Wiedźmin 3: Dziki Gon

+

Guest 3669645

Guest
W magiczny sposób oprawa graficzna się nie zmieni :p Będzie takiej samej jakości jak na ostatnim video czy gameplay'u z pokazów. To czy nas zachwyci czy wręcz przeciwnie będzie pewnie zależało od lokacji, pory dnia i warunków atmosferycznych.
 
[dream mode on] Ja natomiast chciałabym zobaczyć mrok, nazwijmy go, fabularny. Nie katakumby, jaskinie, czy też inne ciemne lokacje. Jakieś małe zadanie ukazujące, że Wiedźmin 3 nie jest i nie będzie grą łatwą i przyjemną. Że czekają nas pot, krew, łzy i mnóstwo suczysyństwa. Taki mrok mi się marzy [/dream mode off].
 
Last edited by a moderator:
"Do we know what these little grey rectangles indicate in the top left?"
It's adrenaline.
You gain it when you hit things and lose it when you're hitted.
Adrenaline increases damage you deal.
It's also resource consumed by various skills.
Some skills let you use it or gain it with Signs.
Some skills use adrenaline for other purposes (like saving you from certain death).

On high difficulty levels managing adrenaline is very important. You may try to discover golden builds, with optimal rotation (sword, Signs, alchemy), to compensate gain and expenditure of adrenaline.
Kolejna ciekawie zapowiadająca się mechanika.
 
Moja koza Ula już w łóżku poszła spać by jutro być gotową obejrzeć gameplay ja idę do niej dołączyć i przy okazji obejrzeć jakiś ciekawy film tak więc ja i Ula życzymy wam dobrej nocy i spotykamy się jutro z samego rana ;) gameplay !!! View attachment 10970
 

Attachments

  • ula śpi 2.JPG
    ula śpi 2.JPG
    375.8 KB · Views: 57
Moja koza Ula już w łóżku poszła spać by jutro być gotową obejrzeć gameplay ja idę do niej dołączyć i przy okazji obejrzeć jakiś ciekawy film tak więc ja i Ula życzymy wam dobrej nocy i spotykamy się jutro z samego rana ;) gameplay !!! View attachment 10970

Weź... ty kozę w mieszkaniu trzymasz? Zrozumiałbym świnię, ale kozę?! (nie będę pisał co mi to przypomina...)
 
Na tym forum naprawdę istnieją wątki poświęcone niemal wszelkim możliwym zagadnieniom, także zwierzakom. Nie widzę powodu aby o udomowionej kozie rozmawiać akurat w temacie zatytułowanym "Wiedźmin 3 : Dziki Gon".
 
Na tym forum naprawdę istnieją wątki poświęcone niemal wszelkim możliwym zagadnieniom, także zwierzakom. Nie widzę powodu aby o udomowionej kozie rozmawiać akurat w temacie zatytułowanym "Wiedźmin 3 : Dziki Gon".

Ta koza to pewnie takie nawiązanie do zwierzaczka Geraltka jakim jest Płotka, a że Płotka będzie w "Wiedźmin 3: Dziki Gon" to dla mnie jak najbardziej jest na temat ^^.
 
A kiedyś nie było mówione że Geralt będzie mógł użyć znaku Aksji na kozie, żeby za nim poszła? Więc jak najbardziej na temat ^^
 
No właśnie, słuchać się Hunta. A info było o owcy, więc argument inwalida @shasiu.

Ale serio, pisanie ciągle o kozie i jakieś dziwne podśmiechujki z tego odbierają przyjemność z czytania postów na tym forum. Tak jakby poziom dyskusji w ciągu kilku dni obniżył się o kilka stopni w dół. Mam nadzieję, że jutrzejszy gameplay pozwoli nam wszystkim wrócić na dawne tory zachwytów i dałngrejdów. I naprawdę fajnych i ciekawych dyskusji.

E: @daniel0224 to nie są zwierzęta pasywne, możesz je zabijać.
 
Ale dyktatura :D Towarzysze! Nie jesteśmy tutaj, aby się choć trochę poznać, wplatając w dyskusję jakieś krótkie posty, żarty czy wzmianki o sobie samym, nie żeby stworzyć jakiekolwiek więzy jako community Wiedźmina 3, waszym "hajpowskim" obowiązkiem jest pisać w każdym poście o grze i tylko grze! Machina marketingowa to również wasz nadzorowany wolontariat! Więc nie tracić celu sprzed oczu!

Ha ha przepraszam tak mi to jakoś zabawnie się teraz zobrazowało w umyśle, w pierwszej chwili była "Lista Schindlera", później rosyjska propaganda komunistyczna itd. Te wymiany zdań niby o "byle czym" to tylko parę postów, nie parę stron - spokojnie, troszkę luzu ;)

Ciekawym, czy zwierzęta pasywne nadal mają nad głową opis, niepotrzebny skądinąd.. Do streama zostało tylko 18 godzin i 48minut!!! :)
 
Przeginacie pałkę, a skoro uprzejme prośby do was nie trafiają to następne posty nie na temat będą po prostu kasowane. Zatwardziali recydywiści mogą spodziewać się kar. I nie, wcale nie trzeba w każdym temacie pisać o Wiedźminie, trzeba natomiast w każdym temacie pisać, o zgrozo!, na temat.
 
@daniel0224 to nie są zwierzęta pasywne, możesz je zabijać.

O, to mam jeszcze lepsze pytanie - czy wie ktoś, czy będzie można z tych udomowionych zwierząt pobierać jakieś składniki/mięso/cenne trofea(ee trofeum z.. Gęsi? What?), coś co nam się przyda w jakimkolwiek stopniu? Bo wiadomo, expa z nich nie będzie..
 
"Do we know what these little grey rectangles indicate in the top left?"
It's adrenaline.
You gain it when you hit things and lose it when you're hitted.
Adrenaline increases damage you deal.
It's also resource consumed by various skills.
Some skills let you use it or gain it with Signs.
Some skills use adrenaline for other purposes (like saving you from certain death).

On high difficulty levels managing adrenaline is very important. You may try to discover golden builds, with optimal rotation (sword, Signs, alchemy), to compensate gain and expenditure of adrenaline.

Wychodzi na to że to coś podobnego do paska który umożliwiał nam natychmiastowe wykonanie finishera w W2, tylko dużo bardziej rozbudowane, zapowiada się naprawdę ciekawie. Szkoda tylko że takie ciekawe rzeczy są pisane głównie na interze...
 
Top Bottom