Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Pewnie do VGX nic konkretnego nie będzie, ledwo ponad tydzień temu dostaliśmy trailer i gameplay po polsku :D
 
Ja to nad wypowiedziami Marcinami stawiam sobie pierwiastek minimum trzeciego stopnia, żeby sobie zbędnych nadziei narobić :D
 
Nie zdziwię się jeśli listopad okaże się typowym miesiącem, w którym nic się nie dzieje.
Powinien być to jednak ostatni taki, wszak do premiery czasu zostało wcale nie tak dużo i ta szumnie zapowiadana kampania musi wreszcie ruszyć, a od E3 wałkowane jest w kółko to samo.
Nie mówię, że to, co widzieliśmy było liche, bo to nieprawda, jednak wszystko to stareńkie i siłą rzeczy nieaktualne materiały były, albo jak niedawne CGI niewiele mające wspólnego z grą jako taką.
Trzeba czekać, zakładam, że do grudnia.
 
No i jeszcze dochodzi kwestia tego, że listopad jest zawsze wysypem premier: kal of djuty, GTA, assasin, tfu dragon age tfu etc... Więc nowe informacje nie bardzo by się wybiły, lepiej przeczekać do grudnia i wtedy walnać czymś konkretnym.
 
A ja tam ciesząc się oczywiście z nowych materiałów, ale i nie płacząc nad niedostatkiem takowych specjalnie (no może poza dziennikiem o alchemii) zająłem się przygotowywaniem sobie save'ów. I własnie przed chwilą skompletowałem wszystkie, które mogą być mi potrzebne :). Z obu ścieżek ze wszystkimi akceptowalnymi dla mnie wyborami :). Yupi :victory:.
 

Guest 3669645

Guest
Też myślę że w tym miesiącu raczej nic nie będzie, co najwyżej jakieś screeny czy arty. Ale czas leci bardzo szybko, ani się człek obejrzy a tu już 5 listopada, mgnienie oka i już będzie grudzień. 5 grudnia VGX, jest szansa że coś się pojawi na gali. A jak nie na gali, to w innych okolicznościach. Liczę także na jakąś małą świąteczną niespodziankę REDów. A po grudniu to już od nowych materiałów się nie odpędzimy... A przynajmniej na to liczę.
 
A ja tam ciesząc się oczywiście z nowych materiałów, ale i nie płacząc nad niedostatkiem takowych specjalnie (no może poza dziennikiem o alchemii) zająłem się przygotowywaniem sobie save'ów. I własnie przed chwilą skompletowałem wszystkie, które mogą być mi potrzebne :). Z obu ścieżek ze wszystkimi akceptowalnymi dla mnie wyborami :). Yupi :victory:.
Zazdroszczę.... :)

Pytanie, czy mamy możliwość ewentualnego "pobrania" skądś takich save-ów (W1, W2 i W2 z uwzględnieniem W1)? Gdyby komuś z nas nie udało się do premiery W3 ponownie przejść gier.

Co do braków materiałów z "aktualnego" builda, to nie byłbym taki pewien. Możliwe, że część ostatnich screanów jednak jest już z tego najnowszego, na którym Redzi aktualnie pracują.

A czy dostaniemy coś nowego w tym miesiącu... Myślę, że tak. Może nic spektakularnego, ale nie tylko w Polsce są fani Wiedźmina, a materiałów skierowanych do wszystkich juz dawno nie było, jest nadzieja.
 

Guest 3669645

Guest
A, no właśnie. Może wkrótce REDzi zaczną prezentować głosy nowych bohaterów we wszystkich językach? Rosyjscy gracze już dostali próbki Yen i Ciri, na tej ich stronie pisało, że to początek prezentowania dubbingu w różnych językach. Znaczy, nasze próbki może też wkrótce dostaniemy.

@Marcin Momot Wiadomo coś o tych próbkach głosów? My też dostaniemy coś takiego jak Rosjanie? Chciałbym posłuchać polskiej Yennefer na pogrzebie :D
 
Last edited by a moderator:
Mam parę zdatnych sejwów i jeżeli znajdą się osoby chętne to mogę tutaj wrzucić wraz z listami wyborów.
 
@adventus
Osoby odpowiedzialne za polską wersję gry pewnie jeszcze nie doszły do siebie po ostatniej - pierwszej polskiej - publikacji gry, a ty ich straszysz kolejną porcją hejtu i krytyki?

Skoro tyle emocji budzi Janek czy jakaś tam bliżej z imienia nieznana babcia, to wiesz co się będzie działo jak zaprezentują próbki audio z Ciri i Yen?

Daj ludziom pożyć :).
 

Guest 3669645

Guest
Tylko z postaciami epizodycznymi jest problem, wierzę że tak ważne postacie jak Yen i Ciri będą genialnie zdubbingowane :p

Bo jak nie, to siedziba REDów spłonie
 
A, no właśnie. Może wkrótce REDzi zaczną prezentować głosy nowych bohaterów we wszystkich językach? Rosyjscy gracze już dostali próbki Yen i Ciri, na tej ich stronie pisało, że to początek prezentowania dubbingu w różnych językach. Znaczy, nasze próbki może też wkrótce dostaniemy.

@Marcin Momot Wiadomo coś o tych próbkach głosów? My też dostaniemy coś takiego jak Rosjanie?
Chciałbym posłuchać polskiej Yennefer na pogrzebie :D
Geralt: - .........****
Yennefer: - Jejku jej....

;)

Tylko z postaciami epizodycznymi jest problem, wierzę że tak ważne postacie jak Yen i Ciri będą genialnie zdubbingowane :p

Bo jak nie, to siedziba REDów spłonie
Albo zostanie zalana łzami i "kupą" ...hajtu

Mam parę zdatnych sejwów i jeżeli znajdą się osoby chętne to mogę tutaj wrzucić wraz z listami wyborów.
Aaa. było by bardzo miło, może warto by stworzyć taki osobny temat:
"Save'y W1+ W2 pod W3 - i jak decyzje z poprzednich części mogą wpłynąć na najnowszą"
 
Last edited:
Po próbce rodzimej wersji, która wypadła słabiej niż angielska i miała problemy z jakością nagranych kwestii, (tak że nawet Rozenek brzmiał tak sobie) nie jestem pewien czy chcę usłyszeć Yen i Ciri po polsku już teraz.
Najpierw niech się uporają z balansem głośności.
 
sejwy chyba z wszystkimi kombinacjami, można dorwać na nexusie. Jest tam tego w czort,,

Oczywiście nic nie dorówna własnemu sejwu :)
 
Aaa. było by bardzo miło, może warto by stworzyć taki osobny temat:
"Save'y W1+ W2 pod W3 - i jak decyzje z poprzednich części mogą wpłynąć na najnowszą"
Aaa. było by bardzo miło, może warto by stworzyć taki osobny temat:
"Save'y W1+ W2 pod W3 - i jak decyzje z poprzednich części mogą wpłynąć na najnowszą"
http://forums.cdprojektred.com/threads/1386-Save-z-W2-do-W3

Dziękuje :)


Czyli temat już jest. Troszkę zakurzony, ale to bez znaczenia.

Nie zauważyłem tam jednak (przeglądając pobieżnie) postów z "linkami" do pobrania konkretnych save-ów z W2 z opisanymi wyborami (W2 ale i W1).

Czy jeżeli Ci, którzy maja chwilę o ochotę mogli by się "pobawić" w zamieszczenie save-ów (w jakimś serwerze) z linkiem do pobrania i opisami w tym temacie "Save z W2 do W3"?

sejwy chyba z wszystkimi kombinacjami, można dorwać na nexusie. Jest tam tego w czort,,

Oczywiście nic nie dorówna własnemu sejwu :)
Dzięki.
Ogólna strona
Savey

Hm... cit dużo... Ale jeśli ktoś by chciał podzielić się swoimi zasobami ;) to i tak b. proszę :)

A jeżeli jest jakaś "sprawdzona" polska wersja portalu Save-ów z wiedźmina, to poproszę o link.
 
Last edited:
Nie zauważyłem tam jednak (przeglądając pobieżnie) postów z "linkami" do pobrania konkretnych save-ów z W2 z opisanymi wyborami (W2 ale i W1).
Czy jeżeli Ci, którzy maja chwilę o ochotę mogli by się "pobawić" w zamieszczenie save-ów (w jakimś serwerze) z linkiem do pobrania i opisami w tym temacie "Save z W2 do W3"?

Ale w jakim celu męczyć się z zamieszczaniem iluś tam plików na zewnętrznych serwerach? Piszesz prośbę o taki jaki ci jest potrzebny i jeśli tylko ktoś taki posiada, to ci wyśle mailem. Tym bardziej, że na większości darmowych hostingów nie możesz tych plików trzymać w nieskończoność, więc co jakiś czas operację trzeba by powtarzać.
 
Top Bottom