Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Wiecie co ? Jak dla mnie najlepszym sposobem będzie mini-hibernacja i wyłączenie się z forum do kwietnia/ maja, bo to nic nie da i nie zmieni :D. Co ma być to będzie, lepiej się zająć Dying Lightem, czy The Order, przyjdzie i czas na Wiedźmina.Pozdrawiam i do ponownego " zobaczenia " ! :D
 
Powiedziałbym raczej, że niektórzy tutaj grzeszą nadmiernym optymizmem. Na przekór faktom. Trzy miesiące to bardzo mało czasu.

Mateusz Zdanowicz said:
Kontakt z konsolową wersją produkcji pozwala zrozumieć, dlaczego twórcy zdecydowali się przesunąć datę premiery. Testując grę na PlayStation 4 nierzadko dostrzegaliśmy dosyć wyraźne spadki animacji, choć - dla porównania - mniejsze niż te z Assassin's Creed Unity. Optymalizacja jest obecnie jednym z priorytetów dla zespołu deweloperów.
On w obie gry grał na PS4, dlaczego miałbym wierzyć Tobie, a nie jemu? Pewnie jest mega optymistą no nie?
 
Wiecie co ? Jak dla mnie najlepszym sposobem będzie mini-hibernacja i wyłączenie się z forum do kwietnia/ maja, bo to nic nie da i nie zmieni :D. Co ma być to będzie, lepiej się zająć Dying Lightem, czy The Order, przyjdzie i czas na Wiedźmina.Pozdrawiam i do ponownego " zobaczenia " ! :D

Dla niektórych będzie to hibernacja i wyłączenie się z forum OD kwietnia/maja do czasu aż kupią lub ulepszą kompa, aby to w ogóle odpalić ;) Włączając mnie.
 
Co w tym złego?

Jak to co ? Wiedźmin 3 to koniec Sagi, kluczowe wydarzenia fabularne powinny ewidentnie położyć kres jego przygodom.Jakiś filmik, podsumowanie, coś konkretnego. Jak skończyłem grać w Unity wątek główny,mając świadomośćze są już tylko misje poboczne, to jest nie to samo... Cholernie nie to samo :) Dlatego moim zdaniem gracz powinien zrobić misje poboczne i eksplorować świat na zmianę z wątkiem fabularnym, aby mieć wszystko zrobione niedaleko końca...
 
Jak to co ? Wiedźmin 3 to koniec Sagi, kluczowe wydarzenia fabularne powinny ewidentnie położyć kres jego przygodom.Jakiś filmik, podsumowanie, coś konkretnego. Jak skończyłem grać w Unity wątek główny,mając świadomośćze są już tylko misje poboczne, to jest nie to samo... Cholernie nie to samo :) Dlatego moim zdaniem gracz powinien zrobić misje poboczne i eksplorować świat na zmianę z wątkiem fabularnym, aby mieć wszystko zrobione niedaleko końca...

Ale to nie wyklucza tego, żeby sobie pobiegać po zakończeniu gry z Geraltem na najwyższym poziomie i full eq.
 
Na optymalizację mają trochę czasu, zresztą większość nowych gier ma wymagania z kosmosu i nie ma co się dziwić- dochodzą nowe, coraz bardziej wymagające opcje (cząsteczki itp.), które wcale nie robią gignatycznej różnicy. Po przeanalizowaniu filmików wnioski mam następujące:
- tekstury, potrzebne są wyższej rozdzielczości tekstury
- tesselacja- rogi w tawernie i wieży wyglądają jak żywcem wyjęte z Gothica :p
- przydałoby się delikatne rozmycie tła, na razie daleki plan wygląda zbyt... czysto?
Rozgrywkę i zadania póki co wszyscy chwalą, więc czepiam się tylko grafiki ;) O kolorach gadać nie chcę, choć oczywiście najbardziej podobały mi się te z CGI ;)
 

Guest 3669645

Guest
Toż to zrujnuje całe zakończenie, które podobno miało być mocnym uderzeniem, zwieńczeniem historii Geralta. Pożegnanie z bohaterami, odjazd w kierunku zachodzącego słońca i te sprawy... A tu nam wepchną Geralta z powrotem na mapę i tak się skończy jego legenda -Staniem na polu obok Novigradu albo Kaer Morhen -_o
 
Tu nie chodzi oto co piszecie tylko o rozmiar świata gry - wymagania idą w górę bo świat gry jest ogromny i nawet jakby grafika byłaby na poziomie W2 to wymóg sprzętu byłby na podobnym poziomie. Nie rozumiem też czepiania się grafiki, która jest piękna. Jest co prawda parę bubli, ale do premiery jeszcze kawałeczek :)
 
Przecież w grach z serii AC tak samo jest, bohater może umrzeć w zakończeniu, a potem i tak gramy :p chociaż tam to jest Animus :D
Mi tam nie przeszkadza, natomiast boje sie ze kompa z NASA bedzie trzeba zamawiac.
 
@Loreado Właśnie o to mi chodzi. Przecież może być epicki koniec, a potem po napisach końcowych może wyskoczyć "Czy chcesz kontynuować rozgrywkę" @adventus sobie kliknie Nie i będzie zbierał szczenę z podłogi po zakończeniu, a ja sobie klikne Tak i będą ją zbierał biegając sobie w kółko bo wiedźminlandzie...
 
@adventus
Nie marudź. Będzie Ci to rozwalać imersję to nie będziesz dotykać gry po skończeniu głównego wątku. Poza tym nie wiadomo, czy na pewno i jeśli tak to jak to będzie skonstruowane. Może być na modłę Mass Effecta, ale może być też tak jak w Far Cry 3 albo jak w Inkwizycji.

Gra jest duża, podobno na 100h i więcej. Są gracze, którzy chcieliby ją przejść całą od deski, do deski i nie ma w tym nic dziwnego. Sam się do takich zaliczam. Ale problem zaczyna się w momencie gdy fabuła główna wciąga jak diabli. Jasne można wtedy zostawić side questy i zrobić wątek główny i wrócić do jakiegoś sejwa ze środka rozgrywki, ale po co? Jeśli będzie można grać po głównej historii, to ja nie widzę w tym problemu. Zresztą jakby nie było można to dla mnie też tragedii by nie było.
 
Top Bottom