Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ciekawe ilu dziennikarzy się przewinie w ciągu tych 14 dni pokazów, może na koniec jakieś statystyki?
powiedzmy
-odwiedziło nas 4600 dziennikarzy
- wypili ponad 10000 sword of destiny
rozegrano łącznie ponad ileś tam godzin
itd..
Mam nadzieje na jakiś dziennik z Charlsem Dance jak mu się podobała rola Emhyra, czy wcześniej spotkał się z uniwersum AS i takie tam.
 

Guest 3669645

Guest
Z tego co widzę to piwo na razie dostali tylko goście w Szkocji, polakom chyba poskąpiono browarów i obiadku. :p
 
Szkoda że nie zostałem dziennikarzem, kij z pokazem szermierki i bankietem, przynajmniej pograłbym w Wiedźmina w tym roku...
 
Wiadomo w ilu miejscach są te pokazy organizowane równolegle w ciągu tych dwóch tygodni? Może we Francji będą pić słynne Est Est?
 
Jeden z REDów na interze potwierdził że na tych pokazach Hands On jest wyłączona technologia włosów/futer od nvidii, ponoć jakieś inne ficzery też były wyłączone na PC ale to już od jakiegoś czeskiego dziennikarza co grał.. Stąd może ten gośc z PurePC czuł nie dosyt co do grafiki Wiedźmina 3, bo sporo ficzerów było wyłączonych... Jestem ciekawy czy się Redzi nie boją że przez to dużo osób znowu będzie o downgradzie i o "parity" z konsolami krzyczeć jak zaczną serwisy publikować filmiki gameplayowe czy to z pc czy konsoli i się zaczną wtedy porównania.

@Marcin Momot mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? Wciąż pracujecie nad tymi ficzerami czy jakieś inne powody stały za ich wyłączeniem?

@RockPL też o tym myślałem, pewnie sobie za słabe pecety przygotowali na niektóre ficzery więc je powyłączali. Wcale się nie zdziwie jeśli trzeba będzie mieć GTX 980 w SLI albo więcej zeby pograć że wszystkimi suwakami i opcjami na maksa.
 
Last edited:
@Marcin Momot mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? Wciąż pracujecie nad tymi ficzerami czy jakieś inne powody stały za ich wyłączeniem?
Czy może raczej, wszystkie pozostałe ficzery są na tzw. ustawieniach ultra, które wymagają lepszego sprzętu od rekomendowanego...
Rekomendowany sprzęt umożliwia zapewne grę w ustawieniach bardzo wysokich, ale nie ultra... (a przynajmniej nie w pełni ultra....) oczywiście zależy to jeszcze od rozdzielczości i ilości fps-ów...

@Marcin Momot zapewne nie odpowie... bo nie może, ale.... chciałbym się tą myślą z wami po prostu podzielić.
 
Jeśli chodzi o ten polski zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=DNvCGGLXkIU
- dobrze napisany
- EmHyr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boże drogi.... brak słów.... (brak dobrego reżysera?)
- przeaktorzone (opowiada jakby czytał dziecku bajkę na dobranoc, a przecież to gra dla dorosłych)
- źle dobrany aktor
- kilmatu "ni ma"
- wersja angielska znowu górą
 
- przeaktorzone (opowiada jakby czytał dziecku bajkę na dobranoc, a przecież to gra dla dorosłych)
- źle dobrany aktor
- kilmatu "ni ma"
- wersja angielska znowu górą

Właśnie jest bardzo dobrze. On tego nie mówi do ciebie (czyt, dorosłego człowieka) tylko do ogółu wieśniaków zebranych wokół niego. Dobry mówca musi wiedzieć jak używać głosu i aktorowi wspaniale się to udaje. Mówi do prostaków, więc i język jest prosty. Uważam, że aktor jest dobrany świetnie i umie zagrać mnicha. Wygłasza swoje przemówienie, jakby stał na ambonie.
 
Właśnie jest bardzo dobrze. On tego nie mówi do ciebie (czyt, dorosłego człowieka) tylko do ogółu wieśniaków zebranych wokół niego. Dobry mówca musi wiedzieć jak używać głosu i aktorowi wspaniale się to udaje. Mówi do prostaków, więc i język jest prosty. Uważam, że aktor jest dobrany świetnie i umie zagrać mnicha. Wygłasza swoje przemówienie, jakby stał na ambonie.

Masz słuszność w tym co piszesz.

Nie mniej jednak, w moim odczuciu wszystko to co sprawiło że wersja angielska tego zwiastuna jest tak dobra, zupełnie uleciało w polskim wykonaniu.
 
A ja chciałbym tylko przypomnieć, że zawsze dostajemy materiały najpierw po angielsku, a dopiero później po naszemu. Nie wiem czy ten czynnik ma jakiekolwiek znaczenie w ocenie pracy aktorskiej, ale żeby być pewnym, że nie ma zdałoby się go przynajmniej raz wyeliminować.
 
Wydaje mi się, że Microsoft mógł albo się pospieszyć, albo mieć prawo się pospieszyć i wypuścił to dzień wcześniej. Na kanale YT wiedźmina angielska wersja dopiero dziś się pojawiła.
 
EmHyr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tylko to mi się nie podobało.
przeaktorzone (opowiada jakby czytał dziecku bajkę na dobranoc, a przecież to gra dla dorosłych)
W takim razie o wersji angielskiej można powiedzieć to samo. Taka konwencja, że jakiś pustelnik przemawia do prostego ludu.
źle dobrany aktor
To chyba Jędrula z tego co słyszę. :) Wg mnie głos dobry, nie widzieliśmy dokładnie postaci narratora, więc nie można powiedzieć, że jest źle dobrany.
 
Top Bottom