Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Chodzi pewnie o kartonowe pudełko bez dna i wieczka, w którym znajdują się elementy edycji standardowej.

Szkoda trochu. Juz myslalem ze takie fajne coś:




z nadrukiem jakimś odpowiednim i kolorem :p. Czyli to będzie coś ala to ,,pudło" podobne do grubego pudełka jak z W2 w którym były dwa pudełka z ST, grą i poradnik, oks D:
 
Ja mam pytanie jak Wy się tu w ogóle dostaliście - na tymo forum, skoro nie potraficie czytać... (...)
Nie bardzo rozumiem, dlaczego uważasz, że taka forma wypowiedzi będzie tu mile widziana?
Jeśli masz uwagi co do postów innych użytkowników, to od tego jest przycisk raportowania, żebyśmy mogli stosownie zareagować, o ile uznamy, że jest ku temu powód. W tym momencie jednak to Twoja wypowiedź jest niegrzeczna i prowokująca. Wiem, że mamy ciężką pracę, ale nie musisz nas wyręczać, a już na pewno nie takim tonem w stosunku do kolegów, bo to ani potrzebne, ani fajne.

I nie odpisuj. Po prostu się zastosuj.
 
No ja myślę że może na początku grudnia coś dostaniemy bo już chodzą potkii że VGX w tym roku się prawdopodobnie odbędzie, więc jeśli tak, to na 100% Dziki Gon tam będzie.
 
@Takethislif3 możesz sprecyzować ?

Hmm w sumie to nie wiem co tu precyzować, tak jak w poście przez EvilChrisa założonym (nowy comunity menager na Amerykę Północną) ma się przebiec po studiu i wypytać ludzi o to co my w tym poście pytamy, z racji że jest nowy i na hameryke to jest szansa że w ramach dobrego PR trochę szczegółów mu zdradzą.
 
Jakieś screeny i wideło byłoby miło zobaczyć. Fakt.
I może w końcu coś o alchemi powiedzą... :)
 
Last edited:
Powinni zrobić dobre Q&A dla forumowiczów :p, na PGA nie było choć miało być. Generalnie wszyscy teraz czekają w milczeniu na premierę :D
 
Top Bottom