Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ile możemy jeszcze czekać, by ujrzeć wreszcie na własne oczy ten "wylewający się z ekranu" wiatr, lub zobaczyć ponoć obłędną mimikę twarzy?

Jeśli chodzi o wiatr, to przed monitorem ustaw sobie wiatrak, a odnośnie mimiki spójrz w lustro, nie będziesz musiał czekać :p

No i dodam jeszcze że zgadzam się z powyższym w 100% :)
 
Świetna myśl. Ja chciałbym ujrzeć Geralta jadącego przez Ziemie niczyją. Przecież, to podobno największy obszar w grze, a i miałbym nadzięję zobaczyć, jak w Wiedźminie 3 prezentują się Ghule, Południce, Zjadarki. Nie pogardziłbym też, jakby redzi pokazali nam zniszczone Odmęty, Wyzime, gdyż wspominali, że będziemy mogli powrócić do miejsc znanych z poprzednich części.
 
Na trailerze z E3 niektóre lokacje całkiem przypominały te z Wiedźmina 1. Swoją drogą fajnie byłoby znów zobaczyc końcowy zwiastun z udziałem Vadera. ;)
 
Myślę, że oszczędne gospodarowanie nowymi materiałami jest akurat plusem. Zdaje się, że po kontrolowanym wycieku kilku screenów z wczesnej alfy, REDzi wyciągnęli słuszny wniosek, że warto jednak pokazywać szerszej grupie odbiorców, nie znających się na procesie tworzenia gier, produkty finalne lub bliskie pożądanego efektu, by nie zniechęcać ich do kupna gry, lub zwyczajnie nie wprowadzać w błąd. Ja osobiście nie mam jakiegoś żalu do CDP, iż pokazują tak mało, chociaż korci mnie tak samo jak wszystkich tutaj, by zobaczyć progres. Ale oczy całego growego świata są teraz zwrócone w ich stronę, każdy liczy na to, że ich superprodukcja w zasadzie zrewolucjonizuje rynek RPG, dlatego muszą przygotowywać swoje materiały z ogromną pieczołowitością. Póki co, pozostają nam barwne opisy różnych aspektów gry, parę gifów, parę screenów, CGI. I mam wrażenie, że to się szybko nie zmieni. Współczuję natomiast pracownikom CD Projekt RED, bo pewnie chcieliby już się nam pochwalić owocem swojej ciężkiej pracy z równie wielką pasją, jak my chcielibyśmy ją podziwiać w pełnej glorii, to musi być udręka :)/>
 
Ja tam dalej liczę skrycie na to, że wioska na bagnach z trailera VGX to jest TA Wioska Na Bagnach... Wiecie, o co chodzi ;)
@Upiorny, nie zapominaj o swoim awatarze. Jak ma być powrót do klimatów okolic Wyzimy to barghesty muszą się pojawić! W końcu na tych obszarach spustoszonych przez wojnę żyje mnóstwo bezpańskich, zdziczałych psów. Wygłodniałe, chore, brudne, szybko giną, a wówczas pojawiają się ich upiory.
Hmm... Na wzmiankę o najechanych i zniszczonych Odmętach jakoś tak smutno mi się zrobiło
@Up, muszę przyznać, że święte słowa. Redzi wiele razy dawali nam do zrozumienia, jak bardzo chcą się pochwalić grą. I jak niecierpliwie oczekują naszych reakcji. Jednak co do tego, co pisałeś na początku... Gra wygląda już tak obłędnie, (wnioskując w każdym razie z dotychczasowych materiałów) że nie muszą się już obawiać o zły odbiór.
 
Solan7 said:
Ja tam dalej liczę skrycie na to, że wioska na bagnach z trailera VGX to jest TA Wioska Na Bagnach... Wiecie, o co chodzi ;)
Nie lepiej nowe elementy i nowe lokacje zamiast eksploatować stare miejsca za pomocą lepszego silnika? Przecież lepiej wykorzystać środki na nowe koncepcje. Tak samo wygląda sprawa z remake'iem jedynki na Red Engine. Nonsens.
Rozumiem nostalgię i wspomnienia, ale lepiej włączyć pierwszą część niż liczyć na to, że Wyzima i okoliczne bagna pojawią się w trójce. Oddam sakiewkę, że nie.
 

Guest 3669645

Guest
31 grudnia 2013 = "Kurczę, ale daleko do premiery, tyle czekania an nowe materiały i info, ech, nie wytrzymamy"

Mija jeden dzień

1 styczeń 2014 = "OMG Już nowy rok lada chwila nowe info screeny arty materiały data premiery już tak mało czasu zostało YYYEEEAA"

Taki ciekawy fenomen :D

Solan7 said:
Ile możemy jeszcze czekać, by ujrzeć wreszcie na własne oczy ten "wylewający się z ekranu" wiatr
Już widzieliśmy.

Solan7 said:
lub zobaczyć ponoć obłędną mimikę twarzy?
Obłędną? Pierwsze słyszę. No i też już widzieliśmy. Wkurzenie Geralta, rozmowy z NPC. Jest dobrze, jest zadowalająco. I jeszcze pewnie poprawiają, ale nie napalałbym się na coś co szczególnie cieszyłoby oko.

Solan7 said:
No i walka, walka i jeszcze raz walka!
Tu też bym się nie napalał na nie wiadomo co ;) REDzi już nam przybliżyli w słowach (i urywkach gejmpleju) jak walka będzie wyglądać. Na pewno nie zapowiada się na to, że Geralt będzie takim huraganem jak w W1. Jak widzimy an materiałach 1 klik = Jedno zwykłe ciachnięcie mieczem. Bez żadnych salt, akrobacji, tańca w 360 stopniach. Ale może się mylę i przy dłuższej walce wygląda to bardziej spektakularnie, oby :p
 
@Rustine, masz po części rację. Jednak pomyśl o tym z drugiej strony. Taki zabieg zastosowano już wcześniej, mam na myśli Gothic 1 i 2. Twórcy nie musieli dodawać ogromnej lokacji z poprzedniej części. Mogli rozbudować okolice Khorinis, dodać nową wyspę czy coś podobnego. Ale oni woleli wrócić, pokazać naszą ukochaną kolonię górniczą, jako zniszczone i spalone do gołej ziemi pogorzelisko. Pełne wspomnień i nostalgii. I udało im się to niemal perfekcyjnie. Taki zabieg wywołuje właśnie emocje w fanach serii, pokazuje, że świat się zmienia, że nic nie jest niezmienne. Wyobraź sobie powrót w okolice Wyzimy, spalone Pola, najechane przez wojska Nilfgaardu miasto i Odmęty. Spotkanie starych, niemal już zapomnianych znajomych, jak Vaska czy Dziadek. I to wszystko na nowym silniku.
@Adventus, jeśli chodzi ci o wyciek, którego nie było, to mówię od razu, że w żadnym stopniu nie zadowala mnie taka jakość owego wiatru. To ma być w HD. W full HD! Jeśli chodzi o mimikę, to samo. I w najnowszej wersji, tamto pochodziło z tego co wiem jeszcze ze starej. Zaś w kwestii walki, nie widzieliśmy do tej pory ani jednego piruetu, a najdłuższy fragment potyczki jaki dane nam było ujrzeć trwał może ze 2 sekundy.
 
Wiem wiem marzenia..
Ale stronka Redów coś jak KillingMonsters i kawałki gameplay'u które np.bo 10 seriach stwarzają jeden film do kupy. Jak puzzle. Ja bym na to bardzo bardzo poszedł :) Wycinki 30 sekundowe które po 10 seriach tworzą całość ;) 10 tygodni my happy i Redzi happy ;)

E: Tym razem nawet może być KillingPeople w sensie że jakością i Wiedźmiństwem :)
 
Srsly? Faktycznie nowy rok się zaczął ale wracamy tu do starych narzekań, że za mało pokazono, etc. Ludzie! Na CDPR i tak w ten sposób nie wpłyniecie, a denerwujecie część forumowiczów.
 
Solan7 said:
Wyobraź sobie powrót w okolice Wyzimy, spalone Pola, najechane przez wojska Nilfgaardu miasto i Odmęty. Spotkanie starych, niemal już zapomnianych znajomych, jak Vaska czy Dziadek. I to wszystko na nowym silniku.
Chyba,że byliśmy bez serca i zabiliśmy biednego dziadka kanibala, który musiał walczyć z utopcem o ciało krasnoluda. A ja dalej myślę,że domek na bagnach z trailera to właśnie dziadkowa melina z trupami.

I oczywiście nikt nie wyczyściłby nam butów lepiej niż Pucybut z Wyzimy, także chciałbym powrotu na stare śmieci :)
 
Pucybut to już chyba
jest przesłuchiwany przez tajne służby kilku krolestw, wypuszczą go, jak będzie ślepy i schorowany...
 
Solan7 said:
Wyobraź sobie powrót w okolice Wyzimy, spalone Pola, najechane przez wojska Nilfgaardu miasto i Odmęty. Spotkanie starych, niemal już zapomnianych znajomych, jak Vaska czy Dziadek. I to wszystko na nowym silniku.

Vaska była nienormalna i pewnie i tak padła by pierwsza na chwałę wodnym panom !!
 
Vaska była genialna! Jej opowieści o magu i wieży na bagnach tworzyły niesamowity, tajemniczy klimat. Do teraz aż mnie ciarki przechodzą jak słucham tej historii. Brakowało mi takich postaci i wątków w W2. Vaska musi się pojawić w Dzikim Gonie ;) Być może jako jedna z kilku ocalałych po najechaniu wioski przez Nilfgaard? I być może wie coś ciekawego o Gonie...
 
NapoleonPL said:
Srsly? Faktycznie nowy rok się zaczął ale wracamy tu do starych narzekań, że za mało pokazono, etc. Ludzie! Na CDPR i tak w ten sposób nie wpłyniecie, a denerwujecie część forumowiczów.
Bardzo często Twoje wypowiedzi też wiele osób denerwują.

Szacun Redzi że nauczyliście ludzi, żeby Waszych gier nie piracono :)
 
Ja czekam na nowy gameplay do końca marca, jeśli i wtedy nic nie będzie to dopiero zacznę zrzędzić. Po cichu liczę że na GDC 2014 (17-21 Marca)
coś dostaniemy, chociaż kilka screenów, gameplay i jakieś mini info.
 
Top Bottom