Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
W wała Cię nieco zrobił, bo na miecz nikt "chrzan" nie woła.

- Ładna rzecz - Geralt wykonał sihillem krótki, syczący młyniec, zamarkował szybkie cięcie od lewicy i błyskawiczne przejście do parady wysoką sekundą dexter. W istocie, ładna sztuka żelaza.
- Hę! - parsknął Percival Schuttenbach. - Sztuka żelaza! Weź i lepiej się przyjrzyj, bo za chwilę gotów żeś to kawałkiem chrzanu nazwać.

 
I zapamiętaj Yenn>Triss i nie słuchaj zdania Szkotów.
 
Przepraszam bo temat był zapewne już poruszany, ale właśnie zalogowałem się na CDP i mój "Koszyk" jest pusty, chociaż zamówiłem dość dawno temu Pre-Order wiedźmina. To jakiś czasowy błąd czy mam powody by się martwić?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Przepraszam bo temat był zapewne już poruszany, ale właśnie zalogowałem się na CDP i mój "Koszyk" jest pusty, chociaż zamówiłem dość dawno temu Pre-Order wiedźmina. To jakiś czasowy błąd czy mam powody by się martwić?
Z góry dzięki za odpowiedź.

Firma CDP.pl pragnie zapewnić wszystkich użytkowników, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, że wszystkie Wasze zamówienia są zarejestrowane w naszej bazie danych. W chwili obecnej nasi administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki, w której znajdziecie swoje zamówienie na tę grę. Przepraszamy za te chwilowe niedogodności i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

 
Przepraszam bo temat był zapewne już poruszany, ale właśnie zalogowałem się na CDP i mój "Koszyk" jest pusty, chociaż zamówiłem dość dawno temu Pre-Order wiedźmina. To jakiś czasowy błąd czy mam powody by się martwić?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie wiem jak z przeszłymi zamówieniami, ale zamawiałem kilka dni temu wersję ze steelbookiem i jest w zakładce z zamówieniami. Opłacona, czeka na premierę.
 
@Mengaard, czytam wszystko bardziej pobieżnie teraz, więc jestem nieco nieogarnięty ;) A sprawą pre-orderów nigdy nie interesowałem się na tyle, by ślęczeć w wątkach na ich temat :p
 
@Solan7 wejdź sobie na swoją półkę na CDP. Tam znajdzieś W3 czekającego na premiere. Chyba, że przez przypadek nie opłaciłeś zamówienia.
Sam dzisiaj zamówiłem :D
 
@Jonek52, nie mam nic na półce, jeszcze nie opłaciłem, mówili że powiadomią mnie o formie płatności jakiś czas przed premierą gry, ale jak na razie nie powiadomili...
Cóż, chyba po prostu zamówię jeszcze raz, dla świętego spokoju. A jeśli jakimś cudem tamto zamówienie wróci na półkę w najbliższym czasie, to jedno anuluję.
 
Ja też zamówiłem w czerwcu opcję ze stilbukiem i zniknęła razem z kolekcjonerkami, czy wróci, no cóż, nie zależy mi tak na tym, kupiłbym niby no ale nie spełniam minimum kartą graficzną, plan był taki, by kupić i tak z szacunku do firmy i zaspokojenia swojej potrzeby (te 2,5k postów nie poszło na marne! :p) ale z kasą może nie być tak kolorowo jak przypuszczałem. Przenieśmy się do wątku bardziej temu sprzyjającemu, bo zaraz buta stąd dostaniemy. :p
 
Cóż, chyba po prostu zamówię jeszcze raz, dla świętego spokoju. A jeśli jakimś cudem tamto zamówienie wróci na półkę w najbliższym czasie, to jedno anuluję.
Spokojnie w przeciągu dwóch tygodni się pojawi, o kasę się upomną na czas. Widocznie te zamówienia są na końcu listy wprowadzania usprawnień po starcie sklepu na cdp.pl
 
Z tym że zależy mi na steelbooku, a jeśli będę musiał zamawiać teraz, to już się raczej nie załapię, bo ilość ponoć ograniczona. W ogóle zauważyłem że teraz zamawianie przebiega inaczej, bo chce od razu przejść do płatności. Już nic nie rozumiem, ale ok. Poczekam jeszcze trochę.
 
Top Bottom