Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To może inaczej. Wejdź na Google play i wyszukaj sobie hasło moba.

Okej, dobra jest tego troche, w swojej obronie powiem że nigdy nie słyszałem o żadnej mobie na telefon. Nie zmienia to jednak w żaden sposób mojej opinii w tym temacie, ja się tego osobiście na pewno nie chwyce jeżeli okaże się to prawdą.
 
Huh? Jakieś nowe materiały pokazane w wywiadzie dl BBC? Coś mnie ominęło czy to dopiero zajawka zajawki zapowiadająca datę premiery nowych materiałów? :p
 
Ok, już nadrobiłem materiał, za dużo postów piszecie i ciężko być na bieżąco :p

Jeśli gra mobilna faktycznie okaże się MOBĄ to wielka szkoda, zupełnie nie kręci mnie ten gatunek (czy może podgatunek?). Wolałbym jakąś przygodówkę, albo skrzyżowanie visual novel z grą paragrafową, to by było coś :D Ale może czymś jeszcze zaskoczą? W jednym z niedawnych wywiadów była mowa że oprócz planszówki i gry mobilnej mają jeszcze plany na coś więcej ;) Oczywiście niekoniecznie będzie to gra, może być jakaś animacja czy coś (nie miałbym nic przeciwko).
 
Ostatnio pełno jest MOBA wszędzie, nawet planują zrobić Orcs Must Die - MOBA, szczególnie bawi mnie nowy pomysł Blizzarda:
MOBA z wszystkimi bohaterami z gier Blizz, oparta na MOBie ze Starcrafta 2, opartej na Docie 2, opartej na Docie 1, opartej na Starcrafcie 1. :wat:
A samego gatunku, to nie lubię.
 
z tego co pamiętam to było mówione ze po ogłoszeniu preordera rozpocznie się prawdziwa fala zalewania informacjami i materiałami o W3. Ja wiem ze po E3 głupio sie czegoś domagać ale czy to znaczy ze nalezy sie spodziewać czegoś tylko na większych wydarzeniach ? (czytaj - następne pewnie gamescom)
 
Przecież jesteś zalewany tonami informacji (powtarzanych w kółko, tych samych najczęściej, co chwilę w innej formie i serwisie).

Nie jest źle, dali nam 15 minut gameplay'a i teraz Leauge of Witcher.
 
z tego co pamiętam to było mówione ze po ogłoszeniu preordera rozpocznie się prawdziwa fala zalewania informacjami i materiałami o W3. Ja wiem ze po E3 głupio sie czegoś domagać ale czy to znaczy ze nalezy sie spodziewać czegoś tylko na większych wydarzeniach ? (czytaj - następne pewnie gamescom)
Ja liczę, że przynajmniej od września zaczną się pojawiać dev diaries - tak z jedno na trzy tygodnie (5-6 łącznie?).
 
Oglądałem gameplay z Novigradu i usłyszałem w dialogu z Dijkstrą w 10:41:
"Your ashen-haired lass with the scar on her cheek - she's presumably in Velen"
Zaś quest, który dotyczy tej informacji nazywa się "Ladies of the Woods". Z kolei w nowym MOBA wiedźminie dostajemy grywalną postać - Eithnę królową Brokilonu. Myślę, że pojawienie się obrzeży Gors Velen (lub nawet samego miasta) i Brokilonu jest bardzo prawdopodobne.

EDIT: @HuntMocy
Być może właśnie o owe babuleńki chodzi :hmm:, ale nie wiem czemu wszyscy uczepili się tego Operatora, postać mocno poboczna w dodatku martwa (Golem też jest w nowym Wiedźminie MOBA, a raczej nie pojawi się jako drugoplanowa postać w grze ;)).

Przy okazji (wpadłem na to grając w 1 Wieśka), skojarzcie sobie te fakty:
-Dziki Gon spotyka się pod drzewem wisielców, które widoczne jest w trailerze "Miecz Przeznaczenia" w 1szej scenie i wspomniane w Wiedźminie 2.
-W tym samym trailerze widać walkę z południcami w lokacji do bólu przypominającej pola przy odmętach.
-Na Polach w Wiedźminie 1 na mapie jest drzewo opisane jako "Drzewo Wisielców" leżące na wzgórzu, które od strony Brzegu wygląda podobnie do tego z trailera.
-Na Polach jest też krąg, którego Dziki Gon używa do przenoszenia swoich widm do Wiedźminlandii.

Co prawda to luźne dywagacje, bo z wspomnień Geralta wiemy że Drzewo Wsielców, najprawdopodobniej leży na południe od wąwozu Hydry, wszakże Gerwant wspominał, że Gon "kieruje się niezmiennie na południe", ale może po spotkaniu Letho i jego 3 kumpli ze szkoły żmiji, Białowłosy postanowił wraz z nimi zawrócić i dotrzeć do owego drzewa przed Gonem, bo Letho wiedział, że tam właśnie udadzą się na koniec upiorni jeźdźcy?:hmm:
 
Last edited:
Te lejdisy ze wspomnianego zadania to raczej te wiedźmy czy inne czarownice, które Geralt spotyka na swojej drodze, a nie driady. Była o tym mowa we wrażeniach z zamkniętej prezentacji.

Aczkolwiek myślę że Eithne ma szansę się pojawić podobnie jak Operator chociażby. Wątpię żeby w grze mobilnej jak i planszowej wrzucali postacie, których w Dzikim Gonie nie będzie. Na pierwszych materiałach z planszówki było widać kartę gryfa, wiele osób spekulowało wtedy czy i w Dzikim Gonie się pojawi, teraz wiemy już że tak ;) W komiksie np. mamy leszego.
 
W jednym z niedawnych wywiadów była mowa że oprócz planszówki i gry mobilnej mają jeszcze plany na coś więcej ;) Oczywiście niekoniecznie będzie to gra, może być jakaś animacja czy coś (nie miałbym nic przeciwko).

Serial we współpracy z HBO.
 
AS powiedział, że nie sprzeda praw do zrobienia filmu o wiedźminie nikomu poza Polskimi producentami. Przynajmniej tak mi się wydaje.
 
Top Bottom