Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
Podobno jest to ta sama pani co na tym obrazku:
Możliwe. Ja najpierw pomyślałem, że to jakaś wyjątkowo urodziwa prostytutka, bo wnętrze mi się skojarzyło z burdelem :D Teraz tam jakiegoś barda zauważyłem.
 
Coś forum przestało banglać..
Przecież na Twitchu Damien i Miles mówili że nie będzie Kalksteina...Shani.. także ten :)
 
Bardzo ładny ten screen kim jest ta dziewczyna ? padły już różne wersje prostytutka , Shani czy Triss? a mnie ciekawi ta postać w tle czyli bard grający na lutni nie ukrywam , że pierwsze skojarzenie to Jaskier ;).
 
A mi ta panna bardzo przypomina jedną z tych, które myły Geralta na 15 minutowym, ostatnim gameplayu. Tyle, że tamta miała ciemne włosy.

W końcu coś nowego :D
 
To jest na 100% córka Cracha. Po pierwsze jej wygląd przypomina pełnoprawnego wikinga. Po drugie odziedziczyła po ojcu rudzielcu piegi. Po trzecie możliwe, że zobaczymy na PAXIE gameplay właśnie z tym questem, z którym mieli styczność dziennikarze...
 
Faktycznie to bardka dopiero teraz zauważyłem pomarańczowo-zielone rajtuzy :yes.

Mężczyźni też nosili rajtki. To typowe dla bardów. Ot, chociażby nowy wygląd Jaskra. Ze screena nie sposób rozpoznać płci tej postaci w tle. Podoba mi się, że po tych kilku screenach można zauważyć, że żeńskie postaci różnią się od siebie w stopniu znacznie większym, niż te z drugiej części. Tam to kobitki były bardzo podobne.
 
A ja jeszcze w tej pięknej damie dla , której bym zabił zauważyłem coś jeszcze co jest pięknie zrobione a mianowicie? jej palce a konkretnie paznokcie !!:D.
 
Nie ukrywam , że było by to bardzo miłe i sentymentalne spotkanie po latach ;).

Też nie ukrywam, ale najpierw Geralt musiałby się dowiedzieć, gdzie "ukrywa" się grób Essi i znaleźć sposób na jej ożywienie (a jakby się nie udało, to zawsze można sprzedać perłę z która prosiła by ją pochowano, nawet pomimo faktu, że kto daje i odbiera.. muahahaaa <evil>)
A tak poważnie to z tego co pamiętam Oczko była blondynką ;)
 
Też nie ukrywam, ale najpierw Geralt musiałby się dowiedzieć, gdzie "ukrywa" się grób Essi i znaleźć sposób na jej ożywienie (a jakby się nie udało, to zawsze można sprzedać perłę z która prosiła by ją pochowano, nawet pomimo faktu, że kto daje i odbiera.. muahahaaa <evil>)
A tak poważnie to z tego co pamiętam Oczko była blondynką ;)

A może chodziło o to, że mógłby zabić jej nieumarłą formę, ewentualnie odczynić urok? :troll:
 
To na 100% nie jest Oczko raz że nie zyje, a dwa że przecież inaczej wygląda, dla mnie to Ceresa córka Cracha ale mogę się mylić.
 
Top Bottom