Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Co nie zmienia faktu, że jest najlepszy. Jęsli chodzi o renderer tu masz genialnego Geralta: http://th09.deviantart.net/fs70/PRE/f/2013/232/8/4/geralt_of_rivia_2_by_ivances-d6iz9qm.png
Ten jest genialniejszy:
 
Last edited:
Szkoda, że na stronie głównej Yennefer jest wzięta z CGI, wciąż nie jesteśmy pewni jak będzie wyglądała w grze.
 
Skąd info? Wygląda jak ten z CGI.

To że wygląda, nie znaczy że jest. Wszystkie rendery zamieszczone na stronie głównej są odpowiednikami modeli z gry (wiadomo trochę upiększone) ale jednak. W CGI jest podobna, ale to chyba dobrze, osobiście dla mnie lekko się różnią i preferuje tą ze strony głównej, a eustachy bodaj na przykład nie widzi żadnego podobieństwa i tą ze strony głównej uważa za brzydotę, a tą z cgi za piękność więc ile osób tyle opinii. :p
 
https://www.youtube.com/watch?v=462-XqrflCs
Wizerunek Yennefer uważam za bardzo udany - twarz ładna, choć nie przepiękna, usta wąskie zgodnie z sagą. Włosy czarny jak coś niesamowicie czarnego, tak ma być.
Ale kropla dziegciu w tym teaserze - nie uważacie, że wygląda ona (twarz) dużo gorzej niż twarze przedstawione w Killing monsters? Mam na myśli oczywiście wykonanie techniczne - KM graniczy prawie z fotorealizmem, natomiast tutaj mamy po prostu ładną i tylko ładną grafikę komputerową... może to kwestia kompresji youtube, mam taką nadzieję, ale poprzednie CGI wyglądało znacznie lepiej (nawet na yt)

Kajam się. Wygląda fenomenalnie.
 

Nasza znajoma gamermd83 i jej reakcja na intro Wiedźmina 3.
No właśnie. A my tylko potrafimy narzekać i kręcić nosem.
Oj @Wroobelek , Wroobelek, ja wiem że to przez przypadek, ale Niebiescy znów (tym razem przez Ciebie) będą smutni.

Co do "naszego" biadolenia - zgadzam się z tobą

Mi się Intro podoba i chciałbym, by postacie tak właśnie wyglądały. Nie rozumiem tylko czemu ten "wielki, zły Nilfgaardzyk" tak ryczy... Czyżby to odpowiedź na "wycie" w podkładzie muzycznym ???

Aha i jak dla mnie za krótkie to intro :p
 
Mi się Intro podoba i chciałbym, by postacie tak właśnie wyglądały. Nie rozumiem tylko czemu ten "wielki, zły Nilfgaardzyk" tak ryczy... Czyżby to odpowiedź na "wycie" w podkładzie muzycznym ???
Mi ten NIlfgaardczyk przypomina tego ryczącego orka z intro Gothica w 0:47
:hai:

Swoją drogą to intro Gothica jest dłuższe od tego z W3.
:troll:
 
Last edited:
Mi ten NIlfgaardczyk przypomina tego ryczącego orka z intro Gothica w 0:47
:hai:
Swoją drogą to intro Gothica jest dłuższe od tego z W3.
:troll:

:D cóż, też "ładnie ryczy". Właśnie się zastanawiałem, na co ten (wiedźmiński) rycerz tak ryczy i doszedłem do wniosku, że coś zgubił. Może swoją szczęśliwą "króliczą łapkę", albo podręczny przybornik do polerowania zbroi, albo okulary. I tak się zezłościł tym faktem, że zarąbał pierwsze, co mu się nawinęło pod miecz ;)

A tka na poważne, to Intro mi się podobało z jednym wyjątkiem, ten dziwny pokaz slajdów 0:26-0:28 wyczułem przy tym takie straszne zgrzytnięcie....
Według mnie było ono zupełnie nie potrzebne. Jak dla mnie lepiej by wyglądało, gdyby po kolei scena przeplatała się z kolejna sceną, bez tego slajdowego wtrącenia, a jeśli już chcieli to powinno trwać dłużej i być więcej slajdów z jasnym "rozświetleniem" na końcu jak w wielu filmach akcji.
Dziwne to było, dodatkowo. Nie mogli zamiast tego dać Geralta z Vesemirem podjeżdżającego na wzniesienie i spoglądającego na pole bitwy "z góry".

Intro ładne, ale nie zrobiło na mnie (jak już ktoś o tym pisał) takiego wrażenia jak intro z W1 czy późniejsze intro z W2. Za krótkie :p

--------------

Ed.

[...]
A wy wymagacie, żeby w każdej klatce miły pan z głosem lektorskim tłumaczył kto jest kim, co zrobił, skąd się tu wziął? To jest intro, macie się tego dowiedzieć w grze, w której znajdziecie się po tym jak intro się skończy.
A któż Ci takich rzeczy naopowiadał?
Pamiętasz Intra z W1 i W2.
W W1 był narrator, który wyjaśnił pokrótce - kim jest Wiedźmin i czym jest jego profesja. Dodatkowo Gracze mogli obejrzeć jakim "badassem" jest Geralt (bardzo ładne intro - jak na tamte czasy)
W2 bez narratora, ale za to z nadaniem sensu histori. Jest król, jest świat, jest "zły nie-zły" zabójca i dodatkowo też jest "badassem".

W W1 jak i w W2 wszystko jest płynne. W inrze do W3 płynne nie już takie nie jest. J
Na świecie jest jeszcze sporo ludzi,które nie słyszało o Wiedźminie, a większość która ostatnio o nim słyszała i tak nie ma pojęcia kto to tak na prawdę jest :)
Nasze forum nie jest najlepszym miejscem do badań ogólno-krajowych, czy ogólno-światowych.
Za bardzo odbiegamy od średniej ;)
 
Last edited:
Wiedźmin to mniej, lub bardziej znany świat. Świat Gothic-a jest tylko trochę mniej rozbudowany, ale trzeba było w krótkim intrze przedstawić tyle historii świata ile trzeba i tyle wprowadzenia do akcji gry ile się da. Gdyby tam wepchnąć kim naprawdę jest Bezi, Artefakty Adanosa, Klany północy, Strażników równowagi, wiecznego wędrowca, historię królestw Myrtany, wojen sukcesyjnych, 300 letnie rządy Rhobara I świętego, rządy Rhobara uzurpatora, a potem dojście do władzy Rhobara II, wojnę z orkami powody, fazy i skutki to by to intro trwało dłużej niż to w Half Life 1. A gdyby jeszcze wepchnąć podboje wszystkich 3 Rhobarów (w kanonicznej wersji Bezi nie wrócił jeszcze [G3 ZB i Arkania nie są liczone do kanonu), wojnę o Varant, wojnę o wyspy południowe, krucjatę Lorda Dominique, ultimatum Lorda Trontera i resztę historii ludzkości w skrócie to zrobiło by się 30 minut. A gdyby jeszcze dodać historię Bogów: Podział Innosa, wymiary nadprzyrodzone, Morgahard, wojny bogów, potopy Adanosa i historię przed zakazem Adanosa (Nigdy więcej nie postania wasza noga na mej ziemii, bo jest ona święta i pozostanie taką na wieki) zrobiłoby się równa godzina.

A wy wymagacie, żeby w każdej klatce miły pan z głosem lektorskim tłumaczył kto jest kim, co zrobił, skąd się tu wziął? To jest intro, macie się tego dowiedzieć w grze, w której znajdziecie się po tym jak intro się skończy.
 
Przynajmniej muzyka daję rade. Panowie kompozytorzy, percivale i insze ostatnimi czasy odwalają lepszą robotę niż reszta osób zaangażowanych w projekt.
 
A któż Ci takich rzeczy naopowiadał?
Pamiętasz Intra z W1 i W2.
W W1 był narrator, który wyjaśnił pokrótce - kim jest Wiedźmin i czym jest jego profesja. Dodatkowo Gracze mogli obejrzeć jakim "badassem" jest Geralt (bardzo ładne intro - jak na tamte czasy)
W2 bez narratora, ale za to z nadaniem sensu histori. Jest król, jest świat, jest "zły nie-zły" zabójca i dodatkowo też jest "badassem".

W W1 jak i w W2 wszystko jest płynne. W inrze do W3 płynne nie już takie nie jest. J
Na świecie jest jeszcze sporo ludzi,które nie słyszało o Wiedźminie, a większość która ostatnio o nim słyszała i tak nie ma pojęcia kto to tak na prawdę jest :)
Nasze forum nie jest najlepszym miejscem do badań ogólno-krajowych, czy ogólno-światowych.
Za bardzo odbiegamy od średniej ;)

Każdy mniej lub bardziej zorientowany domyśli się pewnych faktów po obejrzeniu intra W3, a po obejrzeniu intra W2 nikt się niczego nie domyślał, chociażby znał sagę (kto to jest ten łysy, czemu ich zamroził i zabił tego króla). Tutaj też intro nadaje sens historii: jest kobieta, Geralt za nią podąża, widzi gdzie uciekła, a teraz hyc do gry i kontynuuj graczu historię rozpoczętą w intrze.
 
Top Bottom