Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
"Materiał wideo" jest raczej jednoznaczny. No bo co to może być poza gameplayem? Trailer?
Wywiady z Redami, dziennik deweloperski. Również mam nadzieję, że to będzie fragment z rozgrywki. Chodzi mi tylko o to czy pozwolono dziennikarzom nagrywać rozgrywkę. Chyba tyle możemy wiedzieć? @Marcin Momot dziennikarze mogli nagrywać gameplay?
 
@Warzoch, przypominam za @undomiel9, że Twoi koledzy podpisali NDA. Robienie im koło pióra, przez informowanie na forum, że to NDA w zasadzie złamali, bo choć nie byłeś na prezentacji, wesz co się tam działo, jest bardzo niefajne. Może przemyśl to jednak. Resztę proszę o skupienie się na temacie, a nie rozważanie co Warzoch wie i ciągnięcie go za język. Dalsze posty nie na temat będą usuwane.
 
Jeśli coś jest na rzeczy z 26 stycznia, to może ... to może..... może czerwoni wydadzą demo wiedźmina 3. czuje w kościach, że to możliwe
 
@zi3lona nie doczytałem Sorry ale podzielam twoje zdanie koniec.

Wygląda na to że być może jest na co czekać, ale nauczony doświadczeniem lepiej liczyć na mniej niź na więcej, czyli wywiady i kilka zdjęć.
 
Last edited:
Chcecie wiedzieć jak to wygląda? CDPR zrezygnował z obsługi myszki i na PC została tylko klawiatura (żeby przybliżyć do konsoli i pada), inteligentny system kamery wymusza na nas którego przeciwnika będziemy atakować
Super! W Gothicu sterowanie samą klawiaturą sprawdziło się dobrze. :D

@Marcin Momot dziennikarze mogli nagrywać gameplay?
Raczej nie, ale pewnie Redzi dali każdemu materiały, które będzie mógł opublikować gdy skończy się NDA. Jeśli zaś chodzi o to jakie materiały zostaną opublikowane po skończeniu się embarga, to sądzę, iż będzie to gameplay (albo jego urywki) z fragmentu ogrywanego przez dziennikarzy.
 
Last edited:
Widzę, że do niektórych chyba nie dotarło. Zi3lona prosiła o nie ciągnięcie dyskusji na temat Warzocha i zamkniętych pokazów, a wy swoje i jeszcze wielkie zdziwienie czemu posty znikają. Spamujcie dalej, a zaczną się sypać warny.
 
Fajna sprawa takie demo "prolog" . Ale jak większość osób wie dema w grach są z roku na rok coraz bardziej mniej spotykane , kiedyś każda gra miała demo , można było sprawdzić czy i jak działa , teraz twórcy chyba się boją ale nic dziwnego, jak by wydali demo AC U to by chyba zbankrutowali bo by nikt tego nie kupił. Zdaje sobie sprawę że wiedzmin to nie AC a Redzi to nie Ubi. Na demo parcia nie mam aczkolwiek ucieszył bym sie w uuuuj , aczkolwiek myśląc przyziemnie częściej pojawiają się benchmarki.
 
pamiętam jak kiedyś dla zamkniętej grupy prezentowali demo. INNE niż to 35 minutowe które pojawiło się jakiś czas temu. ktoś złamał zasady i wpuścił paro minutowe demo (w wersji alhpa) do internetu, obecnie wszystko zostało usunięte z sieci. Może po cichu szykują od tego czasu demówke dla ludzi ;). Ale to tylko gdybanie.

No właśnie... wypuszczenie demo miało by sens po tym jaki szum zrobiło Unity. a W3 też małych wymagań sprzętowych nie ma (przynajmniej na papierze).
 
Już nie liczcie na drugie Human Revolution, dwa razy taki numer nie przejdzie, chociaż to Deusowi wyszło bardzo na plus, po "wycieku" pre-ordery wystrzeliły w górę.
 
Super! W Gothicu sterowanie samą klawiaturą się sprawdziło dobrze.

Serio nie widziałeś tam opcji "sterowanie z Gothic 1" i grałeś bez myszki?


A Warzoch pewnie nie wie, tylko korzysta z hajpu, żeby trochę pośmieszkować, a wszyscy na forum dostają ścisku zadu, nawet jak coś wie - to nie powie. Wniosek? I tak niczego się nie dowiemy przed 26, więc nie ma problemu.
 
Serio nie widziałeś tam opcji "sterowanie z Gothic 1" i grałeś bez myszki?
A czym była opcja "sterowanie z Gothic 1" jak nie tym, że grało się bez myszki? :)

---------- Zaktualizowano 13:06 ----------

Poza tym nie czułem potrzeby włączenia myszki. Ostatnio grałem z myszką i też było ok.
 
Last edited:
REDzi chyba trochę przesadzili z tym 26 stycznia, pewnie już wszystkie materiały mediów zostały przygotowane i się kiszą do 26 stycznia. Chyba, że jeszcze będzie podobny event na dniach w USA i tam też będą mogli dopiero 26 stycznia pokazać czego się dowiedzieli.
 
Hej,
z tej strony Regis z witchersite. Widzę, że Warzoch narobił niezłego hałasu pisząc... no właśnie pisząc to co każdy wie o W3 od bardzo dawna (typu zapowiada się fantastyczna gra), a nie żadne tajne informacje. :) Nie miejcie mu za złe podkręcania atmosfery przed premierą gry, ponieważ ma co podkręcać. Wystarczy szybko spojrzeć na info o W3, obejrzeć dowolny trailer, cokolwiek i naprawdę fajnie, że jest taka gra jak Wiedźmin 3, na którą aż tak bardzo warto czekać. :) Samemu jestem zakręcony od dawna, choć zarazem do wszystkiego podchodzę na zimno. Aby dodatkowo podgrzać atmosferę przed tym tajnym wysypem w blizej nieokreślonej przyszłości zapraszam do lektury "7 powodów, dla których warto czekać na Wiedźmina 3" :)

http://www.witchersite.pl/component...-dla-ktorych-warto-czekac-na-wiedzmina-3.html
 
Śmiechłem, teraz go jego lizopupki będą wybielać... te 7 powodów jest wiadomych od roku. Nic nie wnosicie do internetu prócz syfu na tym forum. Taka jest prawda, przyglądałem się temu biernie, ale ile można...
 
Śmiechłem, teraz go jego lizopupki będą wybielać... te 7 powodów jest wiadomych od roku. Nic nie wnosicie do internetu prócz syfu na tym forum. Taka jest prawda, przyglądałem się temu biernie, ale ile można...

YNWA kibicu Liverpool'u, wyluzuj :)

Dobrze, że to napisał. Tak naprawdę Warzoch wie tyle co my, tylko cwaniakuje i hypuje. Nawet, jak jest inaczej to się nie przyzna.
Wracając do tematu, każdy użytkownik wie, że warto czekać na 26, bo raz WYSYP nowych materiałów i poglądów na temat gry, z innej perspektywy niż Marcin i spadające skarpetki z butów; dwa NOWY jakiś materiał FILMOWY. Czyż nie warto czekać? EOT
 
Śmiechłem, teraz go jego lizopupki będą wybielać... te 7 powodów jest wiadomych od roku. Nic nie wnosicie do internetu prócz syfu na tym forum. Taka jest prawda, przyglądałem się temu biernie, ale ile można...

Daj pan spokój z tym hejterstwem, witchersite robią czasem bardzo fajne artykuły. Ja się nie mogę doczekać aż wypuszczą artykuły o tym co zobaczyli na tym spotkaniu :)
 
Śmiechłem, teraz go jego lizopupki będą wybielać... te 7 powodów jest wiadomych od roku. Nic nie wnosicie do internetu prócz syfu na tym forum. Taka jest prawda, przyglądałem się temu biernie, ale ile można...

Jesteś tu stosunkowo nowy, więc informuję, że obrażanie innych użytkowników oraz wycieczki osobiste nie są na forum akceptowane. Kolejne wypowiedzi w podobnym tonie zostaną usunięte i stosownie "nagrodzone".

Temat uważam za zakończony.
 
@Swooneb, nic bardziej mylnego. Pokazy dla mediów z całego świata będą trwać dwa tygodnie w kilku różnych krajach także wielu zaproszonych dziennikarzy czy vlogerów jeszcze nie miało okazji być i zagrać. Gdyby każdy z obecnych mógł publikować materiały kiedy by chciał to wtedy:
1) Część z tych, którzy zagrają później mogłoby się sugerować tekstami kolegów więc ich wrażenia byłyby trochę przekłamane.
2) Część zaproszonych byłaby na straconej pozycji ponieważ ludzie już by się zapoznali z wrażeniami innych.
 
Top Bottom