Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To prawda, cała dyskusja na forum jest zbiorem subiektywnych opinii, analiz również, stąd brak spójności choćby w ocenie koloru włosów bohaterki
i znowu łopatologiczny argument, bo tak to łopatologicznie działa, trudno jest opisać tak prostą sprawę w bardziej wyszukany sposób, nie sądzisz? :)

Ech trochę tak ;) Ale mnie tam się Ciri podoba i jej białe włosy nie będą mnie drażniły w czasie gry.
 
Nie ma, ale jeśli ktoś otworzy Painta, i w mikserze kolorów do bieli doda minimalną (a może nawet większą) ilość koloru czarnego, to nadal wiele osób powie Ci, że jest to kolor biały, no zresztą tak jak ma to miejsce w tej naszej dyskusji o włosach Jaskółki.

@Raf A więc polecasz podłączanie pada po PC? Oryginalny pad z Xboxa (360 jak rozumiem) działa bezproblemowo na blaszaku? Czy wymaga to jakiegoś specjalnego softa? Pytam, bo zastanawiam się nad graniem na padzie, chociaż w przeszłości (jeszcze za czasów Win XP) miałem same problemy z kontrolerami, nawet tymi dedykowanymi PC.

Ps. Myślisz, że oryginalny kontroler z PS3 też mógłby zadziałać?

Disclaimer :p :
Nie robię offtopu, pytanie dotyczy W3 w znacznym stopniu i nie zamierzam toczyć tutaj długiej debaty o hardware ;)


Pad oryginalny do 360 działa identycznie jak na konsoli. Są wersje pada z adapterem WiFido kupienia. Żadnej kalibracji, zero problemów. Podlaczasz i działa :) Jeśli ktoś ma pada po konsoli, to wystarczy adapter :)

Nie wiem jak z ps3.
 
Ps. Myślisz, że oryginalny kontroler z PS3 też mógłby zadziałać?

Masz poradnik jak go podłączyć: http://www.pssite.com/poradniki-148-poradnik__jak_podlaczyc_kontroler_ps3_do_komputera_klasy_pc_.html

Sam używam do peceta pada od xboxa 360, szczerze mówiąc jak miałbym wybierać pomiędzy padem od xboxa a tym od ps3 to sam nie wiem który by zwyciężył. Jeden i drugi bardzo dobrze się sprawuje, prawdopodobnie wskazałbym na tego od MS ze względu na xinput które jest wspierany jest przez całą masę gier. Kontroler od sony wymaga emulatora dzięki któremu wykrywany jest jako ten od xboxa.

Jeżeli się już sprzeczacie o kolor włosów to Wam się naprawdę nudzi :D
 
Super, dzięki wielkie, zastanowię się nad marką, jest jeszcze czas :) Ale zaraz nadejdzie upomnienie od niebieskich, także mniejsza już o pady.
Czy ja wiem, ja bym to nazwał zwykłą wymianą zdań i spekulacjami - hej, czymś trzeba ten ostatni miesiąc wypełnić na forum! :)

Ciekawi mnie na przykład, czy podczas tej sceny z Kaer Morhen parę lat wstecz, twarz Geralta zostanie troszkę zmieniona, żeby przypominała bardziej tą z W1 niż W3? Zawsze to jakiś smaczek :]
 
I ma głupią fryzurę, która w ogóle nie pasuje :p

E: @Kuboniusz bo na tym ujęciu Geralt nie ma czarnych brwi :p Których i tak kurczę nie widać na takim małym obrazku, ale to kwestia zasad, rozumisz?
 
Last edited:


---------- Zaktualizowano 16:18 ----------







 
Last edited:
Dla mnie to też na razie ten sam Geralt. I czemu ma bardziej przypominać tego z W1? Wydarzenia z W1 miały miejsce momencik temu, a wydarzenia z treningiem Ciri w KM to już parę długich lat. Tak czy owak nadal za mało, by było widać jakieś różnice w wyglądzie Geralta.
 
Niektórym może się to nie spodobać. ;) Posąg Geralta walczącego z południcą w imperium zła. W siedzibie Agory na Czerskiej!
 
Last edited:
Sex i Violence na "high impact"
Panowie, jest dobrze ;)

dziwi mnie tylko ,że język nie jest na "high impact" nie żebym narzekał ale po prostu mnie to zdziwiło.
 
Last edited:
Top Bottom