Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Attachments

  • v0wux6.jpg
    v0wux6.jpg
    148.9 KB · Views: 60
Witam wszystkich mam do was pytanie ;) albo inaczej ja jestem z tych graczy wiedźmina , że po prostu muszę wejść w każdy zakamarek i wszystko z stamtąd wziąć z każdym z kim się da pogadać, ogólnie wszystko poexplorować jakbym coś ominął był bym chory ;) a wy jak? też jesteśmy tacy , że wszystko zbadać musicie ;)?
 
@P ATROL, nikt tak nie mówił, to zwykłe kłamstwo, a w ogóle to proszę się rozejść :whistle:

Swoją drogą, jak tak dalej pójdzie to Bloodborne i Evolve całkiem wylecą z rankingu i zostaną tylko Wiedźmin oraz Batman, potem długo długo nic i na końcu biedny Nathan :p
 
Na wstępie chciałbym przeprosić moderatorów za posta i rzeczywiście zasłużyłem na ostrzeżenie ;) a tak się dziwie , że uncharted 4 ma tak mało procent z zwiastuna wynikało , że to może być świetna gra , ale jednak wiedźmin i batman przyćmił uncharted
 
Uncharted 4 jest świetne ale to jest exclusive więc odbiorcą są tylko użytkownicy PS4 a Batman i Wiedźmin są multiplatformowe
 
Tak się zastanawiam bo zoltan chivay w W2 różnił się nie co w W1 i tak się zastanawiam czy będzie jakoś Zoltan różnił się znacząco w W3?;) kurczę tyle pytań już chciało by się zagrać puki co zmuszony jestem grać w fifę i war thunder , ale przynajmniej czas zleci , teraz święta się zbliżają to też w miarę szybko zleci...;) za to mój znajomy ma problem zakupił kolekcjonerkę wyniosło to ponad 400zł ale w tym problem , że puki co nic nie uzbierał i na razie nie będzie miał z czego zapłacić mam nadzieje , że uda mu się uzbierać na czas
 
Nie no :D Wielkie pojawienie :) Jeszcze bój się nie skończył - nie świętujmy jeszcze :p

A co z playstation Experience Marcin. To dwudziestolecie Playstation, będziecie tam, wiesz już coś?
 
Nie no :D Wielkie pojawienie :) Jeszcze bój się nie skończył - nie świętujmy jeszcze :p

A co z playstation Experience Marcin. To dwudziestolecie Playstation, będziecie tam, wiesz już coś?

Wybieramy się, a owszem. Będzie tam można spotkać kogoś od nas, ale nie planujemy pokazać nic nowego akurat na tej imprezie.
 
Ale przynajmniej będziecie :) Bo już myślałem że PS'a olewacie, Hey zawsze możecie pyknąć ten sam fragment gameplaya co wszędzie tylko na PS4 - Nic nowego nie pokażecie a ludzie się nasycą :p

ale nie planujemy pokazać nic nowego akurat na tej imprezie.

akurat na tej imprezie

Słowo klucz :D
 
Last edited:
Top Bottom