Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ten gif jest genialny. Idealna mina niechęci w dawaniu komuś czegoś.
 
HUD jest ostateczny - jeśli coś się jeszcze zmieni, to zapewne drobne rzeczy. Co do jego wielkości, to będzie możliwość zmiany wielkości lub wyłączenia poszczególnych elementów.

Post od Marcina. Przynajmniej jedna dobra wiadomość o skalowalności. Teraz tylko dodać do tego skalowalną kamerę i jest kontent.
 
Spamujta pytaniami o kamerę
Pomysł to jest idealny waść panie ;) jeżeli dostaniemy odpowiedź na te nurtujące nas pytanie to będzie bardzo dobrze. Ale ja myślę , że jak po 16tej ruszy lawina informacji choćby z warowni starego morza (zapowiadają 20 stron ) to i o kamerze się wszystkiego dowiemy;).
 
Już jutro o godzinie 16 na łamach Warowni Starego Morza opublikujemy nowe materiały związane z trzecią odsłoną przygód Białego Wilka. Mowa przede wszystkim o bardzo obszernych, czyli liczących niespełna 20 stron (!), wrażeniach z grania w Wiedźmina 3 (Łukasza i moich). Spodziewajcie się również nowego 12-stu minutowego filmu z rozrywki oraz kilkunastu świetnych nowych grafik!.Jeszcze raz, jutro o godzinie 16 – zajrzyjcie koniecznie! W końcu, jak już pisaliśmy, byliśmy jedynymi w Polsce przedstawicielami polskiej wiedźmińskiej społeczności, którym pozwolono „położyć ręce” na trzeciej odsłonie Wiedźmina i uwierzcie – sami będziecie zaskoczeni. :) Było to pisane wczoraj czyli dziś o 16tej wkładamy okulary i do lektury :)
 
@mitek24, trochę bez sensu wrzucanie cytatu bez cytatu i podania informacji skąd pochodzi, tym bardziej, że chwilę wcześniej do linków wrzuciłeś odnośnik do tego samego newsa. Czemu to ma służyć?
 
trochę bez sensu wrzucanie cytatu bez cytatu i podania informacji skąd pochodzi, tym bardziej, że chwilę wcześniej do linków wrzuciłeś odnośnik do tego samego newsa. Czemu to ma służyć?
Może linku nie wiele osób widziało ;) a jak chodzi o cytat nie mam możliwości go użyć na mojej (prehistorycznej ) klawiaturze;).Mam 2/3 przycisków na niej hehe może nawet mniej .
 
Last edited:
Twoja klawiatura nie obsługuje takich znaków jak [, ], / oraz liter Q, U, O, T oraz E? :blink:

A link widział każdy kto się interesuje, bo był już przytaczany nie raz.
 
Kurczę coś czuje , że o 20tej będzie tak dużo osób oglądało ten gameplay , że bez ścinania się obrazu to się nie obędzie ;).
 
Top Bottom