Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Się czepiacie tej nocy. Przecież Geralt i tak widzi w ciemności, to co dla niego za różnica. Może reszta bohaterów będzie widzieć noc ciemną, a my, jako że gramy wiedźminem, to widzimy noc jasną :D
 
Się czepiacie tej nocy. Przecież Geralt i tak widzi w ciemności, to co dla niego za różnica. Może reszta bohaterów będzie widzieć noc ciemną, a my, jako że gramy wiedźminem, to widzimy noc jasną :D

Dream on...

Nawet REDania powiedziała, że noce są jasne, żebyśmy czasem nie przegapili tych pięknych widoczków, które W3 oferuje. Wniosek z tego taki, że prawdziwie ciemna noc w grze to utrudnienie, którego głównemu targetowi gry deweloperzy chcą oszczędzić. Tyle.
 
Kupiłem przed chwilą nową kartę graficzną w ramach przygotowania do maja, niech ten weekend obfituje w same dobre wieści z Wieśka. ;)
 
Niech to będzie w końcu ten weekend po którym promocja ruszy na tyle, by byle nowy screen nie urastał do rangi forumowego święta.
 
Się czepiacie tej nocy. Przecież Geralt i tak widzi w ciemności, to co dla niego za różnica. Może reszta bohaterów będzie widzieć noc ciemną, a my, jako że gramy wiedźminem, to widzimy noc jasną :D

Ale my nie jesteśmy Geraltem. Niech przypną jaśniejszą noc pod "zmysły wiedźmińskie" - odpalane w nocy rozjaśniają noc. A Kot całkowicie rozświetla noc, robi ją bielszą. Inny eliksir sprawia, że słyszymy przez ściany. Teraz w sumie Kot jest w grze zbędny.
 
Ten argument że noc jest tak jasna bo Geralt lepiej widzi w nocy jest tak bez sensu, że już bardziej nie może być. Z tego co wiem to STERUJEMY Geraltem, a nie jesteśmy nim. Noc powinna chociaż sprawiać pozory, że jest ciemno jak w nocy, a nie być szarym dniem bez słońca, jak to jest obecnie.
 
Ohh tak te noce spędzone przy ognisku a w ręce flaszka...herbaty ehh te czasy no , ale co my tu gadu gadu o nocach , o eliksirach czy miastach i innych rzeczach , może chociaż trochę na tym nowym gameplauy jutrzejszym coś zobaczymy :) mam nadzieje , że parę rzeczy zostanie pokazanych z listy Adventusa ;).
 
Ten argument że noc jest tak jasna bo Geralt lepiej widzi w nocy jest tak bez sensu, że już brdziej nie może być. Z tego co wiem to STERUJEMY Geraltem, a nie jesteśmy nim. Noc powinna chociaż sprawiać pozory, że jest ciemno jak w nocy, a nie być szarym dniem bez słońca, jak to jest obecnie.

Nie wiem czy nas nie zbanują, bo już temat ciemnej nocy był poruszany, ktoś mówil już, ze Gelrat widzi w ciemności, a ktoś mówił też, że ten argument jest bezsensu. Ale ten argument nie jest "czymś od siebie", nie jest "czymś nowym" więc radzę Ci: uciekaj! Chowaj się! Mordu.. Banują!

---------- Zaktualizowano 15:23 ----------

Ohh tak te noce spędzone przy ognisku a w ręce flaszka...herbaty ehh te czasy no , ale co my tu gadu gadu o nocach , o eliksirach czy miastach i innych rzeczach , może chociaż trochę na tym nowym gameplauy jutrzejszym coś zobaczymy :) mam nadzieje , że parę rzeczy zostanie pokazanych z listy Adventusa ;).

Jak się powtarzasz i cztery razy piszesz w sumie to samo to znaczy, że nie dodajesz nic od siebie a to są podstawy dyskusji. Więc bardziej spamujesz czy trollujesz?
 
Jak się powtarzasz i cztery razy piszesz w sumie to samo to znaczy, że nie dodajesz nic od siebie a to są podstawy dyskusji. Więc bardziej spamujesz czy trollujesz?
Nie będę się wdawał z tobą w dyskusję bo to sensu nie ma pozdrawiam . A gameplay ma być o 19 tej?.
 
Nie będę się wdawał z tobą w dyskusję bo to sensu nie ma pozdrawiam . A gameplay ma być o 19 tej?.

Nie dyskutuj na forum dyskusyjnym i dalej pisz bezsensowne posty. Jak moje teraz (huehuehue). Mnie pytasz o której? Jest w newsie na głównej, ciężko sprawdzić?
 
 
Nawet REDania powiedziała, że noce są jasne, żebyśmy czasem nie przegapili tych pięknych widoczków, które W3 oferuje.
Od teraz kiedy trawa jest brzydka, a pop in daleki jak te szczyty co mają być do oglądania to teraz noc jednak może być ciemna.

Nie chcę się chwalić , ale na tym zdjęciu powyżej po lewej stronie ta ruda piękność to moja dziewczyna.
Faktycznie, nie ma co się chwalić kłamliwą kobietą.
 
Top Bottom