Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mi tam lock na kamerę eksploracyjną w W2 nie tyle zaszkodził, co poprawił doznania. A teraz w W3 podczas eksploracji mamy prawie tak samo oddaloną kamerę, jak w W2 w trakcie walki.
 
Ci co mówią, że ich ten materiał nie zachęcił do kupna. Przecież wy jesteście nastawieni na kupno W3 od momentu ukończenia W2. Jedyne przeciwności, które to mogą zmienić to zbyt wysokie wymagania ;p My już jesteśmy prawie, że stałymi klientami więc te materiały nie mają nas nakłaniać do kupna czegoś co chcemy kupić od jakichś 3-4 lat, tylko tych co gdzieś słyszeli o grze, ale nie wiedzą dokładnie o czym jest, i czy warto ją kupić ;p
 
1.Również nie podoba mi się zwolnione tępo w finiszerach.
2.Kamery nie oceniam, bo jeszcze nie grałem, ale jednak wolałbym mieć możliwość jej dostosowania.
3.Grafika cacy.
4.Pop-in (czy jak tam się to zwie) nie wali już tak po oczach(przynajmniej tak mi się wydaję)
5.Zdecydowanie najlepszy gejmplej jak do tej pory.
6.Czekam na kolejny. Mam nadziej, że dużo dłuższy.
 
Kamera będzie sama dostosowywać się do tego, co dzieje się na ekranie. Plus widok będzie inny przy eksploracji na zewnątrz, wewnątrz, podczas jazdy konno, pływania łodzią, pod wodą lub podczas używania zmysłów wiedźmińskich.
Czy może ktoś tam napisać kilkulinijkowy skrypt przyklejający kamerę do postaci? Z góry dziękuję w imieniu wielu ludzi na tym forum.
 
Kamera będzie sama dostosowywać się do tego, co dzieje się na ekranie.

To już wiemy. Chodzi właśnie o to, coby się nie dostosowywała. Żeby jej odległość od Geralta była stała. Chodzi o zwyczajną, standardową kamerę tpp. Przynajmniej w trakcie walki i eksploracji, bo są tacy, którym właśnie ta zautomatyzowana przeszkadza i to przeszkadza bardzo. Najlepiej by było, gdyby tę odległość od postaci dało się wedle woli ustalić. A wręcz rewelacyjnie by było, gdyby w W3 znalazło się coś takiego.

[video=youtube;y4iqTC4-4Yg]https://www.youtube.com/watch?v=y4iqTC4-4Yg[/video]
 
Tęsknię za kamerą z 35min, nie była idealna, ale o niebo lepsza. Nie było widać dwóch metrów ziemi za Geraltem w czasie eksploracji.

@Qyzu' to nie wiatr, tylko drzewo :p

E: Fakt @Qyzu', zapomniałem, że Igni zostaje rzucone dwa razy :D I za drugim razem nie ma drzewa.
 
Last edited:
Gameplay bardzo fajny. Ciekawa pora dnia, pięknie to wygląda. Roślinność moim zdaniem wygląda trochę lepiej, jest też gęściej. Ale kompresja dość mocno wpływa na odbiór. Fajna sprawa z tym wpływem wiatru (?) na Igni. Finishery brutalne, "uatrakcyjniają walkę", mi się podobają (jeśli można tak powiedzieć o takiej wymyślnej dekapitacji :p). To podświetlenie Yrden - myślę, że mogłoby być trochę lepiej rozwiązane, chociaż i tak jest spoko. Teraz jest takie proste, regularne (co nie znaczy, że to źle). Przydałoby się może, żeby było bardziej postrzępione, mniej statyczne. Co czerwonego podświetlenia ekranu po ciosie. Ja za pierwszym razem jakoś nie zwróciłem na to uwagi. Mi jakoś bardzo nie przeszkadza. A info, że to nie są najwyższe ustawienia, nastraja pozytywnie, gra może wyglądać jeszcze lepiej, grunt, żeby dało się ją wtedy na czymś odpalić. Co do kamery. Też bym chciał mieć możliwość dostosowania jej do siebie. Ale myślę, że sensowne byłoby tylko dostosowywanie jej odległości. Mam wrażenie, że walka jest po prostu tak zaprojektowana, że kamera przyklejona do pleców Geralta zwyczajnie nie spełniałaby swojej roli. Bohater nie zawsze jest do nas odwrócony plecami podczas walki, widać tak to zostało zrobione i tak to się sprawdza najlepiej.
Ed: A, i oczywiście skrin takoż świetny.
 
Last edited:
Top Bottom