenosić(np. przeniósł się z Wyzimy do Odmętów) w przestrzeni i zapewne czasie.

@BeksaLala

Używamy opcji "edytuj".

Nars.
 
Last edited by a moderator:
" 5 lat na forum i takie pytania zadaje?? xD " LOL ;)

To nie Pewność = to Podejżenie, że na 99,99% był
Dwie sprawy:
1- wiedział o przepowiedni, był źródłem, medium, wiedział o wiedźminach i innych kwestiach
2- amulet, naszyjnik z dwimerytu - bardzo wytarty i znoszony (najprawdopodobniej ten sam, który otrzymał od Geralta i Triss)
Dwimeryt miał zatrzymywać moce magiczne u magów (nie pozwalał im czarować) i dodawał efekt uboczny w postaci mdłości..
No jaki bullshiet, a skąd go miał ? Naszyjnik ?
No ok, Alvin się przeniósł w czasie, dlaczego nawet nie ma wzmianki o nim w dwójce skoro był Jakubem ?
 
Również w którymś momencie, już jako Mistrz, używa słów, które usłyszał od Geralta, gdy był jeszcze chłopcem.
Ale zabawy czasem nigdy nie są rozsądne. Wnikanie i próby logicznego uzasadniania mijają się z celem.
 
Lud Olch, a nie wzgórz.
Wybacz, pomyliło mi się.
Ej kochani, jak jestem mądry, to Alvin był Jakubem de aldersberg. Jakim cudem ? Może to ktos wyjaśnić ?

W zależności od tego co powiedzieliśmy Alvinowi w 4 akcie, gdy pytał nas o różne rzeczy (wiedźminów, miłość, starsze rasy itd.), Wielki mistrz tłumaczy nam swoją wizję świata w epilogu przy pomocy różnych poglądów, przykłady

~Mówimy Alvinowi, że bycie wiedźminem to wiele wyrzeczeń i trudów i lepiej żeby został Rycerzem - Jakub mówi, że wiedźmini to przeżytek a on potrzebował rycerzy, którzy byliby zdolni do większych poświęceń i nie byliby neutrealni i pełni wątpliwości jak Berenguś.
~Mówimy Alvinowi, że wiedźmini to tacy fajni goście, obrońcy ludzi, ale nie dobrze być wiedźminem, poza tym nie może już niestety zostać wiedźminem - Jakub mówi, że dlatego starał się nas przekonać, pokazał nam wizję świata, dał szansę zostania rycerzem zarówno chłopom, szlachcie jak i wiedźminom (w innych zakonach nawet tego nie przewidywano), oraz gdy usłyszał, że przybyliśmy do Wyzimy polecił Zygfrydowi by ten namawiał nas do przejścia do Zakonu, bo chce żeby Wiedźmini tacy jak my i Berengar zostali przewodnikami ludzkości, trenując jego mutanty, bo przecież jesteśmy do tego zobligowani jako wspaniali obrońcy ludzi
~Jeszcze była trzecia opcja, ale nie pamiętam. :p
 
Obrazki z tego wywiadu z Marcinem Iwińskim dla BBC

 
Czyli już znamy grę na smartfony.
Że niby MOBA na smartfony? Chyba żartujesz, niby w jaki sposób miało by to działać, było by to nie grywalne.

Na zdjęciu jest też interesujące video o nazwie CDP_W3_CharlesDance_ProRes422.mov . Na interze twierdzą że to ten trailer nadchodzący, ale mi to bardziej wygląda na być może jakiś wywiad, albo dziennik developerski, sam nie wiem. Gdyby to było CGI to raczej nazwaliby Emhyr var Emreis a nie Charles Dance chociaż kto ich tam wie :p .
 
Last edited:
Ciekawą sprawą jest fakt, że w REDzie pracuje obecnie ok. 350 ludzi :eek: Nie tak dawno mówiono o ok. 250. Tak szybko się rozrastają?
 
To że coś takiego powstało, nie znaczy że ma to jakiś sens. Jak widać powyższa gra nie odniosła specjalnego sukcesu, granie w coś takiego na telefonach to sadomasochizm.

To może inaczej. Wejdź na Google play i wyszukaj sobie hasło moba.
 
Top Bottom