Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
No kaman, nawet w świecie Wiedźmina może istnieć prawdziwa miłość, w której mężczyzna i kobieta nie mają po 1000 partnerów seksualnych przed, w trakcie i w przerwach od związku.
Gratuluję z całego serca, jeśli w wieku 12 lat znalazłeś prawdziwą miłość na całe życie.
 
Rustine różne rzeczy się dzieją, i nabijanie się z czegoś takiego nie jest na miejscu.
Mówimy o postaci fikcyjnej i jej przelotnej miłostce, wręcz zauroczeniu, bo w wieku 12 lat nic poważniejszego miejsca nie ma.
No i jeśli ta postać fikcyjna wybrankę straciła, to przecież nie będzie jej nadal kochać po ośmiu latach, prawda?
 
Mówimy o postaci fikcyjnej i jej przelotnej miłostce, wręcz zauroczeniu, bo w wieku 12 lat nic poważniejszego miejsca nie ma.
No i jeśli ta postać fikcyjna wybrankę straciła, to przecież nie będzie jej nadal kochać po ośmiu latach, prawda?

To że jest fikcyjna wręcz zwiększa prawdopodobieństwo na to, że Hjalmar może dalej (bez wzajemności najpewniej) być zakochanym w Cirilli, a przypadki znalezienia jedynej i prawdziwej miłości na całe życie w wieku 12 lat też się na pewno zdarzały, chybiona kpina.
 
To że jest fikcyjna wręcz zwiększa prawdopodobieństwo na to, że Hjalmar może dalej (bez wzajemności najpewniej) być zakochanym w Cirilli, a przypadki znalezienia jedynej i prawdziwej miłości na całe życie w wieku 12 lat też się na pewno zdarzały, chybiona kpina.

Zgadzam się. To dość częsty zabieg i nawet nie ma co wymieniać dzieł gdzie childhood sweetheart jest ważną osobą w zyciu postaci i jest w stanie wszystko na głowie postawić (Ania z Zielonego Wzgórza/Gilbert, Forrest/Jane, Jarre -> Ciri = wnuczka Cirilla, bo tak mocno się odcisnęła w pisarczyku Jaskółka :) )
 

Attachments

  • k,MzYyNTA3NTMsNDU0NjQwODI=,f,354624_hamas_big.jpg
    k,MzYyNTA3NTMsNDU0NjQwODI=,f,354624_hamas_big.jpg
    55.2 KB · Views: 38
Jak ja dawno na forum nie byłem:)ale w sumie niczego nowego sie nie dowiedziałem a wy tez na forum przez przeglądarke wejsc nie możecie bo jest jakaś modernizacja?
 
Trailer klasa światowa ! Jeżeli grafika będzie wyglądała PRZYNAJMNIEJ tak, to już więcej się nie obawiam o jakość Wieśka.Ano i Dereszowska bardzo dobrze podkłada głos pod Yen, tonacja na wysokim poziomie.Szkoda tylko że tak długo trzeba było czekać...
 
Top Bottom