Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Dzięki za info! Zapewne grę zacznę przynajmniej na poziomie trudnym, więc dorabianie sobie na zwierzętach hodowlanych na wstępie przygody może się bardzo przydać, chociaż na porządne buty :)

Tutaj jest taki koszmarny bałagan, spam i śmianie się z żarcików dla dzieci, że nie dziwię się Marcinowi Blasze ani trochę, że tam pisze.

Parę postów wyżej, czerwoną czcionką HuntMocy zaznaczył ostatecznie, by pisać na temat, wynoszenie się na wyżyny dojrzałości oraz opinie na temat porządku i konstruktywności dyskusji - pomimo że dowartościowywanie własnego ego jest czasem potrzebne - to jednak istnieje opcja priv, pozdrawiam :)

@shasiu Otóż to :hatsoff: ale już niedługo!!
 
byle do 16:30.....
Swoją drogą ciekawe co się będzie działo na tydzień przed premierą W3 ;)

Ludzie poprzebierani za wiedźminów wyjdą na ulice w całej Polsce, wyjadą autobusy oblepione facjatami Geralta, w kinach będą puszczać zwiastuny gry, na okładce każdej gazety widniał będzie wielki napis "Wieźmin 3 nadchodzi!", a najczęściej używanym przez Polaków słowem przestanie być ku*wa ;)
 
"-Moja krowa daje kwaśne mleko a kocur śpi ze szczurami, wiesz co to znaczy ?
-że jestes ch**owym gospodarzem?"
-nie, że Wiedźmin 3 nadchodzi
 
@danielabatemarco Ja po prostu mam nadzieję, że na tym poziomie będę mógł liczyć na śmierć w ciągu (do) 5 sekund od usłyszenia sapania Biesa za moimi plecami, gdy słabo rozwiniętym Geraltem zagalopuje się w głąb mrocznego lasu.
Chciałbym, żeby możliwość dobicia 60 levela miała jednak sens i walka z "bossami" bez bluzgania i spamowania F9 była możliwa dopiero na wysokich poziomach doświadczenia :)

@solan7 Mało tego, obawiam się, że nawet podnosząc klapę klozetu będziemy widzieć facjatę Nekkera i oglądać kolejny trailer o tematyce Dzikiego Gonu, hype będzie wszędzie i.. słusznie :hai:
 
Last edited:
A ja bym chciał żeby walka była na prawdę dynamiczna i innowacyjna, oczekuję że jutro jakaś konkretna zostanie pokazana ;)
 


---------- Zaktualizowano 23:12 ----------

Więcej zdjęć:


 
Last edited:
Wszystko się świci trochę zbyt mocno, ale to nie blacha, bo wszystko musiałoby być z blachy, nawet spodnie :p To chyba pierwsza prawdziwa wiedźmińska kurtka w W3 jaką widzimy :D A przynajmniej jej dolną część :p
 
@dani1234 Przedostatnie zdjęcie, chłopak na kanapie po lewej - cóż za pogardliwe spojrzenie :D A z tyłu pan w czerni stracił przytomność pod schodami, pewnie dopiero dotarło do niego, co ujrzał na prezentacji W3 ;)
 
Ja patrzę sobie na to czerwone wdzianko i już wyobrażam sobie zaawansowaną "fizykę" tkanin ;)

Na ustawieniach Ultra, znaczy się nie dla normalnego śmiertelnika ;)...

Znaczy się, jeszcze nie powstał pojedynczy GPU, który by to uciągnął :harhar: ..

Chwila, kiedy będzie premiera GTX Titan X i czy dorzucą go do Wiedźmina 3? :lol:
 
Ludzie poprzebierani za wiedźminów wyjdą na ulice w całej Polsce, wyjadą autobusy oblepione facjatami Geralta, w kinach będą puszczać zwiastuny gry, na okładce każdej gazety widniał będzie wielki napis "Wieźmin 3 nadchodzi!", a najczęściej używanym przez Polaków słowem przestanie być ku*wa ;)

Taa, a kościoły zostaną zamienione na Świątynie Wiecznego Ognia.
 
Dzień dobry ;) no ja jestem gotowy na (mroczniejszy ) od pozostałych gameplay a co do trudności myślę , że będę się wahał pomiędzy średnim i trudnym , lecz bardziej w kierunku chyba trudnym zobaczymy a i chcę jeszcze przeprosić za to , że przez moją kozę zrobiło się trochę za głośno za co z góry przepraszam i obiecuję , że się to nie powtórzy :)
 
Last edited:
Top Bottom