Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Jeśli takowa istnieje, to miłość REDów z forum jest bardzo trudna.
Choćby nie wiem jak by mi się coś w tej grze nie podobało, to nie użyłbym tak mocnych słów
kółko wyboru znaków - jest... karygodne, niepasujące, beznadziejne.
Rozumiem, że coś się komuś nie podoba, ale w ten sposób zrównujesz z błotem wielogodzinną pracę jakiegoś deva:cheers:
 
Jak dla mnie wszystko fajnie, bardzo mi się podobało. Jedynie faktem jest, że ten czerwony ekran przy wilkach trochę niepotrzebny może. Albo nie powinien być aż tak rażący. Przy krytycznej sytuacji, gdy jest kapkę życia byłoby to fajne, ale nie, jak mam full ;)
 
Co Wam się konkretnie nie podoba z tą kamerą? Odległość? Ja bym wolał nawet jeszcze bardziej oddaloną.

Odległość. Niektórzy chcą jej bliżej Geralta co wcale nie oznacza, że będzie drastycznie mniejsze pole widzenia. Było milion przykładów. CO więcej, sama kamera już faktycznie istnieje i jest w grze, wystarczy dać możliwość jej regulowania za pomocą kółka, oddalać, przybliżać. Posłużę się swoim przykładem z ostatniego zwiastuna.

Tutaj. Wyżej jest ta co jest. Druga to moment kiedy Geralt już wyciągnął miecz ale jeszcze kamera się nie oddaliła (nie nawiedzę tego przymusowego oddalania, tak samo jak w W2).




Tutaj Geralt przechodzi przez drzwi i na chwilę kamera jest bliżej. Dla mnie mogła by taka pozostać. Nie chodzi, że obecna jest zła (dla mnie jest) ale żeby można było ją przybliżać i oddalać. Jak kto chce.



 
Bardzo ładnie wygląda las. Nawet sporo tej roślinności. Nawet nie zwraca się wtedy aż tak bardzo uwagi na pogorszoną jakość trawy. Widoczki i wschód Słońca również mi się podoba. Jedyne uwagi: Wg mnie finishery nie powinny mieć zwolnionego tempa. Nie wygląda to dobrze ; / No i oczywiście kamera zbyt oddalona.
 
Swoją drogą, gameplay miał miejsce o świcie, czy wieczorem? Niby 6:10 czyli teoretycznie ranek, ale wygląda troche jak wieczór czy mi się wydaje? :p
 
Swoją drogą, gameplay miał miejsce o świcie, czy wieczorem? Niby 6:10 czyli teoretycznie ranek, ale wygląda troche jak wieczór czy mi się wydaje? :p
Ano, to jest trafna uwaga. Wygląda to jak wieczór, a niestety jest to poranek ; /
Może przy zwykłej eksploracji nie wygląda to jak wieczór, ale patrząc bezpośrednio na Słońce no to tak.
 
A w Wiedźmina 2 gram tak:

Ba dum tss.

Nie znam słów które napisałeś pod obrazkiem ale jeśli Ty lubisz grać z oddaloną kamerą - to fajne - czyli wszyscy mają lubić od teraz tak grać? Bo Ty tak grasz w W2? Trafny argument.
 
Last edited:
Raczej bug z zegarem, bo słońce jest wyraźnie na zachodzie.
A słuchałeś komentarza Damiena podczas gameplay'a? Mówił, że jest po 5 a.m.

A jeszcze sprawa chmur mnie ciekawi. Mam wrażenie, że nie wyglądają na wolumeryczne.
 
Odnośnie kamery to wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie np. w W2 była za blisko postaci, a juz w trójce gra mi się dużo wygodniej.

Kamera wygląda strasznie, jest horrendalnie daleko. W W2 miałem po dziurki w nosie kiedy za każdym razem oddalała się kamera zaraz po rozpoczęciu walki. W Gothic'a to byś Marcin całkiem nie umiał grać - tam kamera była normalna :D. I twoje słowa smucą - znaczy to, że kamery nie będzie można sobie samemu ustawić. Znowu 3 lata czekać na moda ...
 
Nie znam słów który napisałeś pod obrazkiem ale jeśli Ty lubisz grać z oddaloną kamerą - to fajne - czyli wszyscy mają lubić od teraz tak grać? Bo Ty tak grasz w W2? Trafny argument.

Po pierwsze - nie musisz znać tych słów, nie jest moim problemem że nie rozumiesz. Jeśli chcesz mogę cię zacząć łapać za słówka, bo czasem to co piszesz z językiem polskim ma niewiele wspólnego.

Po drugie - nie wystosowałem zadnego argumentu, po prostu się śmieje. Mi osobiście kamera nie przeszkadza, przeszkadza mi natomiast (nawet z modem w dwójce) brak możliwości wyboru - więc możesz już ze mnie zejść.
 
Top Bottom