Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Włosy Ciri to według mnie najmniejszy problem, żeby nie powiedzieć żaden... Dużo większym problemem jest to że gra jest w złocie a Redzi pomimo tego zabronili youtuberom grać na myszce i klawiaturze. Co mnie bardzo martwi...

Dziennikarz GameStara już grał na klawiaturze i myszy i źle nie było (na poziomie Wiedźmina 2), więc jakoś przesadnie bym się tym nie martwił. Na tego typu eventach podobno jest luźniej jak przydzieli się każdemu pada zamiast klawiatury i myszy, ale nie wiem jak bardzo jest to powszechne.
 
Przecież te klawiatury leżą przed nimi. Na mysz też miejsca nie brak. Nikt tam nie siedzi łokieć w łokieć. Zwyczajnie musieli się sprężać z wersją konsolową, bo certyfikacja, więc wszystko co nieistotne zostawili na koniec. A sterowanie m+k i konfigurowalna kamera znajdują się właśnie w tej kategorii.
 
http://www.ppe.pl/news-35186-tworcy_zdradzaja_kolejne_informacje_z_wiedzmin_3__dziki_gon.html


"Podczas przygody nie znajdziemy przedmiotów, których nie będziemy mogli używać z powodu zbyt wielkiego poziomu. Przykładowo bronie będą automatycznie skalowane do lvl bohatera i jednocześnie zmniejszą się ich statystyki. Oczywiście przedmioty nie będą się samoczynnie zmieniać przy wzroście umiejętności Wiedźmina."

Nieeeee.

Od wczoraj dyskutujemy o tym w temacie "Dyskusje o artykułach i mediach dotyczących Wiedźmina" ;p
 
Ja jestem strasznym weeaboo więc dla mnie brzmi bardziej swojsko po japońsku niż po polsku... Stan terminalny, jak mniemam.
 

Może jednak da się pograć na klawiaturze?
 
Top Bottom