Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mi ten mini gameplay również się podoba, ale jakbym nie wiedział że to wschód słońca, to byłbym pewny, że to zachód. Takie te słońce pełne jakieś i nasycone jakby zaczynało opadać, a nie wschodzić. I nie, nie czepiam się :)
 
Jest ikonka świtu i godzina 6.00, wg gameplaya ze stycznia w W3 jest system 24godzinny. Jest świt. Na gameplayu nieco lepszej jakości już mogę stwierdzić na pewno, wszystko jest identyczne, trawa taka sama jak była. Od 14:28 trawa na klifie z boku wygląda okropnie. Całe szczęście, że w miejscach gdzie jest gęsta prezentuje niezły poziom. I że cała reszta jest bardzo dobra.
 
Może byc wschód, wystarczy że wiedxminland się kręci w drugą strone:) przecież na minimapie jest tylko północ zaznaczona;)
 
Piłeś - nie pisz.

:rly?:

Nie piłeś - napij się.
:D

REDzi to jednak cwane bestie. Specjalnie wypuszczali coraz słabsze materiały*, żebyśmy zdążyli przywyknąć. Teraz, podczas startu zasadniczej części kampanii promocyjno-reklamowej zapodali gameplay, który (o dziwo) jest lepszy od poprzednich i dzięki temu znowu wszyscy zaczęli zachwycać się "jaki ten Wiedźmin będzie piękny!", a takie opinie u progu premiery są bezcenne. Goal has been achieved.

____________________________
*) - powszechnie panująca tu opinia.
 
Last edited:
W takim miejscu jak właśnie tamten mini-las co pokazali, brak muzyki jest nawet dobrym rozwiązaniem. Można się wczuć w klimat lasu. Szum drzew i śpiew ptaków. Coś pięknego. Jednak podczas walki mi jej trochę brakowało.
A może nie było muzyki, bo ta utrudniałaby rozmowę Panów podczas prezentacji?
 
Top Bottom