Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Właśnie się o to pytałem :p Ciekawe czy odpowie. I czy jeśli potwierdzi, że są takie zbroje, to pytanie jak bardzo zgadzają się z naszą wizją. Znając życie podczas gry się okaże, ze taka kurtka będzie fikuśnie kolorowa i z doczepiona kiecką.

Rustine już cie uprzedził.
 
Idę spać, hype jest gigantyczny. Wróciła atmosfera z E3, gdzie posty przybywały w zastraszającym tempie. Wspaniałe uczucie, już widzę w wyobraźni temat z chwaleniem się kolekcjonerkami. ;D
 
Potwierdzone gwiazdy i noc jaśniejsza niż w W2



I cały hype do kosza.
 
Idę spać, hype jest gigantyczny. Wróciła atmosfera z E3, gdzie posty przybywały w zastraszającym tempie. Wspaniałe uczucie, już widzę w wyobraźni temat z chwaleniem się kolekcjonerkami. ;D

Dokładnie to samo chciałem powiedzieć :D Uczucie i atmosfera identyczna jak po wypuszczeniu zwiastuna SoD. Rewelacja.
Ja również dziękuję i mówię wszystkim dobranoc ;)
 
A kto siedzi w hajpowym kondukcie?!

Niby tak, ale wiesz. Status naczelnego forumowego sceptyka zobowiązuje.

Wprawdzie już było, ale na wypadek, gdyby ktoś przegapił.

https://twitter.com/Bacon_is_life/status/582275549114032128

There is no visual parity. Myślę, że można zaryzykować stwierdzenie, iż konsolowe ustawienia to na bank nie odpowiednik pecetowego high, prędzej low z domieszką. Oczywiście w przypadku PS4 jest lepiej niż na XOne. Tak było m.in. w nowym DA, gdzie klocek to pecetowe medium (z paroma opcjami na low), a PS4 miks medium/high (również z paroma rzeczami na low).
 
Last edited:
Czy ja dobrze rozumiem, czy noc bez chmur będzie jaśniejsza niż w W2 ? :(

To w dwójce była noc? :O
Tak serio jeśli niektóre noce mają być w W3 jeszcze jaśniejsze od tych w W2 , to coś czuję że ufo z tablicy ogłoszeń jeszcze da o sobie znać :d
 
@Kuboniusz napisał że noc jaśniejsza jeżeli niebo będzie bezchmurne. Więc zapewne to jak noc będzie wyglądała będzie zależeć od pogody.
Trudno oczekiwać czegoś innego przy (podobno) jednym z najlepszych systemów pogodowych w branży.
Damn, gdzie jest materiał z pokazaniem cyklu dobowego i dynamicznej pogody? :C
 
There is no visual parity. Myślę, że można zaryzykować stwierdzenie, iż konsolowe ustawienia to na bank nie odpowiednik pecetowego high, prędzej low z domieszką.

Coś czytałem, ale nie przytoczę zródła bo chyba na GaFie, że werja XBO to w większości PC-Low, a wersja PS4 to takie PC-Medium przeważające czyli by się z tym pokrywało. Również ostatnie doniesienia Rosjan z wrażeń, potwierdzają jednak znaczne różnice na korzyść PC
 
W tak późnym etapie produkcji gry raczej nie ma już mowy o takich zmianach. Chociaż to zapewne tylko kwestia regulacji filtra, więc kto wie.

EDIT
Z twittera:
January build is old. New stuff had been improved especially stormy seas.
 
Last edited:
@Bacon_is_life " Mmm on a clear night without clouds I would say so yes." What about "regular nights" will they be as dark as in W1?
@Petaski421 regular means there are clouds and other factors so it's hard to say. Our system is different from w1 and w2
Może nie będzie tak źle :hmm:
 
Ja bym się przedwcześnie nie cieszył co do tej kamery. Damien napisał, że planują to zrobić, mówił już do stuffu o tym, co nie znaczy, że na pewno to zrobią :p Ale trzymam za nich kciuki.
 
W sumie to jeszcze chciałem dodać, że może warto się jeszcze zapytać Damiena, czy w planach zmiany ustawień kamery jest wyłączenie automatycznego oddalania się... No bo może i dodadzą jakieś fitchery, ale nadal nie wiadomo, czy ten automatyczny zoom zostanie czy nie ; /

Btw. "Storms don't scare people" - dziwne. Nie będą reagować na burze mimo, że różnica między deszczem, a burzą jednak jest dość spora :p
 
Last edited:
O kurde ale lawina hajpu się posypała po tym twitterowym q&a. :eek:
Sam nie pamiętam kiedy byłem tak podjarany.
 
Top Bottom