Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Czyli stronami thewitcher.com rządzi przypadek...

EDIT:
Nie minęło nawet pieć minut, a u mnie też nagle zaczęło wszystko działać z niewiadomego powodu...czary
 
U mnie na pl.thewitcher.com/killingmonsters nie ma nic nowego, ale za to już na thewitcher.com/killingmonsters wszysko działa...dziwne dość :p

E: a banner u góry to w ogóle żyje swoim życiem ;p
 
The developers actually have tools to develop realistic geography. They have one tool, for example, with a single purpose: to measure where rain would gather on terrain and allow a forest to grow.

Jak tak dalej pójdzie, to W3 doczeka się artykułu w Science

Źródło: RPGFan
 
Jak myślicie, czy podczas szybkiej podróży gdy będzie miało się pojawić jakieś oskryptowane wydarzenie to czy Geralt zatrzyma się w tym miejscu czy trzeba będzie tam przejść własno(konnie)ręcznie?To takie nieprzyjemne, że gra przerywa szybką podróż by Ci powiedzieć : Tak, teraz się coś wydarzy! To rujnuje całe napięcie..
 
MasterJaskier said:
Jak myślicie, czy podczas szybkiej podróży gdy będzie miało się pojawić jakieś oskryptowane wydarzenie to czy Geralt zatrzyma się w tym miejscu czy trzeba będzie tam przejść własno(konnie)ręcznie?To takie nieprzyjemne, że gra przerywa szybką podróż by Ci powiedzieć : Tak, teraz się coś wydarzy! To rujnuje całe napięcie..

Oskryptowane wydarzenie może nastąpić na szlaku DO danej miejscówki, lub w samej miejscówce. W takim wypadku nie widzę problemu.
 
Witam, myślę,że wpadłem na niezły pomysł,a mianowicie chodzi o możliwość importowania muzyki z poprzednich wiedźminów do Dzikiego Gonu. Moim zdaniem to by była fajna rzecz, z chęcią posłuchał bym sobie muzyki w szczególności z jedynki.
 
MasterJaskier said:
Jak myślicie, czy podczas szybkiej podróży gdy będzie miało się pojawić jakieś oskryptowane wydarzenie to czy Geralt zatrzyma się w tym miejscu czy trzeba będzie tam przejść własno(konnie)ręcznie?To takie nieprzyjemne, że gra przerywa szybką podróż by Ci powiedzieć : Tak, teraz się coś wydarzy! To rujnuje całe napięcie..
Jeśli dobrze zrozumiałem intencje RED'ów to podczas szybkiej podróży nie będzie żadnych losowych wydarzeń. Przygody po drodze czekają jedynie na graczy którzy będą się przemieszczać świadomie. Chodzi o to by zachęcić do samodzielnej eksploracji zaś szybką podróż uczynić możliwie nieciekawą.
Swoją drogą napięcie jest właśnie wtedy gdy decydujesz się na szybką podróż i nie wiesz czy w połowie drogi nie obudzisz się otoczony przez potwory :) Szybka podróż w czapce niewidce i siedmiomilowych butach to żadne napięcie.
 
Garram said:
Swoją drogą napięcie jest właśnie wtedy gdy decydujesz się na szybką podróż i nie wiesz czy w połowie drogi nie obudzisz się otoczony przez potwory :)
Aż mi się BG2 przypomniało. :)
 
Fallout. Ups, spotkałeś patrol Supermutantów. /śmierć w pierwszej turze. :D

A poważnie, ja zapewne nie będę w ogóle korzystał z szybkiej podróży poza kontekstową, ale gdyby była rozwiązana właśnie w stylu Fallouta, to byłbym bardziej skłonny rozważyć taką możliwość. :)
 
Ciekawe kiedy dostaniemy ten 40- minutowy footage z zamkniętej prezentacji Dzikiego Gonu. Ciekawe czy dostaniemy go w ogóle. Ciągle nie mogę wyjść z podziwu nad grafiką trójki. Być może ktoś z was pamięta moje biadolenie na screeny publikowane kilka miesięcy temu. ;) Całe szczęście, że trójka wychodzi dopiero w przyszłym roku, mam czas na uzbieranie na nowy PC. Myślę, że tak z 8 kafli na pełen zestaw (z monitorem, klawiaturą, myszą i głośnikami, nawet nowy fotel sobie kupię!) wystarczy spokojnie. :p
 
@greeks:
Ty nie możesz wyjść z zachwytu a u Amerykanów już się flame-war pali na GT jak to mogli dać tytuł za najlepszą grafikę na E3 dla Wiedzmina3 przecież MGSV czy Division wyglądają lepiej? a najbardziej rozbawił mnie komentarz że Wiedzmin3 wygląda jak current-gen ! no zamurowało mnie głupota ludzka (a może ślepota?) nie zna granic.
 
Trailer in-game zabija tymi trzema scenami:





Każda z nich prezentuje inny aspekt boskości oprawy. Pierwszy screen to architektura i te pokrzywki, krzaczki, trawka przy zabudowaniach. Malownicze i realistyczne jednocześnie. Drugi screen to oczywiście poczucie otoczenia przez watahę wilków. Ich wygląd, poruszanie się, otoczenie. Bajka. Na koniec scena walki z harpiami i wymiatająca animacja Geralta płynnie przechodzącego od przeciwnika do przeciwnika. Ta gra jest wielka! A Amerykanie widzą tylko Solid Snake'a i Manhattan w zimie. Wystarczy się przyjrzeć detalom i od razu widać niedoskonałości graficzne.
 
Nie przesadzajcie, Metal Gear Solid 5 i Division wyglądają rewelacyjnie więc co z tym złego, że komuś się bardziej podobają od Wiedźmina 3?
 
Top Bottom