Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Ja i tak czekam na kobietę-krasnoluda gotującą Mahakamską Zalewajkę w szpitalu polowym dla rannych, w tym dla Percivala Shittenbacha i Kalksteina, którzy zaatakowani zostali podczas najazdu czarnych na Oxenfruit, ale na szczęście w porę zostali zratowani przez Regisa i Addario Bacha popylającego na grzbiecie pukacza.

A kowal z podgrodzia przekwalifikował się i jako weterynarz będzie w tym szpitalu leczył rannego w skrzydło Feldmarszałka Dudę
 
Ja i tak czekam na kobietę-krasnoluda gotującą Mahakamską Zalewajkę w szpitalu polowym dla rannych, w tym dla Percivala Shittenbacha i Kalksteina, którzy zaatakowani zostali podczas najazdu czarnych na Oxenfruit, ale na szczęście w porę zostali zratowani przez Regisa i Addario Bacha popylającego na grzbiecie pukacza.

A kowal z podgrodzia przekwalifikował się i jako weterynarz będzie w tym szpitalu leczył rannego w skrzydło Feldmarszałka Dudę

Po tym wstępie, chyba zamówię pre-order :D
 
Wiesz, nie chcę niszczyć Twoich wyobrażeń o postaci, ale Czarni nie skrzywdzą Kalksteina. Ba uczynią wszystko, nie stała mu się krzywda. Albowiem...

Ba-dum tssss!

Ale to jest zły brat bliźniak Kalksteina!

Ja tylko czekam aż zdobędziemy z pomocą Vincenta Meista potężny artefakt PALCE RIENCE-a, które z pomocą Kowala z Podgrodzia wkomponujemy w nasz krasnoludzki sihil (prezent od Zoltana) otrzymując najlepszą broń w grze.
 
A co z Magistrem, widzieliśmy tylko, że wpadł do brzucha jakiejś kreatury... ale teoretycznie mógł przeżyć!
 
Słowo "pogrom" występuje w języku angielskim, a ponadto w tym konkretnym kontekście jest bardziej zalecane niż słowo "slaughter", gdyż odnosi się do rzezi na tle mniejszościowym.
 
Moim zdaniem szykuję się gra roku !
Jeżeli REDzi nie przedstawiają "obrazu gry, która nie istnieje" (co jest baardzo mało prawdopodobne, ale wszystko jest możliwe), to bardzo duża ilość tytułów gry roku jest nimal pewna. No chyba, że MGS V będzie grą lepszą niż się na razie wydaje.
Jednak dla CDPR gra roku to za mało, podobno na PGA mówili coś o grze dekady...
 
http://jbzd.pl/obr/224005/very-dobrze
Śmieją się z nas:(

---------- Updated at 02:16 PM ----------

Już prawie magister z anglistyki, a nie wiedziałem, że w ang. też istnieje słowo pogrom:facepalm:

Ja nie kumam angielskiego, ale akurat to wiedziałem, bo jakiś czas temu na forum międzynarodowym wywiązała się mała dyskusja o angielskich słowach pochodzących z języków słowiańskich. Niewiele tego jest jak na tak dużą grupę jaką są Słowianie. Chyba tylko słowo "pogrom" zachowało się w niezmienionej formie. Do angielskiego przyszło z rosyjskiego. Inne, to "robot" wymyślone przez czeskiego pisarza, "vodka" z rosyjskiego, które to słowo Rosjanie przejęli z polskiego, czy na siłę "horde", które z literką "h" i podobnym znaczeniem jest zapożyczeniem z polskiego, wywiedzione jednak przez Polaków z tureckiego lub mongolskiego. Widziałem też jakieś teorie, że słowo "saber, sabre" może być gdzieś z naszych rejonów (szabla).
 
Last edited:
Top Bottom