Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A mnie zastanawia co innego: najwyraźniej z grą naprawdę jest wszystko OK, skoro REDzi mają czas na takie (za przeproszeniem) pierdoły, jak trzy waluty. Może się okazać, że również gnomami nas zaskoczą, a miecz będziemy przekuwać u Kowala z Podgrodzia :D. Ciekawe, co jeszcze udało im się w ostatniej chwili wsadzić, o czym nam jeszcze nie mówią.
 
Powiało optymizmem, ale spokojnie. Jeszcze nie wiadomo, czy tak jak sobie ustawimy tak już zostanie, czy też, gdy tylko dojdzie do walki aktywuje się automat. Dobrze by było rzecz doprecyzować.

Jakżeby inaczej, REDzi dają super newsa, to zaraz pojawiają się marudy. :D Nie przesadzajmy.
To tak jakby np. zapytać kogoś, czy samochód jeździ. Rozmówca odpowiedziałby że tak, jak najbardziej jeździ. A pytający już wietrzyłby spisek, że pewnie tylko do tyłu i tylko w pierwsze poniedziałki miesiąca o 16:30.
 
Wiem, ale jednak jej całkowicie nie porzucili i jest szansa. Tamta była dla mnie ideałem Yen.

Wszystko zależy od tego jak ta growa teraz wygląda. Jeśli nadal jest tak sobie, to przywrócenie Yen z SoD byłoby więcej niż wskazane. Mam nadzieję, że w kolejnym gameplayu dane będzie nam w końcu czarodziejkę zobaczyć. Najwyższy czas na to.

Can we lock the camera near Geralt's back so it won't zoom out while entering combat?

He he. Widzę, Rustine, że czuwasz, nie odpuszczasz i drążysz. Doceniam.

Jakżeby inaczej, REDzi dają super newsa, to zaraz pojawiają się marudy.

Gdzie ty tam się doszukałeś marudzenia to nie wiem, ale musiałeś się bardzo starać. Chcę po prostu wiedzieć, czy istnieje możliwość zalockowania kamery. Sama opcja przysuwania i odsuwania bez możliwości lockowania de facto niczego nie zmienia.
 
Last edited:
Dzięki, ale ostatnia wiadomość jaką widzę jest sprzed godziny..... Trzeba się zarejestrować żeby śledzić całą rozmowę na bieżąco, czy jak? Nie znam się na twitterach :p
 
@Shasserix alchemy system is cool, I'll talk about it more next week on the forum . No gnomes for you!

Coś często wspominają o tych gnomach... Czyli chyba jednak będą! xD

edit:
@Solan7 - Kurcze, masz rację. A zaczął się rodzić hype... :D
 
Last edited:
Top Bottom