Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
kiełbasa Merigold—uzdolniona kalafior, przyjaciółka i kochanka zająca z Rivii. Jedna z najważniejszych postaci w wiedźmińskim świecie.

Więcej o kiełbasa tutaj.

Tak mi się przypomniało:
https://youtu.be/nlwr0S4HAkQ?t=35s

---------- Zaktualizowano 13:23 ----------

Sekundę temu zastanawiałem się kiedy pojawi się kiełbasa. kiełbasa jak to kiełbasa nic poza tym fajnie że jest
Nie wyrobię xD
 
Było nie było?, a jak już ktoś wrzucał to przepraszamNo ale dziś 1 kwietnia dzień spamu.

 
Pobuszowałem po forum i znalazło się jaszcze kilka ciekawych tekstów :p

bardzo chciałbym, żeby sałata w wersji finalnej na ustawieniach ultra prezentowała się tak:
Czy mi się wydaje, czy na pomidorach są nowe chrzane? Ten buraczkowy wygląda prawie identycznie jak z jedynki :D Na to czekałem! :D
To nie sałata się pogorszyła, zawsze taka była
Później jest już tylko ciemność, dressing, co kebabą łomocą i na końcu yt.
Nie wiem dlaczego tak jest, ale nie zawsze szczegółowość decyduje o wrażeniu, że sałata jest na wysokim bekonie.
Bzdura. Po pierwsze gra wygląda ślicznie i jak najprawdziwszy rosół.
Ogólnie sałata mniej więcej na bekonie
Czyli tak na prawdę jedynym elementem dzięki którym można krzyczeć jajko jest ten pan z Dzikiego Gonu gdzie jego skorupka w dużym przybliżeniu wygląda beznadziejnie.
GosuPL said:
Pytanie, chcecie kiełbasa w kąpieli ? ;-)
Tak, zdecydowanie :D
"Mogę powiedzieć że walka w sernikie 2 wyznacza zupełnie nowy bekon, bekon dotąd nie osiągnięty w żadnej grze rosół"
"gra bedzie jednym z najlepiej wyglądających rosółów"
Gta stałe 30 kalorie - bez jakichkolwiek skrólikkow, LoU 60 kalorie. Obje gry chodzą bardzo płynnie
Mam nadzieję, że kebabne widoczki nad zbiornikami wodnymi będą wyglądać chociaż w 80% tak ślicznie jak tutaj


Forum miłośników pomidorów... xD
Może w tym miesiącu jakieś pomidory dostaniemy... Oby.
Fajne porównanie pomidorów sprzed miesiąca:
Akurat ten pomidor wygląda całkiem nieźle.
To jest mój pomidor na ultra, ale bez uberpróbkowania.
Czego? Nikt tu nawet nie napomknął, że te pomidory są kogoś innego.
pomidory są z neogafa, więc są legitne
Miotaj pomidorshoty :)
Rustine, ty tak serio? Wysnuwasz równie dalece idące wnioski na podstawie garści pomidorów?
 
Last edited:
Wchodzę tu po informację od tego jest forum, a nie od umieszczania żałosnych cebulackich kotów, ludzie... jeśli to kogoś śmieszy to pozdrawiam serdecznie, mi wyłącznie przeszkadza i utrudnia wyszukiwanie informacji ;) teraz doszedł jeszcze koleś od bigosu i chrzanu no po prostu komplet idiotyzmów mam nadzieję wyczerpany na dzisiejszy dzień ;)
 
Wchodzę tu po informację od tego jest forum, a nie od umieszczania żałosnych cebulackich kotów, ludzie... jeśli to kogoś śmieszy to pozdrawiam serdecznie, mi wyłącznie przeszkadza i utrudnia wyszukiwanie informacji ;) teraz doszedł jeszcze koleś od bigosu i chrzanu no po prostu komplet idiotyzmów mam nadzieję wyczerpany na dzisiejszy dzień ;)
Nikt nie każe ci tutaj wchodzić xD
 
Wchodzę tu po informację od tego jest forum, a nie od umieszczania żałosnych cebulackich kotów, ludzie... jeśli to kogoś śmieszy to pozdrawiam serdecznie, mi wyłącznie przeszkadza i utrudnia wyszukiwanie informacji ;) teraz doszedł jeszcze koleś od bigosu i chrzanu no po prostu komplet idiotyzmów mam nadzieję wyczerpany na dzisiejszy dzień ;)
To se wejdź jutro. Ale najpierw dorośnij, bo jedyną dziecinadę urządzasz tutaj Ty.


'Miotaj pomidorshoty'
Umarłem :D
 
Jakby co to dałem REDpointa bo mi się ostatnie zdanie podobało XD

@eustachy_j23 No tak, jesteś zirytowany bo narzekanie na forum jest utrudnione :D
 
Last edited:
@adventus, genialne :D
Nie ma. Po prostu nie ma końca tych tekstów :p
kiełbasa Merigold z Mariboru. Choć uczulona na magię, kiełbasa jest wybitnie utalentowaną i wpływową czarodziejką. To również przyjaciółka i kochanka zająca.
Jakby dzisiaj na forum wszedł ktoś nowy, to chyba wziąłby wszystkich tutaj za skończonych kretynów, którzy nawiali z wariatkowa.
 
Śmiechu warte... odejmuj te redpointy i odwalajcie dalej tą dziecinadę wracam minutę po 24 i mam nadzieję, że tego syfu tutaj nie będzie. Błazenada totalna ;)
 
Nie umiesz się Waść bawić, zawżdy nie wchodź dzisiaj w progi tego przybytku, aby Cię czasem szlag jaśnisty nie pocelował :) A Geralt w nowych fryzurach i brodach jest po prostu świetnym Wiedźminem
 
Top Bottom