Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Mnie nie dyszki martwią, ale takie Sterlingi, które doskonałym grom potrafią dać 5/10, żeby nabijać wyświetlenia swoim stronom.
 
Dwójka miała dyszki?! O tym to nie słyszałem :p Ale takie od dużych, poważnych redakcji czy chodzi o jakieś recenzje szaraczków?
 
@selethen
Co do samej współpracy chyba nikt nie ma zastrzeżeń. I póki co racja, wizerunek nie jest nadszarpnięty (może poza lekki niesmakiem związanym z gwintem). Tutaj jednak rozchodzi się o sytuację, w której MS robi problemy z powodu zwykłego Q&A, które nie zostało poprowadzone po ich myśli, a ich produkt nie był wychwalany pod niebiosa. Jeśli okaże się to prawdą będzie świadczyło o bardzo dużej ingerencji w MS w działania CDPR. Jeżeli współpraca ma wyglądać w ten sposób (pomagamy wam w zamian za tylko i wyłącznie pozytywne opinie o XBOXie pod każdym względem mimo, że nie jest to prawda), to IMO nie zmierza ona w dobrym kierunku, bo rzeczywistość zostanie zweryfikowana przez odbiorców, a wtedy już może się to odbić na wizerunku CDPR.

Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że MS ma problemy z powodu Q&A na twitterze, jeżeli wziąłeś takie informacje z twittera misterxmedia to te informacje są fałszywe.
Druga część twojej wypowiedzi nie ma trochę sensu, bo wydaje mi się dość naturalnym to, że Microsoft nie zapłacił CDPR po to, aby krytykowano ich sprzęt. Jeżeli nawet jakieś pytanie mogłoby zaszkodzić marce Xbox to CDPR po prostu unika odpowiedzi, a nie posuwa się do kłamstwa, które i tak wyszłoby na jaw.
 
Dwójka miała dyszki?! O tym to nie słyszałem :p Ale takie od dużych, poważnych redakcji czy chodzi o jakieś recenzje szaraczków?

Spoko Destructoid wszyscy wiemy jak ocenił W2 (6/10 szum na pół neta) a teraz siedzi tam Max Scoville więc jak CDPR nie nawali z bugami to powinna być 10 bo Max jest strasznie nakręcony,
 
Nie wiem na jakiej podstawie twierdzisz, że MS ma problemy z powodu Q&A na twitterze, jeżeli wziąłeś takie informacje z twittera misterxmedia to te informacje są fałszywe.
Druga część twojej wypowiedzi nie ma trochę sensu, bo wydajemi się dość naturalnym to, że Microsoft nie zapłacił CDPR po to, aby krytykowano ich sprzęt. Jeżeli nawet jakieś pytanie mogłoby zaszkodzić marce Xbox to CDPR po prostu unika odpowiedzi, a nie posuwa się do kłamstwa, które i tak wyszłoby na jaw.

Tak, opieram się właśnie na twitach, które ktoś linkował.
Jeśli odniesiesz drugą część wypowiedzi do tych twitów to wtedy ma sens :p. Oczywiście, że nie zapłacili za krytykowanie, ale jeśli mieliby mieć problem z wypowiedziami Damiena dot. jego zdania na temat DX12 oraz tego na jakiej platformie zagra, to wtedy można wysuwać wnioski, iż zapłacili za wciskanie ludziom kitu.
 
Tak, opieram się właśnie na twitach, które ktoś linkował.
Jeśli odniesiesz drugą część wypowiedzi do tych twitów to wtedy ma sens :p. Oczywiście, że nie zapłacili za krytykowanie, ale jeśli mieliby mieć problem z wypowiedziami Damiena dot. jego zdania na temat DX12 oraz tego na jakiej platformie zagra, to wtedy można wysuwać wnioski, iż zapłacili za wciskanie ludziom kitu.

Te feralne tweety to wprowadzanie ludzi w błąd. Misterxmedia, czyli autor tych wypowiedzi ma najprawdopodbniej problemy psychiczne i nie należy brać jego wypowiedzi na poważnie.
 
Test: Zając, Owieczka, Pisanka.

Na pewno od CD Action W3 dostanie dychę, bo to rodzima produkcja, a w redakcji są sami "ffffffani" (Zabójcy królów z innego wymiaru anyone?)
 
@Koreon wątpię, że fakt iż ktoś jest fanem wpływa na ocene redaktorów, bo muszą być profesjonalni, może pamiętasz jak było z ME3 też większość fanów a fala krytyki była zatrważająca szczególnie o zakończenie serii
 
@Koreon wątpię, że fakt iż ktoś jest fanem wpływa na ocene redaktorów, bo muszą być profesjonalni, może pamiętasz jak było z ME3 też większość fanów a fala krytyki była zatrważająca szczególnie o zakończenie serii

Jak gra jest słaba to fani jeszcze bardziej po niej jeżdzą, a jak jest dobra to nadmiernie chwalą. To chyba oczywiste :). Chyba mylisz fanów z zaślepionymi fanboyami.
 
Hej wie ktoś może na jaką platformę wyjdzie wiedźminek na steam, origin, gog czy coś nowego wymyśli cd projekt ?
 
Na platformę znaną jako komputer osobisty ;) Nie będzie żadnych DRMów aczkolwiek można kupić grę na Steamie, wtedy będzie oczywiście wymagała Steama.
 
Bardzo ciekawy link z warowni ;)http://www.witchersite.pl/component...-swiadkami-wielkich-scen-batalistycznych.html. A gdy widzę ten skrawek mapy , gdzie jest drzewo to kusi by tam iść a z drugiej strony jest pewna niepewność
 

Attachments

  • original.jpg
    original.jpg
    133.1 KB · Views: 38
Last edited:
Można zakupić W3 na steam (przepłacając przy okazji jakieś 15 euro), lepiej zakupić na gog lub wersję pudełkową na cdp.pl.
Gog szykuje swoją platformę o nazwie Galaxy, nie wiem kiedy z tym startują. Tak w ramach ciekawostek.
 
Last edited:
Obawiam się że wynik ten to głównie zasługa gier typu moba. Ktore sa bardzo popularne oststnimi czasy, valve zarabia miliony dolarów dziennie na docie a lol podobno generuje jeszcze większe zyski.
Podejrzewam że przy zestawieniu wyników sprzedaży gier multiplatformych jednak większe zyski generują konsolę. Jak ktoś dogrzebał się do wyników sprzedaży na różnych platformach kilku ostatnich tytułów AAA chetnie poznałbym statyskyki.
 
Top Bottom