Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No a ja będę musiał pisać te wszystkie komentarze na tych wszystkich stronach pod każdym filmikiem, jak to mam w zwyczaju. Ech...
 
Zobaczysz jak zapowiedzą Wiedźmina na TGA.

Ale moja nie chcieć zwiastuna, ani niczego na TGA, czy przy okazji innej branżowej imprezy.
Czekam na coś konkretnego bez specjalnej okazji. Wypuszczone ot tak, bez pompy i zapowiedzi z miesięcznym wyprzedzeniem.
Wypuszczone, bo akurat to i owo zdecydowano się omówić, pokazać lub wyjaśnić.
 
No a ja będę musiał pisać te wszystkie komentarze na tych wszystkich stronach pod każdym filmikiem, jak to mam w zwyczaju. Ech...

Też lubie doinformowywać tych, którzy nie wiedzą nic o Wieśku a piszą jakby wszystkie rozumy pozjadali :)
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli W3 nie pojawiłby się na TGA to naprawdę bardzo bym się zdziwił. Same najciekawsze produkcje, kilkanaście materiałów, a Wiesiek akurat zbliża się do premiery i od miesięcy nie dostał żadnego nowego gameplayowego materiału.
 
Też lubie doinformowywać tych, którzy nie wiedzą nic o Wieśku a piszą jakby wszystkie rozumy pozjadali :)

Najlepsze były godzinne kłótnie na youtube, o tym jak w grze będzie wyglądać alchemia, które ja rozwiązałem jednym linkiem do FAQ. (Ale ja jestem fajoski, aż sobie sam w nagrodę namaluję laurkę).
 
Ok, ale wszyscy mamy internet i możemy śledzić ilość głosów na TGA. Nie ma potrzeby pisać co chwilę postów o tym że coś się zmieniło.
 
Ok, ale wszyscy mamy internet i możemy śledzić ilość głosów na TGA. Nie ma potrzeby pisać co chwilę postów o tym że coś się zmieniło.
Nie każdy wchodzi na strone game awards co chwile i specjalnie głosuje, żeby widzieć jaki jest wynik bo z tego co wiem nie da się inaczej, więc jak ktoś wstawi na forum obrazek to moim zdaniem bardzo do pomaga, weź trochę ogarnij...
 
Zgadzam się z Up :) Co do Wiesia, to dla mnie super że tak się wybił a już krucho to się zapowiadało że przegra z nietoperkiem. Przydałby się jakiś świeży gameplay to byłaby miazga.
 
Mi się wydaje prawdopodobne, że Redzi mogą postąpić jak przed E3, teaser trailera dzieć przed - pod warunkiem że będą na TGA
 
Tak sobie myślę - dla CDPRed, nie byłoby chyba sensu, gdyby nie zapowiadali w ogóle swojej obecności na TGA.
Bo im więcej osób wie wcześniej, tym więcej obejrzy. Proste.
Ach. Chyba nie potrzebna rozkmina z własnym udzieleniem sobie odpowiedzi :)
 
A teasera SoD nie opublikowali przypadkiem tego samego dnia w którym miejsce miała konferencja CDP Red? Może teraz też w piątek rano wypuszczą jakiś teaser?
 

Guest 3669645

Guest
Ale i tak już powiedziano, że zdradzą tylko niektóre gry. Reszta pozostanie niespodzianką. Też się dziwię, bo to zawsze jakaś reklama gali, ale skoro się uparli...
 
Top Bottom