Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
O ile się nie mylę, to zrzędzisz o tych wokalach już któryś raz z rzędu. Nudzi ci się, czy co? Napisałeś raz i wystarczy. Moim zdaniem wokale nadają klimatu i pasują do całości. Mam nadzieję, że REDzi ich na zmienią, chociażby na złość tobie...
No to niezmiernie się cieszę, że ci się podoba, ale po co od razu złośliwości, nawet jeśli Ci chomik zdechł ;)
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    20.1 KB · Views: 75
No ja nie widzę tego, widzę jak odpada kawałek górnej połowy z ręką.
Też to zauważyłem. Niedługo pewnie zobaczymy jak Geralt będzie sztyletem ucinał nogę w biodrze lekkim ruchem dłoni. Trochę realizmu w walce powinno być. I czemu zawsze jak redzi upubliczniają gejmplej, to nigdy w w złej pogodzie.
 
Muzyka to jeszcze nic, ale kobiece wokale, to jest spora przesada. Wycie wręcz, zawodzenie. Wiem, że niby taka konwencja. Mam głęboką nadzieję, że kobiece wokale będą ograniczone do minimum. Dla mnie one nie robią żadnego klimatu, zupełnie wręcz przeciwnie. Drażnią troche.
Apage! ;) To "wycie, wręcz zawodzenie" jak kolega raczył je nazwać, nadaje tej muzyce rewelacyjny klimat! Dawno, oj dawno już nie słyszałem muzyki, która nadawałaby scenie walki równie fajny nastrój. Ja mam szczerą nadzieję, ze oprócz kawałka zaprezentowanego na gejmpleju będzie jeszcze kilka, zbliżonych klimatem i obdarzonych równie klimatycznym wokalem!
 
@veynar bo w złej pogodzie (pochmurno i deszcz) świat zawsze wygląda lepiej :) więc jeśli teraz jest genialnie, to przy złej pogodzie nie mielibyśmy do czego się przyczepić, a to było by bez sensu ;)

@Wojlen - tak wygląda - masz na to cały temat o Easter Eggach

@Daniel Abatemarco - jeśli już komuś mógł zdechnąć chomik, to Minskowi - ale wówczas mieli byśmy żałobę międzynarodową

A o gustach w tym muzycznych - to wiecie ;)
Podejrzewam, że będzie kilka utworów puszczanych w trakcie walki
 
Last edited:
@RockPL Ech.. nigdy nie zrozumiem marketingu REDów. Nie lepiej pokazać i kupić więcej graczy? Podobno na poprzednich pokazach każdy dziennikarz chwalił jak świat reaguje na warunki pogodowe(deszcz, silny wiatr, burza). Gra i tak graficznie prezentuje się świetnie(ale nie jak z traileru:D), czemu nie dolać przysłowiowej oliwy do ognia. Rozumiem, że nie chcą pokazać wszystkiego przed premiera i popieram, ale w kwestiach graficznych nie ma co zwlekać.
 
Może po prostu build E3 nieradzi sobie z pogodą (czyt. poważne spadki klatek). Tłumaczyło by to dlaczego pogoda nie zmienia się na pokazach.
 
Sześć miesięcy do premiery i build, który nie ma zaimplementowanych zmiennych warunków pogodowych? Nie znam się na tworzeniu gier, ale przypuszczam, że takie rzeczy robi się na początku lub w środku etapie prac nad grą.
 
@RockPL Ech.. nigdy nie zrozumiem marketingu REDów. Nie lepiej pokazać i kupić więcej graczy? Podobno na poprzednich pokazach każdy dziennikarz chwalił jak świat reaguje na warunki pogodowe(deszcz, silny wiatr, burza). Gra i tak graficznie prezentuje się świetnie(ale nie jak z traileru:D), czemu nie dolać przysłowiowej oliwy do ognia. Rozumiem, że nie chcą pokazać wszystkiego przed premiera i popieram, ale w kwestiach graficznych nie ma co zwlekać.


Spokojnie :D wszystko w swoim czasie.
Takie coś najlepiej pościć tuż przed otwarciem sprzedaży - na tydzień, czy dwa przed (może ciut wcześniej) :) prawda?
A tzw. "pierwsze wrażenie" można zrobić tylko raz - więc ja Redów rozumiem.

Zostawiają to na tzw. tąpnięcie (kropka nad i)

--------------

Tak jak napisał @Rustine
To jest z przed E3

Dodatkowo - nie rozumiem, czemu wszyscy powtarzają 6 miesięcy.
Jakie sześć? A wytłoczenie-wypalenie 100 tysięcy kopii + wydruk i pocięcie okładek + władowanie wszystkioego w pudełka + dostarczenie do dystrybutorów + rozesłanie EK do szczęśliwych posiadaczy...
To co. W dwa dni się zrobi ? NIE

Redzi od dziś mają 4 może z góra 5 miesięcy... a tak na prawdę, to do końca roku... Nie wiem, może jeszcze w styczniu mogą pracować nad grą. Ale styczeń i luty, jeśli już, to praca nad "łatką" a nie produktem, który znajdziemy w pudelkach.

------------------
@veynar - no widzisz :D pierwsze tak. Ale jest wrażenie i WRAŻENIE
Jak tuż (2-3 tygodnie do premiery) przed otwarciem sklepów wrzucą do sieci, pokarzą w telewizji itp. filmik, gameplay czy co tam chcą w najlepszej rozdzielczości, ze wszystkimi, ale to wszystkimi "wodotryskami" to ludziom nie tylko szczęka, ale i portki po prostu spadną.
A wiedźmin będzie miał się z kim bić o sprzedaż (bo chyba z 3 tytuły - nie RPG- ale konkretne tytuły będą wychodzić)
Takie walnięcie będzie konieczne, by Wiedźmin 3 był widoczny.


---------------

A później będzie Cyberpank2077 - gdzie ciemne wielopoziomowe miasto, w którym (mam nadzieję) będziesz mógł wszędzie wejść i poszperać - wówczas nic i nikt nie dorówna CD Project RED.
:victory:


---------------
@michalek12345 o bardzo dziękuję.
Dodatkowo - podejrzewam, że 90% "błędów" jakie do tej pory w najnowszych materiałach zauważyliśmy jest już poprawiona, albo rozpracowywana.
 
Last edited:
Wiec tak naprawdę czasu Redzi maja mniej niż te pol roku. Gra wychodzi prawie idealnie w moje urodziny, jakie fajne to jest :)



Wiem, ze to nie na temat, ale gram teraz znowu w W1 ER i parskam smiechem raz za razem zastanawiajac się, czy ta gra się kiedykolwiek zestarzeje? Te teksty, dialogi, jakie to pierońsko zmyślne i, nawet po latach, smieszne. A i wygląda to to wciąż przednio, Wyzima Klasztorna w lunach zachodu zatrzymala mnie w mojej wedrowce.
 
Tak się zastanawiam. Po co były używany zmysły wiedźmińskie, aby znaleźć Johny'ego, oraz dlaczego osoba z Downwarren mówi nam, abyśmy się rozejrzeli za tym głosem i odszukali źródła problemu jeśli w obu przypadkach mieliśmy miejsce podane jak na tacy przez widoczny wykrzyknik? Trochę bez sensu :p

I jest jedna rzecz, która mi się dopiero teraz rzuciła w oczy po zastanowieniu. Jak Geralt spada ze skarpy to potem robi przewrót w przód. Z jego poruszania podczas walki można by wnioskować, że jest prawonożny i praworęczny, a zwykle wtedy ludzie robią roll'a przez lewy bark, a Geralt robi go przez prawy. A dodatkowo akurat po prawej wystają mu 2 miecze, które przy przewrocie przez prawy bark z pewnością każdemu bardzo by przeszkadzały.

Czyli mamy kolejne 2 bezsensowne rozwiązania ;p
 
Top Bottom