Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@adventus Też sie nad tym zastanawiałem, lecz uważam, że to zwykłe mydlenie oczu z tym "szybko robionym trailerem", byleby nieco uspokoić rozgniewany tłum. Gdyby jednak okazało się to prawdą, to zaczynam się poważnie niepokoić (obsuwa)

@DarthasBinar
Ty byłeś jednym z tych, którzy razem ze mną ostrzegali o "downgradzie" miesiące temu
Ostrzegałem, ostrzegałem, to mnie później od hejterów wyzywali :p
 
Last edited:
@adventus Też sie nad tym zastanawiałem, lecz uważam, że to zwykłe mydlenie oczu z tym "szybko robionym trailerem", byleby nieco uspokoić rozgniewany tłum. Gdyby jednak okazało się to prawdą, to zaczynam się poważnie niepokoić (obsuwa)

Kolejna obsuwa była by, delikatnie i obrazowo mówiąc, strzałem ze strzelby prosto w kolano.
O wiele bardziej prawdopodobne jest to, że dostaniemy dziurawy produkt który REDzi będą łatać jak szaleni przez miesiąc/dwa po premierze.
 
@''-''MOORWEN''-' Musze przyznać, że jesteś jednym z trzeźwiej myślących ludzi na tym forum. Jeśli mnie pamięć nie myli, Ty byłeś jednym z tych, którzy razem ze mną ostrzegali o "downgradzie" miesiące temu, jak cała reszta bujała w obłokach.
 
Mnie bardzo niepokoi alchemia, już raz została uproszczona, teraz może być jeszcze gorzej, brakuje tylko aby dali opcje w alchemii zrób wszystko jednym przyciskiem. (taki awesome button)
Niestety szansa że tendencja będzie ku "casual experience" jest bardzo duża, a wtedy gadki o wzorowaniu się w rozrywce ala Gothic (, i o tym że gra ma zaspokoić również wymagających graczy będzie można między bajki PR włożyć.

Downgrade mnie mniej obchodzi niż elementy rozgrywki, nic mi po pięknej grafice skoro rozgrywka licha i nie mogę się przekonać do niej. Na rynku jest wystarczająco dużo pustych wydmuszek z ładną grafiką, aby daleko nie szukać, rzymianie od CryteKa.
 
Last edited:

Guest 3669645

Guest
Ciekawe czemu REDzi nie wejdą po prostu na forum i nie napiszą szczegółowego posta o alchemii i cyklu dobowym?
-Nie mogą? Odpada, przeca premiera za 2,5 miesiąca, po co takie tajemnice?
-Nie chcą? W takim razie dlaczego, nie mogę znaleźć logicznej przyczyny.
-Nie chce im się z nami dyskutować? Tego po REDach bym się nie spodziewał.
-Wstydzą się tego co stworzyli? I tak już gra gotowa, krytyka będzie tak czy owak.
 
Ciekawe czemu REDzi nie wejdą po prostu na forum i nie napiszą szczegółowego posta o alchemii i cyklu dobowym?
-Nie mogą? Odpada, przeca premiera za 2,5 miesiąca, po co takie tajemnice?
-Nie chcą? W takim razie dlaczego, nie mogę znaleźć logicznej przyczyny.
-Nie chce im się z nami dyskutować? Tego po REDach bym się nie spodziewał.
-Wstydzą się tego co stworzyli? I tak już gra gotowa, krytyka będzie tak czy owak.

2.5 miesiąca :DD
 
Właśnie otrzymaliśmy informację, że Wiedźmin 3: Dziki Gon trafi na półki sklepowe 19 maja! Opóźnienie jest znaczące, ponieważ gra miała zadebiutować na półkach sklepowych pod koniec lutego!
 
W aktualnościach jest list otwarty o obsuwie. 12 dodatkowych tygodni. 3 miesiące, nie wiem co o tym myśleć.
 

Guest 3669645

Guest
No to się wyjaśniło skąd taka posucha.

Wyczuwam czarne chmury nad REDami, wszyscy teraz będą myśleć że z grą nie jest za dobrze. Pierwsza obsuwa miała być tylko dmuchaniem na zimne, a i te 4 dodatkowe miesiące nie wystarczyły.

Fajnie, że chcą dopracować. Ale nie zmienia to faktu, że jestem załamany -Na tą grę przyjdzie nam czekać wieczność.
 
No to się wyjaśniło skąd taka posucha.

Wyczuwam czarne chmury nad REDami, wszyscy teraz będą myśleć że z grą nie jest za dobrze. Pierwsza obsuwa miała być tylko dmuchaniem na zimne, a i te 4 dodatkowe miesiące nie wystarczyły.

Fajnie, że chcą dopracować. Ale nie zmienia to faktu, że jestem załamany -Na tą grę przyjdzie nam czekać wieczność.
... Forever :p
 
Top Bottom