Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jeżeli dostępny to tylko poprzez stream, ale granie z takimi opóźnieniami .. dziękuje postoje.
Jeżeli masz PCta blisko (powiedzmy w drugim pokoju) to nie powinno być aż tak dużych lagów (bo całkowicie nie da się ich wyeliminować). Im dalej, tym lag większy. No, przynajmniej tak jest w Remote Play, Shielda nie używałem.
 
Ten nocny nowy screen mega. Patrzcie na wyposażenie na koniku - liny, bukłaki, nawet jakiś metalowy bidon. Tylko mina Płotki jakby wyrażała: "f*ck, znowu bandyci..." :)
 
Strasznie kiepska jakość tego filmiku, abym mogła krytycznie wypowiedzieć się na temat detali. Jedno mimo wszystko nie umknęło mej uwadze - kwestia oświetlenia!
OMG, zwróćcie uwagę na grę cieni i światło wschodzącego (załóżmy) słońca. Urwało mi tyłek. Jak oglądam takie fragmenty, to dopada mnie hajp. Wiem, że w RPGu grafika nie jest najważniejszą sprawą, ale nie czarujumy się - znacznie milej się gra z rozdziawionymi z zachwytu ustami. Dbałość o szczegóły w stylu promienie wschodzącego słońca przedzierające się się przez korony drzew, cień zmieniający się wraz z położeniem źdźbła trawy - smakowo. I ten las :wub:
Podoba mi się animacja Igni i sposób działania Yerden - IMO więcej sensu w spowolnieniu przeciwnika.
Ekran podczas walki jest zbyt agresywnie zalewany czerwienią, być może kwestia przyzwyczajenia, ale mi nie przypadło to rozwiązanie do gustu.
Brak reakcji kompana po drugiej stronie mostu rzeczywiście wydaje się dziwnym, w szczególności jeżeli wziąć pod uwagę krzyki i odgłosy walki. Chyba rzeczywiście głuchy.
Tak BTW to nowy screen z gry. Obrazek w linku:

http://www.pic-upload.de/view-263120...270_o.jpg.html

Jak widać i w trzecim Wiedźminie skurwysyńswa brakować nie będzie ;)

Trapi mnie jedna kwestia... czy w uniwersum Sapkowskiego zostały potwierdzone lasy, że Redzi tak swobodnie je zamieszczają w grze?
Ty tak na poważnie? Marsz do siedmioksięgu i nie bluźnij więcej.
 
Z intera na temat finisherów:
It's not a skill. You will be able to perform them from the beginning of the game and they will trigger when killing the last enemy in the pack.
Jeśli dobrze rozszyfrowałem to finishera da się wykonać od początku gry, w przypadku zabicia ostatniego przeciwnika z grupy przeciwników.
 
Last edited:
@Marcin Momot Czyżby ten ponad 2 minutowy gameplay był przedsmakiem przed naprawdę długim gameplay'em, tak jak to było w przypadku pierwszego zaprezentowanego gameplay'a na E3? ;)
I czy będzie wersja bez kompresji?
 
Last edited:
Tak myślę, że ten nowy gameplay nie jest na najwyższych ustawieniach, bo po prostu nie ma takiego kompa obecnie coby uniósł na pleckach Geralta :D
 
Co Wam się konkretnie nie podoba z tą kamerą? Odległość? Ja bym wolał nawet jeszcze bardziej oddaloną.
 
Co Wam się konkretnie nie podoba z tą kamerą? Odległość?
Można tak powiedzieć.
 
Wszystko jak dla mnie cacy (w sensie: ok) jeśli chodzi o estetykę, oprócz jednej rzeczy która razi moje oczy od dawna - kółko wyboru znaków - jest... karygodne, niepasujące, beznadziejne. ;)
 
Mam pytanie, te kółeczka ukazują wiedźmińskie zmysły? Jeżeli tak to znacznie lepiej to wygląda niż te plamy na cały ekran.


Dodam jeszcze, że nie podoba mi się ta czerwona ramka po tym jak Geralt dostaje ciosy. Mam nadzieje że conajmniej będzie można to wyłączyć, ale szczerze wolałbym żeby zostało to całkowicie usunięte, bo jest po prostu słabe.

Animacje troche rwały, ale pewnie jest to spowodowane tym urządzeniem na którym gra była streamowana.


Graficznie jest świetnie, oświetlenie miażdzy. Roślinność o dziwo również mi się bardzo podobało. Dobra robota czekam na sobote.
 
Top Bottom