Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
napisałem tak bo na forum nie ma tematu do rozmowy :D Wszystko obgadane i wyczerpane, a to co chcielibyśmy wiedzieć to musza nam powiedzieć Redzi to będziemy później znów miec o czym pisać :D
 

Guest 3669645

Guest
Niech nam REDzi zarzucą szczegółowym info o wszelkich systemach i mechanikach gry oraz screenami z PGA i wideo z prezentacją efektów pogodowych i cyklu dobowego, a będzie o czym gadać :eek:

BTW. Gdyby nasz Marcin otworzył tutaj taki temat... Chyba by serwery padły a pracownicy CDPR schowaliby się pod biurka :p
 
Last edited by a moderator:
Ja bym się spytał czy będą 5 grudnia na VGX, w sumie bardziej prawdopodobne że będą na VGX niż PlayStation Experience, większa potencjalna publika i grono odbiorców.
To co @Marcin Momot wybieracie się na VGX ?
 

Guest 3669645

Guest
Ano fakt... Widzę, że Pan Keighley zapowiedział VGX na piątek 5 grudnia.

Czy REDozordy się "pojawią" (a raczej czy ich nowy materiał się pojawi)? Możliwe, ale jedno jest pewne -Marcin niczego nie zdradzi :p
 
Możliwe, ale jedno jest pewne -Marcin niczego nie zdradzi :p
Tak jak nie zdradził nowych fragmentów gameplaya prezentujących cykl dobowy, dynamiczną pogodę, alchemię, crafting i rozwój postaci, które zostaną pokazane w listopadzie, nie?
:troll:
Jeżeli na VGX dostaniemy kolejny jednominutowy trailer prezentujący tylko i wyłącznie nowe lokacje, to ja chyba wolę dziennik (ale taki prawdziwy, a nie PR-ową papkę, jak dotychczas).
 

Guest 3669645

Guest
Na takiej imprezie jak VGX na pewno nie puściliby zwykłego dziennika. Co najwyżej materiał w stylu tego "The Division" (był to filmik prezentujący silnik graficzny bodajże). Prędzej pokażą podobny film prezentujący lokacje / efekty pogodowe albo fabularny trailer. Jeśli tylko czas trwania będzie wynosił nie mniej niż 2 minuty, to czekam z niecierpliwością :p
 
Jeżeli się tam pokażą to już błagam o nieskompresowaną wersję. Nie mam problemu z siedzeniem i oglądaniem połowy gali dla dwóch minut z wiedźmina, ale po sucharach prowadzącego poprzednią edycję jakoś nie jestem gotów na takie poświęcenia.
 

Guest 3669645

Guest
Last Belleteyn
I gave you my sword
But the very next day
you gave it away (you gave it away)
This year
To save her from Hunt
I'll give it to princess Ciri (Ciri)


Dobra, pośpiewaliśmy sobie, a teraz REDzi do rzeczy -Kiedy pierwszy, normalny dziennik? :p
 
Last edited by a moderator:
I don't want a lot for Midinváerne
There's just one thing I need
I don't care about the Griffin
Underneath Noman's land's tree
I just want her for my own
More than she could ever know
Make my wish come true
All I want for Christmas is Yen.


Premiera Wiedźmina 3 jest za 3 miesiące i 3 tygodnie. To razem 3+3+3 = 9. Są trzy trójki więc 9/3 = 3. W tym zdaniu mamy 2 określenia czasu ("miesiące" i "tygodnie") 3+2 = 5. W tym zdaniu jest 0 informacji o gnomach i jeden spójnik ("i") <=> (3+2+0)/1=5. "Kowal" i "Gnomy" mają po pięć liter.

Wniosek?

Gnomy i Kowal z Podgrodzia w Wiedźminie 3 POTWIERDZONE

Też chciałem napisać posta o niczym.
 
Uwaga uwaga, specjalny komunikat

Premiera Wiedźmina 3 za 3 miesiące i 3 tygodnie
 
Przewijał się jakoś niedawno na forum obrazek z tłumaczeniem napisu na mieczu Geralta. Był to fragment z "Ojcze nasz" mógłby ktoś podlinkować?
 
Ja bym się spytał czy będą 5 grudnia na VGX, w sumie bardziej prawdopodobne że będą na VGX niż PlayStation Experience, większa potencjalna publika i grono odbiorców.
To co @Marcin Momot wybieracie się na VGX ?

VGX jest bardzo fajną imprezą i sam czekam z niecierpliwością na to, co zostanie tam zaprezentowane. Jeżeli chodzi o naszą obecność na gali, to niestety nie mogę jeszcze nic na ten temat powiedzieć. Zostało jeszcze trochę czasu, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość:)
 
Top Bottom