Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Rustine said:
Ta, też coś takiego postanowiłem, już, już miałem kupić PS4 - a tu BAM! Gry za 279 zł. Jak miło. Zacząłem zbierać na komputer ze szczęścia. Przynajmniej będę miał pewność, że PhysX będzie działał.

Nigdy nie wydałem więcej niż 100 zł za pojedynczą grę na ps3 albo xboxa (z wyjątkiem Wiedźmina 2 i edycji kolekcjonerskiej fajnala 13-2), a nie kupowałem też używek. Wystarczy kupowanie na premierę sobie zostawić na rzeczy, które na prawdę chce się wesprzeć, z głębi serca i portfela. Niech się bandwagon toczy swoją drogą.
 
Tak, obiecałem sobie kupić kolekcjonerkę Wiedźmina 3. Po przemyśleniach stwierdziłem, że będzie kosztować jakieś 400 zł. Co do premier - w co mam grać z nadejściem nowej generacji? Mam kupić konsolę i schować do szafy na pół roku w oczekiwaniu na promocję? Mocno przegięte.
 
Może lepiej nie kupować konsoli od razu? Ja nie zamierzam inwestować w nowy sprzęt przed premierą Wiedźmina 3, niezależnie w jaki. Ale też mam sporo zaległości w grach.
 
Zwaliło mnie z nóg.
http://allegro.pl/wiedzmin-wyjatowa-kolekcja-unikat-gry-film-komiks-i3370605602.html
 
Rustine said:
Ta, też coś takiego postanowiłem, już, już miałem kupić PS4 - a tu BAM! Gry za 279 zł. Jak miło. Zacząłem zbierać na komputer ze szczęścia. Przynajmniej będę miał pewność, że PhysX będzie działał.
Słuszna decyzja. U nas nowych gier konsolowych po prostu nie opłaca się kupować, no chyba że smarkasz w dwustozłotówki. Ciekawym, czy dystrybucja elektroniczna na konsolach ruszy na tyle, by zmniejszyć ceny w stosunku do wersji pudełkowych.

Tak czy siak ja będę modernizował PC przed premierą W3.


Wracając jeszcze na chwilę do kwestii pijarowskich - na miejscu Redanii bardzo uważałbym na słowa, gdy poruszana jest kwestia platform, zwłaszcza że pismaki lubią ciągnąć za język. Generalnie jest to ekstremalnie śliski temat, który bardzo łatwo może wywołać histerię wśród zatwardziałych pecetowców (na właścicielach konsol priorytety platform nie robią większego wrażenia, z tego co zauważyłem). Czym to jest spowodowane, wspominałem już kiedyś - wieloletnia polityka traktowania komputerów jak zło konieczne, przyniosła taki efekt. Ludzie są po prostu nieufni, bo wiele razy wleźli na minę. I ja się temu nie dziwię. Ba, rozumiem te lęki.
 
Rustine said:
Zwaliło mnie z nóg.
http://allegro.pl/wiedzmin-wyjatowa-kolekcja-unikat-gry-film-komiks-i3370605602.html

Współczuję mu. Musi być w naprawdę kiepskiej kondycji finansowej, skoro sprzedaje taką cudną kolekcję :(

Zróbmy może jakąś zrzutkę, nie uchodzi, by taki zapalony fan rozstawał się ze swoją ukochaną kolekcją
 
Ciekawym, czy to ktoś z forum. Ale niektóre rzeczy wydobył chyba z Otchłani - zwłaszcza ten filmowy medalion.
 
Rustine said:
Zwaliło mnie z nóg.
http://allegro.pl/wiedzmin-wyjatowa-kolekcja-unikat-gry-film-komiks-i3370605602.html


Ehhh współczuje gościowi, mi by chyba serce pękło gdybym taką kolekcję posiadł i musiał sprzedać... Kupiec na pewno się znajdzie, bo to jest cudeńko no ale nawet gdybym miał wolną taką sumę to wolałbym na co innego wydać szczególnie, że studia o krok. :p/>

Ps. Nie zdziwię się jak CDPR kupi tą kolekcję i w swojej siedzibie zrobi kącik z tymi cudeńkami.
 
Ja bym nawet kupił, ale strasznie głupio bym się czuł wiedząc, że to czyjaś dawna, ukochana kolekcja...

NapoleonPL said:
Ps. Nie zdziwię się jak CDPR kupi tą kolekcję i w swojej siedzibie zrobi kącik z tymi cudeńkami.

Niezły pomysł Daj ktoś znać Redom.
 
Świetna kolekcja, gościu musi być naprawdę pod ścianą że się jej pozbywa. Cena w sumie nie taka wysoka, widziałem jakiś czas temu EK W1 + W2 za ponad 2000.
 
Rustine said:
Zwaliło mnie z nóg.
http://allegro.pl/wiedzmin-wyjatowa-kolekcja-unikat-gry-film-komiks-i3370605602.html
Rozważałbym zakup owej kolekcji, jednakowoż aby w domu mym zmieścić się to mogło, musiałbym z żoną swą własną pożegnać się czule i na zawsze oraz z jej bibelotami i takowoż drobiazgami ...

Dzieci by zrozumiały...
 
Osobiście nie widzę w tym wywiadzie niczego złego. Wydaje mi się to całkiem rozsądne. Podzielam zdanie osób, które twierdzą, że sterowanie winno być proste i łatwe w użyciu. Skomplikowanie dla samego skomplikowania prowadzi jedynie do frustracji. Prosty i łatwy w użyciu system sterowania nie oznacza uproszczenia gry. Gra nie stanie się nagle hack&slashem.

Poza tym, wersje na każdą z platform powinny być traktowane dokładnie tak samo. Mam wrażenie, że niektórzy mają kompleksy na punkcie konsol. Generelanie, pare osób dość mocno przesadza. Prawda jest tak, że na razie nie widzieliśmy systemu sterowania. Do premiery jest jeszcze sporo czasu. Nie widzę sensu krytykowania czegoś, co nie jest jeszcze zaimplementowane.

Przy okazji, wydaje mie się, że Pan John Mamais w jednym z wywiadów stwierdził, że będzie możliwość przypisania znaków do klawiszy.
 
Jak myślicie jaka waluta będzie wprowadzona do W3? W poprzednich częściach były to temerskie oreny, a jeśli się nie mylę to w Novigradzie obowiązują korony. Myślicie że redzi to zmienią?
 
Widzę dwie możliwości:

1. Redzi podejmą ambitną próbę stworzenia systemu wielowalutowego, w którym każdy z trzech obszarów będzie posiadał własną walutę, której kurs będzie zależny od wielu czynników.

2. Redzi zagrają bezpiecznie i wprowadzą walutę nilfgardzką, uzasadniając fabularnie że z powodu wojny jest ona najstabilniejsza i wszyscy kupcy powszechnie jej używają.
 
greeks said:
2. Redzi zagrają bezpiecznie i wprowadzą walutę nilfgardzką, uzasadniając fabularnie że z powodu wojny jest ona najstabilniejsza i wszyscy kupcy powszechnie jej używają.

Raczej bym obstawiał na walutę jednego z państw neutralnych, bo wiadomo wojna jest zmienna i może być tak, że Nilfgard przegra, a wtedy ich waluta straci na wartości, a jak ktoś nie walczy to wtedy ma najstabilniejszą walutę. :p
 
Wallace said:
Po co mają kupować? Oni to wszystko mają :p

Mają medalion z filmu? Nie sądzę


Co do walut: Najprawdopodobniej obowiązującą jednostką monetarną będzie Korona Novigradzka. Obowiązuje w Novigradzie i całej Redanii, jest stabilna...
 
SMiki55 said:
Mają medalion z filmu? Nie sądzę />


Co do walut: Najprawdopodobniej obowiązującą jednostką monetarną będzie Korona Novigradzka. Obowiązuje w Novigradzie i całej Redanii, jest stabilna...


Od kiedy korona Novigradzka obowiązuje w Redanii? Bo chyba sporo zapomniałem z książki... :|
 
Top Bottom