Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Standardowo jak to Redzi mają w zwyczaju pewnie wypuszczą teaser do zapowiedzi zwiastuna trailera. To będą długie tygodnie.... :sad:
 
Z tego co pamiętam rok temu dostaliśmy teaser 2 tygodnie przed VGX. Czekam jeszcze na te nowe screeny zapowiedziane przez Marcina. :) Tak w ogóle, to ostatnie materiały związane z grą dostaliśmy 1,5 miesiąca temu (4 screeny). Więc mogłoby w tej sprawie coś ruszyć. Do premiery tylko 3 miesiąca z hakiem:rly?:
 
Fakt, przydałoby się coś nowego w tym tygodniu, choćby małego, mnie osobiście te 2-3 screeny by usatysfakcjonowały, albo chociaż jakiś nie wielki teaser tego co będzie na TGA. Już nawet nie wspominam o dziennikach developerskich których jak nie było tak nie ma.


Ja jestem ciekawy kiedy będzie hands on nowego dema dla dziennikarzy, ja strzelam że gdzieś w połowie stycznia :p, później pewnie będą youtuberzy pokazywać gre na swoich kanałach więc materiałów będzie od groma, przynajmniej tak było z Dragon Age.
 
Jeśli chodzi o dzienniki to mam nadzieję, że dowiemy się i zobaczymy coś nowego. Jeżeli kolejne będą skierowane tylko do nowych odbiorców ( jak 2 poprzednie) ze starymi urywkami trailerów i gamepleya to ja podziękuje za takie cuś.
 

Guest 3669645

Guest
Jeżeli na TGA 2014 REDzi pokażą nowy trailer, to za lekko ponad tydzień powinniśmy dostać teaser.
O ile w ogóle mają zamiar robić teasery. Ostatnim razem się okazało, że teaser to była 1/5 całego nowego materiału xD
 
O ile w ogóle mają zamiar robić teasery. Ostatnim razem się okazało, że teaser to była 1/5 całego nowego materiału xD
Nie przesadzajmy... 1/3. :p
Mam jednak nadzieję, że nowemu trailerowi (o ile taki na TGA dostaniemy) będzie bliżej formą i długością (pamiętajcie REDzi, długość ma znaczenie :p)do SoD niż VGX. Do dziś jestem pod wrażeniem ile udało im się upchnąć w dwóch minutach tego pierwszego.
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli REDów nie będzie ograniczać jakaś umowa (czas na wizji i takie tam, o ile wgl przy TGA coś takiego istnieje) to na pewno dostaniemy coś w miarę długiego. To już nie te czasy, kiedy REDzi mogą nam rzucać ochłapami bo gra w wersji prehistoric-alpha i z masą bugów.
 
Last edited by a moderator:
Tyle że Redzi bedą ograniczeni przez czas bo TGA ma trwać tylko 2 godziny a w tym rozdawanie nagród, paplanie prowadzących i inne pierdoły, więc krótki trailer 2-4 minutowy to maks co dostaniemy.
 
Tyle że Redzi bedą ograniczeni przez czas bo TGA ma trwać tylko 2 godziny a w tym rozdawanie nagród, paplanie prowadzących i inne pierdoły, więc krótki trailer 2-4 minutowy to maks co dostaniemy.
2-4 minutowy trailer jest krótki? To co powiesz o jednominutowym VGX? :p.
2-4 minuty to długość optymalna. Ba, wręcz wskazana.
 

Guest 3669645

Guest
Tyle że Redzi bedą ograniczeni przez czas bo TGA ma trwać tylko 2 godziny a w tym rozdawanie nagród, paplanie prowadzących i inne
W sumie to oj tam, minuta w tę czy we w tę... :p Mi by wystarczył trailer 2 minutowy, różnica miedzy takim a 1-minutowym (VGX trailer) jest ogromna, a to tylko 60 sekund różnicy.

Jeśli chodzi o zwiastuny a'la SoD to długość 2:20 jest standardowa, wręcz wskazana. 3 minuty na taki trailer to już jest bardzo dużo.

Albo zamiast trailera pokażą filmik prezentujący coś tam w grze (silnik, efekty pogodowe i takie tam). Taki filmik dostał The Division na VGX. Ale też był chyba dość krótki.
 
Last edited by a moderator:
Przed nami nowy tydzień. Mam nadzieję, że redzi coś zapodadzą, bo jak nie to chyba uschnę.:sad:

Nie ma co narzekać, wszak przeżyliśmy posuchę miedzy 3 screenami w styczniu z okazji nowego forum a E3 we czerwcu. (noo, po drodze z artami chyba - krypta i kanały). Wiec można powiedzieć ze to co mamy od E3 to prawdziwy zalew materiałów.

.. a teraz poważnie.. DAWAĆ DEVY !! :)
 
Wy tu o dwuminutowych zwiastunach, a tymczasem pan Kojima...


Biorąc pod uwagę jak rozbudowaną grą będzie Wiedźmin 3, taki dziesięciominutowy zwiastun nie byłby wcale głupim pomysłem. W ciągu dziesięciu minut mogliby zademonstrować wszystkie kluczowe elementy: dialogi, walkę, alchemię, rzemiosło, eksplorację, tropienie potworów. Nie w oderwanych od siebie urywkach tylko podczas jednej, płynnej sekwencji. Coś takiego byłoby lepsze od dzienników deweloperskich, które jak na razie są chyba skierowane tylko i wyłącznie do nowych odbiorców.
 
Ja to bym się wgl na Waszym miejscu nie nastawiał na jakieś materiały stricte pod nas. Nowy Wiesiek jest kierowany głównie na mainstream, więc to właśnie pod mainstream będzie robiona cała otoczka marketingowa. Chciałbym się mylić:D
 
Wy tu o dwuminutowych zwiastunach, a tymczasem pan Kojima...


Biorąc pod uwagę jak rozbudowaną grą będzie Wiedźmin 3, taki dziesięciominutowy zwiastun nie byłby wcale głupim pomysłem. W ciągu dziesięciu minut mogliby zademonstrować wszystkie kluczowe elementy: dialogi, walkę, alchemię, rzemiosło, eksplorację, tropienie potworów. Nie w oderwanych od siebie urywkach tylko podczas jednej, płynnej sekwencji. Coś takiego byłoby lepsze od dzienników deweloperskich, które jak na razie są chyba skierowane tylko i wyłącznie do nowych odbiorców.

Z punktu widzenia marketingowego - dla REDów bardzo niekorzystne sa twe słowa. Lepiej by było zrobić z tego 6 filmików po 2-3 min każdy prezentujący poszczególne aspekty niż jeden duży, hype trzebba szanować i dawkować odpowiednio :)
 
Lepiej by było zrobić z tego 6 filmików po 2-3 min każdy prezentujący poszczególne aspekty niż jeden duży, hype trzebba szanować i dawkować odpowiednio :)

Żeby jeszcze było co dawkować. Oczywiście na grę czekam, ale poziom hype'u jest w zasadzie żaden od miesięcy.
Materiałów mało, a te które są i tak nie traktują o tym, co mnie interesuje, w dodatku są jakieś takie...
Raz, że zwykle odgrzewane (od GC wałkujemy to samo), a i to, co nowe jakoś nie urywa.
Bo i intro okazało się zaledwie w porządku, a i polska wersja biła po uszach problemem z balansem głosów, częstokroć zagłuszanymi przez dźwięki otoczenia czy muzykę.
Mnie ta cała kampania reklamowa, póki co, nie bardzo rusza.
No, ale może będzie lepiej.
 
Ja chciałbym zobaczyć jakąś rozgrywkę, w której pokazane są wszystkie ważniejsze aspekty gry, ładnie opowiedziane i pokazane w jednym materiale. Ostatecznie nie gniewałbym się na krótsze materiały, poświęcone poszczególnym cechom rozgrywki.. :)
 
Top Bottom