Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Pod koniec miesiąca? Normalnie śmiech na sali. Na 3 miesiące z hakiem do premiery to ja oczekuję dzienników, gameplayów, a nie kolejnych ton wrażeń. Mam nadzieję, że w tym miesiącu machina ruszy i dostaniemy coś więcej.
 
Last edited:
Pod koniec miesiąca? Normalnie śmiech na sali. Na 3 miesiące z hakiem do premiery to ja oczekuję dzienników, gameplayów, a nie kolejnych ton wrażeń. Mam nadzieję, że w tym miesiącu machina ruszy i dostaniemy coś więcej.

Już od paru miesięcy każdy wypisuje, że "machina zaraz ruszy" przecież dobrze wiecie, że machina rusza ale mniej więcej miesiąc przed premierą.Popatrzcie na batmana chociażby, u nich też się wiele nie dzieje nawet mniej niż u nas :). @Marcin Momot Czy dziennikarze swoje wrażenia z dema będą mogli okrasić jakimś gameplayem, screenem z tych pokazów?
 
Już od paru miesięcy każdy wypisuje, że "machina zaraz ruszy" przecież dobrze wiecie, że machina rusza ale mniej więcej miesiąc przed premierą.Popatrzcie na batmana chociażby

Zazwyczaj rusza na pół roku przed wyznaczonym terminem premiery.
O ile wszystko idzie dobrze.
Na cztery miesiące przed się rozkręca, na trzy idzie ostro, a na miesiąc popier... nicza się z materiałami do porzygu.
 
Zazwyczaj rusza na pół roku przed wyznaczonym terminem premiery.
O ile wszystko idzie dobrze.
Na cztery miesiące przed się rozkręca, na trzy idzie ostro, a na miesiąc popier... nicza się z materiałami do porzygu.

O to właśnie chodzi, ale niektórym się wydaje, że ten ostatni etap to już jest tak 3-4 miesiące przed premierą :D. Dev diary, gameplaye, trailery, wywiady. Wszystko by chcieli :D
 
Nie no dev diary powinno już według mnie ruszyć od tego miesiąca, i co miesięc po jednym dzienniczku do premiery wyszło by równe 5 więc wcale nie jest to jakaś oszałamiająca liczba. Chyba że Redzi 2 miesiące przed zaczną ich publikowanie co tydzień-dwa ale ten drugi pomysł jest beznadziejny bo co za dużo to nie zdrowo. Zbyt duża ilość materiałów w krótkim okresie może przynieść odwrotny skutek od zamierzonego. Było już tak nie raz że niektórymi grami ludzie jeszcze przed samą premierą rzygali z powodu zbyt agresywnego marketingu. Troche sie boje że Redzi również wpadną w tą pułapke, zostawiając wszystko na kwiecień-maj.
 
A ile dni będą trwały pokazy? Wiadomo jak na razie, że 13 i 14. Jeśli na tym się kończy to 2 tygodnie to bardzo dużo czasu na zmontowanie jakiegoś materiału.
 
Wrażenia z rozgrywki powinny być okraszone świeżymi materiałami wideo. Będą też screeny:)

Jest szansa na jakieś arty / screeny niziołków i gnomów w dobrej rozdziałce? Nastroje na forum niewesołe, bo na gameplayu hobbity wyglądają jak szympansy. Mamy nadzieję, że parę materiałów graficznych nasz uspokoi :)
 

Guest 3669645

Guest
Wrażenia z rozgrywki powinny być okraszone świeżymi materiałami wideo. Będą też screeny:)


Pokazy będą trwały dużo dłużej - przyjeżdżają do nas dziennikarze z bardzo wielu zakątków świata.
A wiesz może czy będą też jacyś YouTuberzy? Czy tylko reprezentanci poważnych redakcji? Joe i GamerMD na pewno by się ucieszyli z zaproszenia :p
 
Last edited by a moderator:

Guest 3669645

Guest
Pewnie teraz wszyscy piszą do Warzocha na PW z tajemnymi układami by im opowiedział o grze zaraz po pokazie :troll:
 
Top Bottom