Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Hmm o ile pamiętam do tej pory level cap był 60, teraz został zmieniony na 50 czyli trochę niżej.... downgrade? a może racjonalizacja drzewka rozwoju.
Czyli jeśli takie informacje do nas trafiają szczątkowe to kto wie czy nie dostaniemy 26 stycznia, alchemii, cyklu dobowego i craftu czyli tych rzeczy których na oczy nie widzieliśmy.
 
made by CDPR to jest pewnie tylko emblemat

Emblemat, nie emblemat. Podejrzewam, że w butelkach było jakieś dobre ALE z porządnego browaru, a nie koncernowy sikacz.
Obawiam się jednak, że Redzi takiej drogi marketingu nie obiorą, piwo nie trafi do sprzedaży i przyjdzie nam obejść się smakiem.
 
Tutaj macie tweety od niego
Witcher 3 level cap 50 but even with all ability points you won't max trees. Done slightly diff so you want fewer abils but maxed

i drugi

Some other things work a bit differently and for the better too. Can't say too much until embargo is up later this month


Twierdzi że zmiany na lepsze ale nie może nic więcej powiedzieć bo embargo.

---
a i jeszcze trzeci tweet dotyczący nvidia fur

Didn't see it in action but nvidia's hair tech in pc Witcher 3 apparently noticeable diff to hair/fur across board. Demanding on PC though



 
Last edited:
Emblemat, nie emblemat. Podejrzewam, że w butelkach było jakieś dobre ALE z porządnego browaru, a nie koncernowy sikacz.
Obawiam się jednak, że Redzi takiej drogi marketingu nie obiorą, piwo nie trafi do sprzedaży i przyjdzie nam obejść się smakiem.

Chyba ze na sali jest jakiś kiper i w mig pozna co to za bro :) A może komuś sie uda i przemyci butelczynę, potem wystawi na aledrogo :) podejrzewam ze sprzedaloby sie jak buty tej laski co ja gość pogonił a ona myślała ze bedzie sie oświadczać :) uu.. sory za ot, rozpędziłem sie.
 
Twierdzi że zmiany na lepsze ale nie może nic więcej powiedzieć bo embargo.[/FONT][/COLOR]
Zmiany nie koniecznie dla wszystkich na lepsze, może mu się podobać wykastrowana jeszcze bardziej alchemia, bo prostsza a tutaj wybuchnie bunt i powstanie.
Już wystarczy że w W2 alchemia to nawet nie były popłuczyny po jedynce, zależy kto co lubi.
 
Zmiany nie koniecznie dla wszystkich na lepsze, może mu się podobać wykastrowana jeszcze bardziej alchemia, bo prostsza a tutaj wybuchnie bunt i powstanie.
Już wystarczy że w W2 alchemia to nawet nie były popłuczyny po jedynce, zależy kto co lubi.


No level cap na 50 to jest utrudnienie gry i decyzja według mnie bardzo dobra, według tego co napisał nie będzie można wymaksować drzewka tylko tym razem będzie trzeba myśleć nad tym gdzie się będzie dawało punkty talentów.
 
No level cap na 50 to jest utrudnienie gry i decyzja według mnie bardzo dobra, według tego co napisał nie będzie można wymaksować drzewka tylko tym razem będzie trzeba myśleć nad tym gdzie się będzie dawało punkty talentów.

Piszesz banialuki jakoby w W2 można było wszystko wymaksować (tak można zrozumieć) a też nie można było ... więc żadna innowacja.
 
No level cap na 50 to jest utrudnienie gry i decyzja według mnie bardzo dobra, według tego co napisał nie będzie można wymaksować drzewka tylko tym razem będzie trzeba myśleć nad tym gdzie się będzie dawało punkty talentów.

Drzewek nie drzewka
 
Piszesz banialuki jakoby w W2 można było wszystko wymaksować (tak można zrozumieć) a też nie można było ... więc żadna innowacja.
Nie pisze baniulek, bo w W2 za dużo było tych punktów do rozdania z tego co pamiętam, można było iśc praktycznie wszystkimi drzewkami po trochu z casualowane na maksa więc każde przycięcie i utrudnienie gry mnie cieszy, więcej się pewnie dowiemy 26.
 
Nie pisze baniulek, bo w W2 za dużo było tych punktów do rozdania z tego co pamiętam, można było iśc praktycznie wszystkimi drzewkami po trochu z casualowane na maksa więc każde przycięcie i utrudnienie gry mnie cieszy, więcej się pewnie dowiemy 26.

Szczególnie po modzie od Flasha, gdzie górny poziom od razu mieliśmy wymaksowany i nie trzeba było tracić tych 6,7 punktów na otwarcie się 3 ścieżek.
 
Wszystko zależy od ogólnej ilości perków. Chcę wymaksować szermierkę bo to Geralt i w miarę maksować alchemię jako wiedźmin. Tyle. Dla mnie drzewko magiczne to sprawa marginalna.
 
Nie pisze baniulek, bo w W2 za dużo było tych punktów do rozdania z tego co pamiętam, można było iśc praktycznie wszystkimi drzewkami po trochu z casualowane na maksa więc każde przycięcie i utrudnienie gry mnie cieszy, więcej się pewnie dowiemy 26.

Szłeś we wszystkie 3 drzewka i w żadnym nie byłeś dobry czyli ogólnie beznadziejny.
Z zmniejszeniem level cap z 60 na 50 chodzi mi o to że część umiejętności mogła wylecieć w trakcie prac nad grą, albo wyleciała (cięcia w precyzyjne słabe punkty)
tym samym zmniejszyła się liczba talentów co pociągnęło za sobą niższy level cap
 
Szłeś we wszystkie 3 drzewka i w żadnym nie byłeś dobry czyli ogólnie beznadziejny.
Z zmniejszeniem level cap z 60 na 50 chodzi mi o to że część umiejętności mogła wylecieć w trakcie prac nad grą, albo wyleciała (cięcia w precyzyjne słabe punkty)
tym samym zmniejszyła się liczba talentów co pociągnęło za sobą niższy level cap

Głównym powodem zepsutego balansu gry według mnie, oraz tego że Geralt czym dalej w grze był coraz mocniejszy, a na koniec gry krótko mówiąc OVERPOWERED było to drzewko talentów. Nie zgodzę się również z tym że nie byłeś dobry idąc różnymi drzewkami. Mogłeś iść w magie/miecze i w obu przypadkach byłeś mocny, nawet mogłeś do alchemii jeszcze dołożyć trochę. Dlatego czytając to mam nadzieje że teraz aby być mocnym trzeba będzie się skupić głównie na jednym drzewku. To czy zmniejszyła się liczba talentów to się okaże, zobaczymy.

edit: O, tysięczny post dopiero się zorientowałem jak nowe osiągnięcie zobaczyłem :D .
 
Last edited:
To moje drzewko z Mrocznego, nie miałem problemów. Co prawda Xbox......
Jakiś 3 raz przechodziłem, więc bawiłem się punktami.
Przepraszam za jakość.
 

Attachments

  • Zdjęcie0191.jpg
    Zdjęcie0191.jpg
    227 KB · Views: 39
Last edited:
Głównym powodem zepsutego balansu gry według mnie, oraz tego że Geralt czym dalej w grze był coraz mocniejszy, a na koniec gry krótko mówiąc OVERPOWERED było to drzewko talentów. Nie zgodzę się również z tym że nie byłeś dobry idąc różnymi drzewkami. Mogłeś iść w magie/miecze i w obu przypadkach byłeś mocny, nawet mogłeś do alchemii jeszcze dołożyć trochę. Dlatego czytając to mam nadzieje że teraz aby być mocnym trzeba będzie się skupić głównie na jednym drzewku. To czy zmniejszyła się liczba talentów to się okaże, zobaczymy.

edit: O, tysięczny post dopiero się zorientowałem jak nowe osiągnięcie zobaczyłem :D .

Rozwijając trzy ścieżki jednocześnie nie będziesz tak mocny jak gdybyś rozwinął tylko jedną. Przykład? Używając alchemii można zabić Letho dwoma cięciami a innych normalnych żołnierzy na jeden cios. Z szermierką jest podobnie, ale nie jesteśmy aż tak silni jak w przypadku alchemii. A o magii się nie wypowiem bo według mnie komicznie to wygląda jak Geralt rzuca pięcioma igni pod rząd i zabija całą grupkę przeciwników.
 
Top Bottom