Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Eeee, jeśli fragmenty z pochodnią albo na statku z Yen to nie były pre-rendery, to ja jestem Chuck Norri

Adventusie, nie żebym się czepiał*, ale najpierw piszesz, że scena z Yen była pre-renderowana z czym się zgadzam, a zaraz potem dajesz zbliżenie na mordkę Gerwanta, co do której mam wątpliwości, czy to nie render właśnie, bo jakość jest tam identyczna, co na zakwestionowanym fragmencie. Albo więc oba ujęcia były pre-renderowane, albo szły w czasie rzeczywistym. Stawiam na to pierwsze, jako że mordka Gerwanta na innych materiałach, jak Elder Blood, czy gameplaye jest jednak jakościowo gorsza, co nie znaczy, że zła.

*Ale się czepiam.
 

Guest 3669645

Guest
Dla mnie sprawa jest oczywista, mordka Geralta z początku SoDu wygląda jak wprost z gry (nie prerender). Widać różnice w tym, co jest pre-renderowane, a co nie. W porównaniu z tym początkiem to scenka z Yen wygląda jak zwykła animacja CGI.
 
Eeee, jeśli fragmenty z pochodnią albo na statku z Yen to nie były pre-rendery, to ja jestem Chuck Norris :p
Stawiam na to pierwsze, jako że mordka Gerwanta na innych materiałach, jak Elder Blood, czy gameplaye jest jednak jakościowo gorsza, co nie znaczy, że zła.
A mi się wydaje, że to ujęcie z gry po downsamplingu z 4K. Włączcie sobie na monitorze 1080p jakąś grę w 4K (polecam Wiedźmina 2, w takiej formie jest to najpiękniejsza gra, w jaką grałem), efekt gładkości, a zarazem wyrazistości identyczny
Gameplaye za to są potwornie skonwertowane, kompresja wali po oczach i brak wszystkiemu szczegółów.
 
Last edited:
A mi się wydaje, że to ujęcie z gry po downsamplingu z 4K.

To możliwe. Dla mnie zarówno najazd na lico Geralta, jak i scena na statku są jakościowo identyczne i zarazem lepsze niż to, co na gameplaych widać, więc może jest jak mówisz. Co nie znaczy, że jakości z gameplay'ów nie brałbym w ciemno na moim nie takim znowuż najmocniejszym blaszaku. Co do wyglądu samego Gerlanda, to na najnowszym gameplayu wygląda zacnie
 
No, ja to sobie tego nie sprawdzę, nie mam zielonej karty, muszę więc uwierzyć na słowo.
Proszę bardzo, a wyobraź to sobie w ruchu. Oczywiście jest jeszcze ładniej, bo z uwagi na wagę pliku musiałem przerobić to na JPG 95%. Imgur mimo wszystko też dorzuca czasem coś od siebie. Jeśli będziesz zainteresowany, to wrzucę do pobrania oryginalny screenshot w 4K.
 
Last edited:
Jeszcze 70 dni i włożę ... płytę do napędu ps4 i będę się rozkoszował piękną grafiką w towarzystwie znakomitej muzyki , ułożę sobie świat po wybraniu opcji dialogowych i rozpocznę tę ponad 200tu godzinną przygodę w , której mam nadzieje wiele ciekawych i wzruszających momentów mnie będzie czekało .;).
 
Jeszcze 70 dni i włożę ... płytę do napędu ps4 i będę się rozkoszował piękną grafiką w towarzystwie znakomitej muzyki , ułożę sobie świat po wybraniu opcji dialogowych i rozpocznę tę ponad 200tu godzinną przygodę w , której mam nadzieje wiele ciekawych i wzruszających momentów mnie będzie czekało .;).

Aha.

Ja lubię jeść kremówki. Fajnie nie? Kupię Wiedźmina 3 i będę jadł kremówki, tyle wzruszających momentów będzie mnie czekało.
 
Tylko na platformę się zdecydować nie mogę ps4/pc.
Jeżeli ci zależy na grafice proponuję ps4 , bo w sumie nie ma być dużej różnicy pomiędzy pc a ps4 no i konsola ma plus , że nie musisz do niej dokładać poza tym jest pełno znakomitych gier no i w tym miesiącu aż 4 darmowe gry zachęcam do kupna ps4.
 
Top Bottom