Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dokładnie. Wkładamy całe nasze serce we wszystko co robimy, będzie dobrze:)

Myślę, że nikt z forumowiczów w to nie wątpi .. :)
JA wierzę ;) i jestem pewien, że efekt końcowy będzie zapierał dech w piersi.

Ale małe uwagi, komentarze, prośby nie wynikają z braku tejże wiary... Tylko z ...no właśnie z czego..
Z chęci zobaczenia czegoś... z troski... Redzi pamiętajcie, nie tylko Wy jesteście fanami twórczości Pana Sapkowskiego (i waszej własnej)...a poza udzielaniem się na forum większość z nas nie ma możliwości dołożenia swojego wkładu do genialnej produkcji jaką będzie (jestem o tym przekonany) Wiedźmin 3..

Jeżeli jest jakaś inna opcja z chęcią się o niej dowiem (co do ofert pracy.... trochę późno na dołączenie do zespołu, poza tym sito macie bardzo drobne i same dobre chęci oraz niezłe pomysły raczej nie wystarczą..)
 
Aj tam, ja się i tak cieszę, że pokazano już w pierwszym wieśku Jaskra i przestałem podczas czytania widzieć Zamachowskiego. A co do promocji sesją w Playboy-u jak w przypadku Triss, może udałoby się namówić panią Grażynę do ponownego wcielenia się w rolę Yennefer? (Może nawet użyczy twarzy modelowi z gry).
<3 <3
 

Attachments

  • yenfilmpolski.jpg
    yenfilmpolski.jpg
    24.6 KB · Views: 43
Musisz lubić mamuśki ;)

Nie mów tak, pani Grażyna ma max lat 24...

Na pewno nie, przecież model jest już gotowy, co można było zobaczyć na ostatnim trailerze...

No niestety :sad:

Dla tych którzy nie zrozumieli umieszczam Rudego Roba w nadziei, iże patrząc na jego uśmiechnięte oblicze zrozumieją, że to tylko żarty potocznie zwane trollingiem - :troll:
 
Last edited:
Tak trudno sprawdzić? :p W dniu premiery Wiedźmina miała 43 lata i wcale nie wyglądała źle jak na ten wiek.
 
Nieważne ile ma, ale na ile wygląda. Dajcie spokój Grażynie, bo i tak gra jest gotowa.
 
Last edited by a moderator:
Nie mamy szans na Grażynę w roli Janeczki, ale skoro pojawił się Tailes łudząco podobny do tego z Serialu, to może pojawi się też Paździoch strażnik z widokami na setnika. :hmm:
 
Dobrze... cholerny pentagram...no ale zmiana koloru włosów, odcień sukni, czy skóry to podejrzewam... nie jest duży problem, dla programisty, grafika...
:D chyba jednak jest to szczegół, który będzie mnie prześladował, jeszcze przez jakiś czas....
Co myślicie o takiej ozdobie na szyi?
http://fc07.deviantart.net/fs70/i/2...engerberg__wallpaper__by_justanor-d5ntrzr.jpg

Ozdoba delikatna, a za razem widoczna, tym bardziej, że na czarnym tle, więc nie zlewała by się ze skórą..
 
Co to ma wspólnego z komiksami?
This gorgeous, illustrated hardbound volume contains in-depth knowledge about the locales, the deadly beasts that inhabit them, and the lethal weapons used to put them down.
 
^^ Chyba tylko wydawcę:
Publisher: Dark Horse Books (March 17, 2015)
Swoją drogą szkoda, że taka pozycja ukazuje się po premierze gry. To byłby świetny prezent pod choinkę dla wszystkich zniecierpliwionych.
 
Top Bottom