Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Po obejrzeniu Skazani na Shawshank doszedłem do wniosku, że zarówno scen seksu jak i pożaru być nie powinno.

Powyżej pewnego wieku a może poniżej pewnego poziomu testosteronu seks w grach odbiera się jako element powiązania ich realiów z realiami rzeczywistego życia.
Gry typu W3 jakoś muszą nawiązywać do realiów uniwersum, w którym umieszczono ich akcję, a saga zawierała seksu dosyć trochę.
Oczywiście producenci używają go także jako wabika. Moim zdaniem słusznie - bo wabi zainteresowaną klientelę. Niezainteresowana lub słabo zainteresowana kupi z innych powodów.
 
Last edited:
Powyżej pewnego wieku a może poniżej pewnego poziomu testosteronu seks w grach odbiera się jako element powiązania ich realiów z realiami rzeczywistego życia.
Gry typu W3 jakoś muszą nawiązywać do realiów uniwersum, w którym umieszczono ich akcję, a saga zawierała seksu dosyć trochę.
Oczywiście producenci używają go także jako wabika. Moim zdaniem słusznie - bo wabi zainteresowaną klientelę. Niezainteresowana lub słabo zainteresowana kupi z innych powodów.
Ale czy wobec tego Geralt powinien chodzić w sukienkach? Wydaje mi się, że nie.
 
Rustine ma dużo racji, moim ulubionym momentem do obśmiewania w W1 było oddanie umierającej z głodu elfce kawałka chleba, co skutkowało jakimś porąbanym ciągiem logicznym, który od jałmużny po kłótnie prowadził nas wprost do seksu. To było takie abstrakcyjne, że zastanawiałem się czy to nie był jakiś dowcip ze strony twórców.

Poza tym: Tanie te elfki jeżeli oddają się za kawałek chleba :troll:
 
Witam wklejam link ciekawy news Regisa w , którym opisuje dlaczego tak bardzo spodobał mu się wiedźmin 3 jest trochę tego do poczytania , ale warto bardzo przyjemnie się czyta ;) http://www.witchersite.pl/component...-mi-sie-wiedzmin-3-subiektywnym-okiem-05.html.Jak tak czytałem to co napisał autor to i ja tak szczerze i od serca chcę coś napisać..Wiedźmin to nie jest tylko gra to jest coś więcej , to jest część naszego życia , naszej duszy.. Jak przeczytałeś książki , udało ci się przejść pierwsze dwie części to utożsamiasz się z grą czujesz , że ty jesteś na miejscu Geralta . Kochasz , przeżywasz , boisz się , żałujesz bo ta gra to ty , to ty jesteś wiedźminem i ty zdecydujesz kogo pokochasz i jak zakończysz swoją przygodę .
 
Last edited:
Można wiedzieć, co było tym spojlerem? Bo nie przypominam sobie żadnego..

Swooneb udzielił prawidłowej odpowiedzi i tym samy nie wygrał niczego. No, niech będzie, że redpointa.

A tych regat to mi jednak szkoda, opcjonalnych aktywności w grze z otwartym światem nigdy za dużo, za to bardzo łatwo jest je nie doszacować. No nic od czego dlc, a może nawet dodatek z prawdziwego zdarzenia, a w tym nowe mini-gry jak regaty i kościany poker.
 
Swooneb udzielił prawidłowej odpowiedzi i tym samy nie wygrał niczego. No, niech będzie, że redpointa.

A czy była mowa o nagrodzie za udzielenie poprawnej odpowiedzi? No ale niech będzie, Swooneb, oprócz mej dozgonnej wdzięczności wygrałeś właśnie pralkę na raty, firmy "ZróbToSam", prosimy o owacje! ;)
 
http://forums.cdprojektred.com/threads/890-Wiedźmin-3-Dziki-Gon?p=1528749&viewfull=1#post1528749
View attachment 10772
Wydaje mi się, że dosyć jasno wypowiedział się w tej kwestii. Ale co mi szkodzi zapytać ;) @Marcin Momot Czy pływanie łodzią nadal jest w grze?

Pływanie łodzią jest jak najbardziej. Nie ma natomiast wyścigów morskich.

---------- Updated at 12:55 PM ----------

Batman to tak rozpoznawalna marka, że gra naprawdę nie potrzebuje żadnego gameplay'u, żeby się świetnie sprzedać. Wystarczy jakiś trailer live-action lub CGI i ludzie rzucą się do sklepów, bo Batman jest znany i lubiany, tyle w temacie.

Wiedźmin natomiast musi walczyć o graczy casualowych, którzy nie zaglądają na strony z grami poprzez reklamy np. w telewizji, ale musi również zawalczyć o "hardcore players", którzy regularnie odwiedzają strony z grami/oglądają gameplay'e itd.

Dlatego Wiedźmin potrzebuje takiego natężenia materiałów jak Dying Light, które 2-3 miesiące przed premierą sypało zwiastunami/gameplay'ami i screenshotami praktycznie w każdym tygodniu. Jak widać opłacało się, bo gra sprzedaje się świetnie.

@Marcin Momot Zobaczymy jakieś nowe materiały z Wiedźmina na PAX :) ?
Kiedy rozpoczęcie 'agresywnej' kampanii reklamowej ?

Na dniach podamy więcej informacji na temat naszej obecności na PAX East. Jako hint dodam, że trochę będzie się działo;)
 
Top Bottom