Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
I czemu się regeneruje ?
A to w sumie dobre pytanie. Czy powinien się regenerować po trafieniu srebrnym mieczem, skoro bomba z opiłkami mu to uniemożliwić ma.

On się regeneruje jeszcze zanim Geralt rzucił petardę
Przecież z mojego postu nie wynika nic innego (EDIT: A, już rozumiem, niefortunnie użyłem czasu przeszłego!)
Bomba ze srebrem zdaje się ma mu uniemożliwić regenerację. Zastanawiam się więc dlaczego zwykłe ciosy srebrnym mieczem, zapewne dużo poważniejsze, nie robią tego.
 
Last edited:
Nie wiem czy ten bug był już omawiany (oraz zauważony), ale ukażę go na przykładzie najnowszego gameplay'a, a mianowicie animacja chowania miecza do pochwy - miecz nie wchodzi od razu do niej, tylko przenika przez całą powierzchnię (w innych fragmentach rozgrywki lepiej to widać). Niby szczegół, ale jednak można to poprawić ;).
 

Attachments

  • W3.jpg
    W3.jpg
    17.7 KB · Views: 37
@maxzorroz dlatego redzi cały czas pokazywali wszytko tylko dziennikarzom, bo oni rozumieją, że gra jeszcze jest dopracowywana, a tu nawet czytać nie umieją napisu na górze, ze gra jest w fazie dopracowywania i wytkną każdy bug i będą płakać...

EDIT: Jeszcze dodam, co się działo ostatnio na forum jaki lament o tryb dobowy... płakali i płakali, że co to za gra kto to widział, że nagle się noc robiła, dopiero Marcin Momot ich zgasił mówiąc, że to wina kreatury żyjącej w lesie i się uspokoili, dlatego czasem trudno się redom dziwić jak nie chcą czegoś pokazywać nowego bo potem tylko jest lament i płacz.
 
Last edited:
Nie wiem czy ten bug był już omawiany (oraz zauważony), ale ukażę go na przykładzie najnowszego gameplay'a, a mianowicie animacja chowania miecza do pochwy - miecz nie wchodzi od razu do niej, tylko przenika przez całą powierzchnię (w innych fragmentach rozgrywki lepiej to widać). Niby szczegół, ale jednak można to poprawić ;).

Miecz jest dłuższy niż ręka - nie da się go wyciągnąć z pochwy bez minimalnego przenikania :D
 

Guest 2686910

Guest
Ech, muszę powiedzieć, bo nie wytrzymam - po obejrzeniu streama w lepszej jakości (i bez wrzasku w tle, dzięki niebiosom), KOCHAM system rozczłonkowywania. Kiedy Geralt z głębokiego zamachu trochę krzywo ciął harpię i odpadła jej ręka z ramieniem... Nie wiem, chyba jestem sadystą :D Albo po prostu przypomniały mi się długie godziny spędzone z Jedi Knightem, chyba tam ostatni raz widziałem coś podobnego. UWIELBIAM.
 
Płaczą. Nie jedna dyskusja to już pokazała. Poza tym mają beta testerów.
Wytknąć błędów nie zaszkodzi :)
A swoją drogą pisałem:
[...]chodziarz mogli już to sami dostrzec
Beta tester też człowiek i może czegoś nie dostrzec, czegoś np. oczywistego lub drobnego, coś na co nie zwraca się uwagi (z całym szacunkiem dla testerów, ale i po premierze zdarzają się rażące błędy/glicze/bugi/niedopatrzenia (mówię tu ogólnie, nie mam tu konkretnie namyśli żadnego studia), a nasi forumowicze ciągle analizują klatkę po klatce, piksel po pikselu, więc możemy coś dostrzec co pojawia się tylko na moment, coś co może być przeoczone. Upewniamy się tym samym, że ten element nie zostanie pominięty.
Zapewniam Cię, że wielu, a może nawet Wszyscy forumowicze wytykający błędy gry (i nie tylko Oni) rozumieją, że produkt ten nie jest jeszcze skończony, odbugowany. I wiele jeszcze pozostało do zrobienia, wykonania.
Nie trzeba się spinać. My oferujemy tylko pomoc przy doskonaleniu gry. Zamieścić nie zaszkodzi, a może pomóc. Tak jak inni piszą co chcieli by zobaczyć w grze, tak i my tą czynnością próbujemy oferować pomoc w udoskonalaniu gry.
 
To jak chcecie pomóc w udoskonalaniu gry to złóżcie aplikacje do CDP, bo siedzenie z lupą przy monitorze i wytykanie to jest źle to jest źle to źle to powinno byc innaczej napewno nikomu nie wyjdzie na dobre, a jeśli jednak tak was rajcuje szukanie błędów to jak mówiłem zacznijcie pracować dla redów, albo załóżcie sobie osobny temat od wylewania żali na bagi i tam piszcie w którym ułamku sekundy co sie działo a jak powinno być.
 
Last edited:
Nie widzę nic złego w wyszukiwaniu bugów, co innego gdyby był lament że takowe występują...
Jest jeszcze bug z cieniami (o ile to bug, a nie wina tych technologii), w pewnym momencie cień drzewa powoli pojawia się przed Geraltem, bodajże w tym miejscu:

Ten cień po prawo Geralta.
 
Wytknąć błędów nie zaszkodzi :)
A swoją drogą pisałem:Beta tester też człowiek i może czegoś nie dostrzec, czegoś np. oczywistego lub drobnego, coś na co nie zwraca się uwagi (z całym szacunkiem dla testerów, ale i po premierze zdarzają się rażące błędy/glicze/bugi/niedopatrzenia (mówię tu ogólnie, nie mam tu konkretnie namyśli żadnego studia), a nasi forumowicze ciągle analizują klatkę po klatce, piksel po pikselu, więc możemy coś dostrzec co pojawia się tylko na moment, coś co może być przeoczone. Upewniamy się tym samym, że ten element nie zostanie pominięty.
Zapewniam Cię, że wielu, a może nawet Wszyscy forumowicze wytykający błędy gry (i nie tylko Oni) rozumieją, że produkt ten nie jest jeszcze skończony, odbugowany. I wiele jeszcze pozostało do zrobienia, wykonania.
Nie trzeba się spinać. My oferujemy tylko pomoc przy doskonaleniu gry. Zamieścić nie zaszkodzi, a może pomóc. Tak jak inni piszą co chcieli by zobaczyć w grze, tak i my tą czynnością próbujemy oferować pomoc w udoskonalaniu gry.
Czyli wałkowanie pewnych rzeczy wielokrotnie w wielu tematach to pomoc, a nie płacz i narzekanie? Hm...
- Każdy ma inną wizję wyglądu Yen
- Każdy ma inną wizję blizny Ciri. Kilka różnych wersji
- Ostatnio problem z "klamkami" i animacją otwierania drzwi. Kilka różnych wersji.
A to tylko próbka.
 
@kaczor112 Teraz przynajmniej REDzi mają tanią siłę roboczą.
A poza tym, z całym szacunkiem do Ciebie, ale po twoich słowach odnoszę wrażenie, że forumowicze, fani nie mają prawa ingerować, pomagać przy pracach nad wyglądem i mechaniką gry. Jestem urażony. :dry:
A co samej aplikacji do CDP RED, to być może kiedyś, po odebraniu odpowiednich doświadczeń w tej branży ;)
 
@kaczor112 Teraz przynajmniej REDzi mają tanią siłę roboczą.
A poza tym, z całym szacunkiem do Ciebie, ale po twoich słowach odnoszę wrażenie, że forumowicze, fani nie mają prawa ingerować, pomagać przy pracach nad wyglądem i mechaniką gry. Jestem urażony. :dry:
A co samej aplikacji do CDP RED, to być może kiedyś, po odebraniu odpowiednich doświadczeń w tej branży ;)
Chcecie szukać błędów, proszę bardzo, ale róbcie to może w temacie do tego stworzonym a nie zaśmiecacie temat i znowu zostanie zamknięty jak dawniej bo robił się kipisz straszny i nic nie można było sensownego przeczytać.
 
Problem polega na tym, że wiele osób wydaje się nie zdawać sprawy z tego, że Redzi są doskonale świadomi wszystkich technicznych błędów w przedstawionych materiałach. Na prawdę, o ile w pełnej wersji gry zgłaszanie błędów ma sens, to w opublikowanych materiałach nie za bardzo. Inna sprawa to wyrażanie opinii co do preferencji ale wtedy nie mówimy o błędach.
 
@whitewarrior Tylko jeśli chodzi o mnie, to szanuję wybór REDów i nie wtrącam się w ich postanowienia, trafić w ideał, wyobrażenie wszystkich fanów jest niemożliwe, ale pokazywać pojawiających się bugi to co innego. Wspomniałem o tych życzeniach, propozycjach fanów, bo tym samych proponują co jeszcze dodać, co zmienić by gra wyglądała lepiej, wiarygodniej, ale mnie też wkurzają czasami posty z narzekaniami na pewne elementy.

EDIT: Dobra, kończę temat, a przyszłe problemy będę rozwiązywał w odpowiednim do tego temacie :)
 
Problem polega na tym, że wiele osób wydaje się nie zdawać sprawy z tego, że Redzi są doskonale świadomi wszystkich technicznych błędów w przedstawionych materiałach. Na prawdę, o ile w pełnej wersji gry zgłaszanie błędów ma sens, to w opublikowanych materiałach nie za bardzo. Inna sprawa to wyrażanie opinii co do preferencji ale wtedy nie mówimy o błędach.
Ja mam wrażenie czytając niektóre posty, że dla wielu tutaj to są błędy od których uzależniają zakup gry.
 
Problem polega na tym, że wiele osób wydaje się nie zdawać sprawy z tego, że Redzi są doskonale świadomi wszystkich technicznych błędów w przedstawionych materiałach. Na prawdę, o ile w pełnej wersji gry zgłaszanie błędów ma sens, to w opublikowanych materiałach nie za bardzo. Inna sprawa to wyrażanie opinii co do preferencji ale wtedy nie mówimy o błędach.
Właśnie kilka stron wcześniej był szum o nagłą zmianę pory dnia, co się później okazało było to bezpodstawne lamentowanie bo redzi wypowiedzieli sie ze to nie błąd gry a powód leży w magicznej kreaturze zamieszkującej las... Więc jak najbardziej będę obstawał przy tym ze wytykanie błędów przez ludzi nie mających pojęcia jak co powinno być jest bezsensowne.
 
@kaczor112 Mogło się okazać tylko dlatego, że ktoś na to zwrócił uwagę. Po twoich wpisach nic się nie może okazać. Raportuję twoje posty jako spam, bo nie dotyczą gry w żaden sposób.
 
Top Bottom