Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Fajnie by było jakby już teraz wychodziły recenzje i tak np. co 2 dni kończy się NDA dla jednej ekipy. Przynajmniej wtedy każdy byłby zauważony a recenzje dogłębnie analizowane od dechy do dechy. A jak to wszystko spadnie 26 to może być nie do ogarnięcia. Jeden minus taki żeby było by to ciut niesprawiedliwe.
 
Przynajmniej wtedy każdy byłby zauważony
Tutaj na forum na pewno. Ale wiesz, że tutaj świat się ani nie zaczyna, ani tym bardziej nie kończy? Ile recenzji jednej gry czytasz? Jedną? Dwie? Trzy? A może 10? No właśnie :p.
Przeciętny odbiorca treści w sieci przeczyta jedną relację, dwie i da sobie spokój. A dlaczego ktoś ma być poszkodowany, że embargo kończy się jemu jako ostatniemu w kolejności?
 








:eek:

Nas jak zwykle nie zaproszono... Napiłbym się tego Premium Kaer Morhen Beer'a :p

To się nazywa wiedźmińska biesiada, nawet piwo mają swoje :D
Z tych urywanych zdań kreuje się całkiem fajny obraz gry (nie co bym wcześniej myślała, że gra ma się źle bądź też nie istenieje).
Po zdjęciach i reakcjach można dociekać, że event był udany. Pozostaje poczekać na recenzje.
Mogę się mylić, ale embargo na informacje nie zostało nałożene przypadkiem dlatego, że nie wszystkie hands on odbywają się w tym samym czasie? W sensie, aby każdy dziennikarz, youtuber, blogger mógł na grę spojrzeć neutralnie i nie sugerował się wcześniej opublikowanym materiałem?

@MarcinMomot - my tu gadu gadu, a kolejna koszulka lepsza od poprzedniej. Zazdrosnam. Gdzie ten sklepik? Wyczuwam, iż piwo schodziłoby jak świeże bułeczki ;)
 
Last edited:
Mogę się mylić, ale embargo na informacje nie zostało nałożene przypadkiem dlatego, że nie wszystkie hands on odbywają się w tym samym czasie?

Dokładnie tak, cała seria pokazów potrwa dwa tygodnie i odbywa się w kilku różnych miejscach na świecie. Embargo zapobiegnie sugestiom jak słusznie zauważyłaś oraz spowoduje, że po 26 stycznia internet zostanie zalany masą materiałów ;)
 
Na allegro jest sklepik Mało bo mało w nim ale jest Zostały koszulki w rozmiarze M.
Wiem, wiem, ale meh.
My tu od dawna, bardzo ostrożnie i cierpliwie łapki w górę za wiedźmińskim sklepem z prawdziwego zdarzenia ;)

Dokładnie tak, cała seria pokazów potrwa dwa tygodnie i odbywa się w kilku różnych miejscach na świecie. Embargo zapobiegnie sugestiom jak słusznie zauważyłaś oraz spowoduje, że po 26 stycznia internet zostanie zalany masą materiałów
Co to będzie za hype do tego czasu. Co niektóre strony pewnie eksplodują, a niejedno forum siądzie ;)
 
Mogę się mylić, ale embargo na informacje nie zostało nałożene przypadkiem dlatego, że nie wszystkie hands on odbywają się w tym samym czasie? W sensie, aby każdy dziennikarz, youtuber, blogger mógł na grę spojrzeć neutralnie i nie sugerował się wsześniej opublikowanym materiałem?
Nie tylko dlatego. Przede wszystkim po to, żeby jakość materiału była na wysokim poziomie. W przypadku braku embargo, dziennikarze prześcigaliby się w wypuszczeniu materiału jak najszybciej. Ten kto pierwszy, zbiera najwięcej wyświetleń. W przypadku gdy mamy embargo, każdy ma czas na spokojne przygotowanie porządnego materiału, więc jest to korzystne rozwiązanie również dla nas,
 
Nie tylko dlatego. Przede wszystkim po to, żeby jakość materiału była na wysokim poziomie. W przypadku braku embargo, dziennikarze prześcigaliby się w wypuszczeniu materiału jak najszybciej. Ten kto pierwszy, zbiera najwięcej wyświetleń. W przypadku gdy mamy embargo, każdy ma czas na spokojne przygotowanie porządnego materiału, więc jest to korzystne rozwiązanie również dla nas,
O tym aspekcie zapomniałam napisać. Słusznie zauważyłeś, że embargo ma z zasady przełożyć się też na jakość późniejszych materiałów. Myślę, iż tak będzie. Szczerze wątpię, aby ktoś się z tego embarga wyłamał.
Siądzie dzisiaj jak dostaniemy nowy materiał PL koło 18
A co to za informacja? Link? Obrazek? Cokolwiek? ;)
 
Potwierdzam, Pan Marcin wypowiadał się o polskiej wersji wczorajszego materiału- Zostanie on udostępniony dziś, w tych samych godzinach w których został udostępniony wczoraj oryginał.
 
@Lotherien : Embargo jest na info o Evencie, recenzje i materiały prasowe z grania w Wiedźmina. Tylko na to ;)
Reszta już zależy od Redów, mogą nam serwować nowe materiały od Siebie, co tylko chcą :)
 
Jak już Redzi będą załatwiać koncesję to niech załatwią też na wyższe %, chętnie napiłbym się również temerskiej żytniej.
A kto by się nie napił. ;)

Swoją drogą fajnie zrobiony ten recap. Zobaczyłem go sobie na spokojnie przed chwilką.
 
Top Bottom