Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Niby w czym skłamałem wszystko co powiedziałem jest prawdą , wymień jedną rzecz w której skłamałem?.
Jeśli komuś zależy na grafice to kupuje PC. Dwa, gry nie są darmowe, dostajesz je za abonament PS+.
Dlaczego nie? Pisze rzeczy niezgodne z prawdą, jak marketingowcy (w większości) :p.
Bo to wszystko brzmiało jak tekst marketingowy, ale oni kłamią subtelniej. :p
 
Przy obecnych cenach podzespołów komputerowych napisał świętą rację. Kupując PC w cenie PS4 dostaniemy pokaz slajdów.
 
Dwa, gry nie są darmowe, dostajesz je za abonament PS+
Abonament jest stały bez niego nie masz gier i nie grasz online gry są , tylko dodatkiem i są darmowe , a że trzeba opłacać abonament to inna sprawa .
Jeśli komuś zależy na grafice to kupuje PC.
Ok ale nie każdy kupi kompa za 3 czy 4 tys. by mieć wspaniałą grafikę , może kupić ps4 i mieć całkiem podobną oprawę graficzną.
 
Przy obecnych cenach podzespołów komputerowych napisał świętą rację. Kupując PC w cenie PS4 dostaniemy pokaz slajdów.
Nie pisał o opłacalności. Pisał o jakości grafiki.

Abonament jest stały bez niego nie masz gier i nie grasz online gry są , tylko dodatkiem i są darmowe , a że trzeba opłacać abonament to inna sprawa . Ok ale nie każdy kupi kompa za 3 czy 4 tys. by mieć wspaniałą grafikę , może kupić ps4 i mieć całkiem podobną oprawę graficzną.
Eh, nie wierzę, że to robię.
Abonament nie jest stały i to nie jest inna sprawa. Dostajesz gry za wpłacanie im pieniędzy za możliwość gry przez internet. Tyle. Jakość gier z PS+ na PS4 też nie jest wspaniała, więc nie mydl oczu.
W kwestii grafiki zawsze wygra PC, więc nie rozumiem po co dywagujesz. Jeśli komuś naprawdę zależy na grafice, to nie weźmie konsoli.
Boże, jeszcze mi się Redpoint kliknął przez przypadek. Proszę oddać.
 
Last edited:
Jakość gier na PS4 też nie jest wspaniała, więc nie mydl oczu.
Tu się nie zgodzę porównaj choćby GTA 5 na pc a ps4 , TLOU , czy Far Cry 4 nie ma dużej różnicy pomiędzy platformami , może zawsze pc są mocniejsze , ale jednak bym powiedział , ps4 w wielu grach ma bardzo dobrą oprawę graficzną. I tego się będę trzymał osoby , które przez całe życie grają na pc nie docenią tak znakomitej maszyny jaką jest ps4 a ci co zawsze grali na ps4 i będą grać będą uważać pc za blaszaka nadającego się tylko do patrzenia na strony , bo zawsze będzie grał na ps4 jest do tego przyzwyczajony .
 
W każdym razie Jakość/Cena = konsole
Jakość grafiki bez względu na cenę = drogi komputer

Z PS4 były jak narazie tylko screenshoty ale wyglądały ładniej niż to co widzieliśmy na gameplayu z XONE.
 
Tu się nie zgodzę porównaj choćby GTA 5 na pc a ps4 , TLOU , czy Far Cry 4 nie ma dużej różnicy pomiędzy platformami , może zawsze pc są mocniejsze , ale jednak bym powiedział , ps4 w wielu grach ma bardzo dobrą oprawę graficzną. I tego się będę trzymał osoby , które przez całe życie grają na pc nie docenią tak znakomitej maszyny jaką jest ps4 a ci co zawsze grali na ps4 i będą grać będą uważać pc za blaszaka nadającego się tylko do patrzenia na strony , bo zawsze będzie grał na ps4 jest do tego przyzwyczajony .
Nawet nie wiem jak uciąć cytat w tej wypowiedzi, bo są tylko dwie kropki. Ogarnij pisanie postów, bo nie da się z Tobą rozmawiać.
Nie mówię, że gry na PS4 są brzydkie, tylko że nie są tak ładne jak na bardzo drogim PC. Wiesz co powiedziałeś tamtemu człowiekowi? Że jeśli chce grafiki, to niech wybierze PS4. A to jest nieprawda.
Hm, są jakieś pecetowy gry, nie strzelanki fpp, dorównujące The Order 18cośtam, albo Uncharted? Ethan Carter jest piękny, ale jakieś inne, bardziej mainstreamowe?
Wiele na modach i downsamplingu z 4K.
 
Wiesz co powiedziałeś tamtemu człowiekowi? Że jeśli chce grafiki, to niech wybierze PS4. A to jest nieprawda.
Może sam zainteresowany się wypowie , bo ja wiem swoje a ty swoje i nas do niczego to nie zaprowadzi . Nie wiesz czy jest w stanie wydać dobrych kilku tysięcy na bardzo dobry pc a jeżeli nie to lepiej kupić ps4 i tyle . Kolego proszę się wypowiedzieć;).Ok koniec tematu
 
Nie można porównywać exclusive'a to multiplatformówek. To jest zupełnie inna sprawa. I dlaczego mamy nie porównać Cartera do Ordera?

E: Sorry @szypek26, na telefonie mało ogarniam.
 
Tu się nie zgodzę porównaj choćby GTA 5 na pc a ps4

A porównaj sobie GTA IV z XBOXa do GTA IV na kompa z modami. Różnica jak byk! To kolejna przewaga kompów nad konsolami - mody :)

Ed. sorki, zauważyłem info od moderacji po napisaniu posta. kończymy :)
 
Last edited:
Top Bottom