Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Nic
@Marcin Momot - a co do tego youtube 60fps nii wiem czy to ten temat bo tak po prędce nadganiałem posty to możecie złożyć sobie jednego kompa z i7-5960X ultraszybkimi ramami i 4-way SLI z GTX980 i wtedy tak myślę że spokojnie 60 fps full hd Ultra bez problemu by poszło, a później sprawdźcie opcję 4K w ilu Fps'ach śmignie bo Youtube też ma taką opcję :p W ogóle ciekawe czy jest 4K 60fps. Nigdy się nie zastanawiałem ale pliki to muszą tam być masakrycznie duże. Jednakże nie powiem obejrzałbym choćby z samej ciekawości taki materiał z Wiedźmina 3. Byłoby pięknie.

Kurcze chciałem o jakąś ważną rzecz zapytać ale zapomniałem o co chodzi...
 

Attachments

  • DSC_0013.jpg
    DSC_0013.jpg
    403.8 KB · Views: 22
W jaki sposób można dostać to słuchowisko?
Jeśli zamówiłeś Wiedźmina 3 na CDP.pl, to czekaj do premiery, wtedy dostaniesz je za darmo.
Jeżeli zamawiałeś słuchowisko na Soundtropez.pl i nie anulowałeś na nie zamówienia, to powinieneś dostać taki właśnie list z okładką i autografem oraz maila z kodem na pobranie cyfrowej wersji.
 
Świetne te nowe informacje na temat systemu walki. Będzie sporo zabawy ze skillami, a na wyższych poziomach trudności będzie trzeba zapewne dłuugo posiedzieć nad planowaniem i złożeniem odpowiedniego buildu pod danego przeciwnika. Więc powtórze się pewnie, ale jest OGROMNY potencjał do zrobienia fajnych długaśnych dzienników developerskich na temat systemu walki, przygotowań do pojedynków czy drzewka talentów/skilli . Wciąż wierze że dostaniemy w końcu takie materiały bliżej premiery. Szykuje się w końcu Wiedźmin do którego będzie się chciało wracać nie tylko dla fabuły
 
Świetne te nowe informacje na temat systemu walki.
Będzie sporo zabawy ze skillami, a na wyższych poziomach trudności będzie trzeba zapewne dłuugo posiedzieć nad planowaniem i złożeniem odpowiedniego buildu pod danego przeciwnika. Więc powtórze się pewnie, ale jest OGROMNY potencjał do zrobienia fajnych długaśnych dzienników developerskich na temat systemu walki, przygotowań do pojedynków czy drzewka talentów/skilli . Wciąż wierze że dostaniemy w końcu takie materiały bliżej premiery. Szykuje się w końcu Wiedźmin do którego będzie się chciało wracać nie tylko dla fabuły

Myślę dokładnie tak samo, nie mogę się doczekać wypróbowania tego w praktyce.
 
@sneky Też się jaram tym systemem walki jak mały dzieciak ;) Z relacji dziennikarzy wyłania się bardzo rozbudowany, taktyczny i niezwykle ciekawy system. Zapowiada się na naprawdę sporo dłubania w buildzie, aby dostosować go do poszczególnych potworów. @Marcin Momot prosimy o dziennik deweloperski w całości poświęcony systemowi walki i rozwojowi postaci. Tylko nie taki, jak poprzednie, mocno casualowe, z przerostem formy nad treścią. A tak przy okazji zadam jeszcze jedno pytanie. Czy Płotka potrafi skakać? Jeśli tak, to jak jest to zrealizowane? Jest odpowiedni klawisz skoku, czy automatycznie przeskoczy np. niski płot?

---------- Zaktualizowano 23:00 ----------

Przypominam, że już w grudniu 2013 potwierdziłeś taką możliwość ;)
View attachment 10617
 

Attachments

  • mm.JPG
    mm.JPG
    10.9 KB · Views: 23
Last edited:
[...] jest OGROMNY potencjał do zrobienia fajnych długaśnych dzienników developerskich na temat systemu walki, przygotowań do pojedynków czy drzewka talentów/skilli . Wciąż wierze że dostaniemy w końcu takie materiały bliżej premiery. [...]
Chyba w patchu :p.
 
Czy tylko mnie pomysł dostosowywania "buildu" Geralta pod poszczególne potwory lub sytuacje wydaje się absurdalnie dziwny? Zmiana umiejętności ot tak sobie w locie? Teraz umiem kung-fu, a teraz pilotować śmigłowiec? Nie wiem, jak można się cieszyć z takiego rozwiązania. To jest tak wytrącające z logiki świata, tak obce samej postaci, że przychodzi mi tylko na myśl próba zrobienia z jednego wiedźmina wielofunkcjonalnej drużyny. Geralt niby jeden, ale w wielu postaciach. Poligeralt.
To będzie pierwszy rpg łączący grę zdefiniowaną postacią z napisaną pod nią historią, ale mającą jednocześnie możliwości całej drużyny z klasycznych rpg-ów. Redefinicja gatunku.
 
Last edited:
Smęciłeś o tym w wątku dedykowanym i teraz smęcisz tutaj? Zamierzasz kopiować tego posta do jeszcze któregoś wątku? Wszyscy zainteresowani znają twoje zdanie i nie musisz go manifestować na każdym kroku.
 
Napisał człowiek wklejający hurtowo linki do kopii wywiadów skopiowanych z innych kopii. A może coś konstruktywnego masz do dodania, poza tym, że się jarasz?
 
Top Bottom