Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Z chęcią bym przeczytał jakieś precyzyjniejsze objaśnienie tego mechanizmu, bo na tą chwilę jak widać jest trochę niewiadomych.
Redzi, kiedy jakaś nowa postać lub potwór na stronie głównej? Mam nadzieję, że nie porzuciliście tego pomysłu, coś dawno nic nowego w tej kwestii się nie pojawiło :(.
 
Pokazać wam coś? Tak, znowu będę przynudzał o kamerze. Mamy tak:



A może być tak i widać tyle samo, taki sam zasięg widzenia i nie zgubię się ;):



EDIT: Chciałem powiedzieć, że jak tylko strzeliłem fotkę, nie przerabiałem nic, oba obrazki pochodzą prosto z gameplay'a.
 
Last edited:
A dziennik deweloperski oczywiście też byłby bardzo mile widziany :D.
Może jeszcze coś się zmieni w kwestii ustawień kamery, miejmy nadzieję.
 
Przepraszam, że przerwę tę dyskusję o kamerze. Potrzebuję pomocy. Czy był ktoś z Polski kto grał na Xboxie One i opisał swoje wrażenia? Jeśli ktoś mógłby to niech zarzuci linkiem. Jeszcze bym prosił o linki do wrażeń dziennikarzy z Ameryki grających na XO, czy gdziekolwiek gdzie był ogrywany nowszy build. Z góry dzięki.
 
Mam pytanie odnośnie rozgrywki, a konkretniej walki- dziwię się, że dopiero teraz zwróciłem na to uwagę...Geralt nie ma śladów krwi na mieczu po zabiciu powtora/człowieka... nie mówiąc już o tym, że może krew powinna być też np na jego ubraniu itd. Czy ktoś wie coś na ten temat ? Czy CDP zamierza do maja wzbogacić grę o taki "efekt" ?

Celna uwaga.
Takie coś na pewno (?) będzie, jak nie na premierę to w patch'u. W dwójce był mieczyk upaprany krwią albo np. olejem.
To się w opcjach nazywało bodajże - Efekt mokrych powierzchni. A może ten efekt jest, tylko był - off ? Tego nie wiemy.

Spokojnie, taki efekt najprawdopodobniej jest, na 35-minutowym gameplayu widzimy, jak przy walce z Babą Wodną tryskająca krew poplamiła Geraltowi ubranie:
 
Top Bottom