Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Tak tylko... @Marcin Momot Twitter:
Może chodzi o te odpowiedzi na pytania z intera... Przyznaję, nie obraziłbym się :D.

@RockPL Nie byłbym taki pewny, co do tego, że mam rację. Odpowiedzi miały nadejść za kilka tygodni/soon.
Moje przypuszczenia to bardziej pobożne życzenia, choć, oczywiście, Chris mógł się grubo przeliczyć.
 
Last edited:
Wyjątkowe ogłoszenie na którego przygotowanie trza było poświęcić calutki dzionek?
Cholibka, pierwsze co mi przyszło na myśl to właśnie obsuwa...
Wkurzyłbym się, nie ukrywam.
No co? Nikt nie powiedział, że to muszą być dobre wieści, a jedynie wielkiej wagi.

Ale to niemożliwe, prawda?
Takich rzeczy się nie robi na mniej niż cztery miesiące przed planowaną premierą.
Cóż to więc może być?
 
Last edited:
Już skończcie z tym czarnowidztwem :p Czy przed ogłoszeniem przesunięcia premiery na przyszły rok pojawiały się wcześniej zajawki typu "Już wkrótce coś ogłosimy, trzymajcie rękę na pulsie."? Ja sobie nie przypominam, na ogół takie enigmatyczne zapowiedzi prowadziły do czegoś fajnego typu nowy zwiastun, CGI czy inny dziennik deweloperski ;)
 
Kolejna obsuwa dawałaby do zrozumienia, że z grą nie jest tak wesoło, jak się zapowiada. Oczywiście dodatkowy czas pozwoliłby na wprowadzenie przeróżnych usprawnień oraz dopracowanie pewnych aspektów. Jednak mimo wszystko, drugi raz nie kupiłbym tej historii. Były zapewnienia, że termin jest ostateczny i miejmy nadzieję, że tak jest :).

Liczę na coś, co znów napędzi pociąg hypu.
 
Przygotowywali to cały jeden dzień, więc trailer raczej odpada.
Ogłoszenie będzie dla community, więc trailer raczej odpada
Dodatkowo #TheWitcher...(tak, napisałem to, bo dwa argumenty to trochę mało :p)
To oznacza tylko jedno...
Zamknięcie forum na trzy miesiące
 
Last edited:
Top Bottom