Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Już na tych ośmiominutowych fragmentach widać , że świat jest gigantyczny ;) masakra , też mi się podobała tawerna ;) .
 
Na początku jak Geralt walczy z demonami to chyba kamerka miejscami się przybliżała , czy tylko ja to chciałem widzieć i mózg mi figla płata ;)?
 
A ten jeden koleżka w karczmie...
Szkoda że akurat było cięcie, bo dalej mogło być ciekawie :)
Mi się podoba. Bardzo.
 
Last edited:
Zdążyłem pobrać i powiem tak, grafika miażdży, ale te doczytywanie się cieni i roślinności(nie wiem jak fachowo się to nazywa) gdy Geralt jedzie na Płotce wygląda tragicznie. Muszą to poprawić.
 
Mam nadzieję, że poprawią te cienie, bo cały czas pojawiają się metr przed Geraltem. I ciągle wyskakujące z nicości elementy krajobrazu, które co chwila gdzieś migają na skraju pola widzenia.
Reszty nie oceniam, bo nie ma co oceniać przy takiej jakości.
 
Ojejku. Wiedziałam, że grafika będzie cudna, ale się zakochałam. Jej. Zapomniałam, jak się zdania układa. Czemu ten maj tak daleko? I ja tam żadnych cieni nie widzę, mam ubrane różowe okulary i wszystko jest dla mnie idealne. Krytyczna jestem od jutra.
Tylko tego angielskiego Geralta zdzierżyć nie mogę. Tak się do naszego wspaniałego Rozenka przyzwyczaiłam, że mi wszyscy inni źle brzmią.
 
Całość prezentuje się świetnie. Fragment z obozem Nilfgaardu zmiażdżył, tawerna też, a to tylko YT :D.
Jedyne co mi się nie podobało to wygląd śniegu oraz doczytujące się tekstury i cienie. Poza tym, mimika wygląda na ciut uboższą w porównaniu do 35min. gameplay'a, ale może mi się tylko wydaje.
 
Last edited:
Top Bottom