Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Gra na klawiaturze i myszce... To dlatego taka mina



:troll:

Śmieszne memy za 3...2...1... :D
 
Liczyłem na jakieś zachwyty na twitterze, ale widocznie wszyscy youtuberzy sami się obłożyli embargiem do czasu wypuszczenia przez siebie "gejmplejów" powodujących opad szczęki. Nie ma rady, trzeba czekać.
 
Jezusie :wat:
Prawie powtórka z rozrywki.

PS. Widziałem kurtko-podobne coś!

Znowu muzyka ssie? Z jakiegoś powodu na telefonie odtworzyło mi materiał bez głosu, więc uszy mi nie krwawią.

No i to kurtko-coś to taki Vesemiro-podobny kubraczek, nawet bebzol jest, to chyba zbroja Gryfa, @PATROL mnie poprawi, jak się mylę.
 
@Szincza dokładnie, ale tego bebzola jakoś tak nie widać. No ale jak mamy oceniać wideo na playerze IGNu? :p

Gryf jest bardzo w porządku, jak go spierniczą kolczugą, to zabiję.
 
Last edited:
,,Nakłonili nas do używania kontrolerów (na PC) ''

Zapewne nie ma to nic wspólnego z jakością sterowania na M+K, po prostu ogrywane materiały będą trafiać na Youtube, a jako, że hype musi się kręcić, to lepiej żeby kamera obracała się dość płynnie (żeby było troszkę bardziej "cinematic", na myszce jednak ruchy kamery z reguły są gwałtowne).
 
Zapewne nie ma to nic wspólnego z jakością sterowania na M+K, po prostu ogrywane materiały będą trafiać na Youtube, a jako, że hype musi się kręcić, to lepiej żeby kamera obracała się dość płynnie (żeby było troszkę bardziej "cinematic", na myszce jednak ruchy kamery z reguły są gwałtowne).
Tak, z pewnością tylko o to chodziło.. :troll:
 
Tak, z pewnością tylko o to chodziło.. :troll:

Przepraszam, poprawka - gra jest niegrywalna bez pada, z pewnością o to chodziło, a grali 8h, bo później następuje epilog, dziękuję że zmusiłeś mnie do rozsądnego toku myślenia. :troll:

Gra osiągnęła status gold nie bez przyczyny, nie ma wręcz opcji, aby sterowanie na klawiszach i myszy było niedopracowane, ale szukanie dziury w całym to wolna praktyka, dziękuję za wniesienie czegoś sensownego do rozmowy ;)

Faktycznie, powiadają we wsi i szumią wierzby, że ogrywali build ze stycznia, więc sterowanie mogło jeszcze być zoptymalizowane tylko pod pada. Nie zmienia to jednak faktu, że na dzień dzisiejszy nie ma się czym martwić :)
 
Last edited:
Top Bottom