Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nie wiem, czy byłby to wyraz poprawności politycznej ze strony REDów. Jakoś wątpię, by Geralt na spotkanie z czymś takim zareagował radośnie... Może i nie zarżnął by na miejscu, ale parę ostrych słów by powiedział. A one nie byłoby zbyt poprawne politycznie.
 
To byłby niesmaczny żart. Rozumiem, że istnieje obecnie propaganda pewnej mniejszości, która chce wmówić innym co mają myśleć na ich temat. Niestety developerzy lubią to wplatać, bo produkt sprzedaje się lepiej, gdy jest poprawny inaczej politycznie. Mam nadzieję, że REDzi nie kroczą tą drogą.

Żadna tam poprawność polityczna, to po prostu byłby czysty trolling w wykonaniu Redów :stuart:
 
To byłby niesmaczny żart. Rozumiem, że istnieje obecnie propaganda pewnej mniejszości, która chce wmówić innym co mają myśleć na ich temat. Niestety developerzy lubią to wplatać, bo produkt sprzedaje się lepiej, gdy jest poprawny inaczej politycznie. Mam nadzieję, że REDzi nie kroczą tą drogą.
Tak, tylko pójście w zupełnie inną stronę jest tak samo kiepskie.
 
Zresztą, takie wątki mogą się pojawiać, bo już dostaliśmy cynk, że
jedna z postaci,
Gajowy,
jest "kochający inaczej" i będzie się chyba zalecał do Geralta ;P
 
Mnie zastanawia jedno, czemu Geralt bierze nawet te ogłoszenia o bardzie?
1. Nie jest bardem.
2. Jak je zabierze to nikt inny ich nie zobaczy i komuś będzie smutno, bo nie zagra mu bard na imprezie.

Nieładnie się zachował pan grający.
 
Wilkołak?

witchersite.pl said:
Poza znanymi z książek postaciami, również te wykreowane przez scenarzystów CD Projektu RED są nietuzinkowe. Dla przykładu w karczmie spotkałem miłośnika Jaskrowych ballad, będącego… fanem Geralta. Z kolei leśniczy uważa się za „innego”, ale nie chce zdradzić o co chodzi. Dopiero, gdy nasz Białowłosy Wiedźmin, ze zrozumieniem mówi, że też jest „inny”, tamten okazuje się być homoseksualistą… Pozostawię, to bez komentarza, niemniej jak napisałem – napotkane w grze postacie są nieszablonowe i potrafią mocno zaskoczyć podczas poznawania gry.

http://www.witchersite.pl/component...-wiedzmin-3/1132-wiedzmin-3-juz-gralismy.html
:p
 
Kurczę ciekawe te qesty będą
jeden z prostytutką , której swędzą plecy , leśnicy , który okazuje być się gej.. homoseksualistą i coś było na tablicy ogłoszeń jeszcze coś o chędożeniu i dupie , ale to było parę stron wcześniej i nie pamiętam dokładnie :)
super że będą takie zabawne qesty .
 
Last edited by a moderator:
Ok, Nie wiem czy to o tą samą osobę chodzi - "There’s also a neat little twist on fantasy cliche; when Geralt hears the hunter has been cast out from the village he assumes it’s because the man is a werewolf. He’s not, it just turns out he’s gay and the villagers are old fashioned " Z VG 24/7

Edycja: Super jest opcja spoilerów, ludzie się produkują żeby wszystko ukryć, przyjdzie Mitek i wszystko wywali jak kawę na ławę.
 
Ok, Nie wiem czy to o tą samą osobę chodzi - "There’s also a neat little twist on fantasy cliche; when Geralt hears the hunter has been cast out from the village he assumes it’s because the man is a werewolf. He’s not, it just turns out he’s gay and the villagers are old fashioned " Z VG 24/7

Edycja: Super jest opcja spoilerów, ludzie się produkują żeby wszystko ukryć, przyjdzie Mitek i wszystko wywali jak kawę na ławę.

No tak, propaganda... wszędzie musi zostać wciśnięta na siłę.
 
Nie, było to wplecione naturalnie. Po prostu Detmold i Fil mają takie upodobania bo taka jest ich natura i wygląda to normalnie.
A tutaj już to widzę, cała wioska, tępa ciemnota wygnały biednego gajowego... ehhh... bo kocha inaczej, żal biedaka, not. :)
Nie kupuję tego, sorry :)
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom