Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Ten fragment o muzyce bardzo obiecujący :) Koleś chodzący za miasto i nagrywający w lesie odgłosy przyrody - to brzmi zachęcająco. Być może odgłosy będą tak samo dobre jak w W1? Albo nawet lepsze... A jeśli chodzi o kompozytorów to nadal najbardziej liczę na Adama Skorupę - jego stare utwory, być może skomponowane do jedynki i nie użyte w finalnej wersji :rolleyes:
 
NapoleonPL said:
Sugerujesz, że kolega powinien wprowadzić modyfikację która zmienia imie Detmold na Demawend? /> Bo herby poprawiłeś i chwała Ci za to. />
Kto poprawił? Zwróciłem tylko uwagę na błędy, herby leżały od dawna na Wiki, były autorstwa wikipedysty nickiem "Mboro".

ALE.
Niedawno zauważyłem, iż także jeden z herbów Mboro zawiera drobny błąd. W herbie królestwa Lyrii i Rivii lwy nie powinny nosić koron. Cintryjskie lwy wprowadził do herby Lyrii-Rivii król Ceran, brat Corama I, trzeciego króla Cintry. Jednak za rządów Corama I i Cerana lwy były nieukoronowane - korony wprowadził do cintryjskiego herbu syn Corama, Coram II.
 
http://pclab.pl/news56084.html ileż bym dał, żeby Redzi nie faworyzowali zielonych i także technologię konkurencji wprowadzili do swojej gry...
 
meJKu said:
http://pclab.pl/news56084.html ileż bym dał, żeby Redzi nie faworyzowali zielonych i także technologię konkurencji wprowadzili do swojej gry...

A $ na to się wezmą z...? A i premiera będzie wtedy "za 10 lat". :)
 
Yakin said:
O bohaterach głównych jest wyraźnie powiedziane, że ta 40-tka to będą bohaterowie w rodzaju Triss lub Geralta, więc nie jakieś postacie epizodyczne raczej.

Według Czerwonych Yarpen postacią epizodyczną nie był, ale w praktyce był, więc... Ale nieważne, oczywiście też liczę, że ta "czterdziestka" dotyczy wyłącznie sporych ról.
Przy okazji, fajnie że przytoczyłeś co w wywiadzie stało. Moja dziękować.

Yakin said:
No to rzeczywiście pojechałem po bandzie ,no cóż zawsze musi być jakiś ten pierwszy post na forum.
Mam nadzieję ,że nie zdążyłem kogoś wprowadzić w błąd ;)

Spójrz na to inaczej, pierwszy post i od razu zostałeś dostrzeżony.

Yakin said:
A $ na to się wezmą z...? A i premiera będzie wtedy "za 10 lat". :)

A to niby jakoś wybitnie kosztowne? Chyba nie. Tym bardziej że rozwiązania promowane przez AMD są otwarte i każdy może zeń skorzystać. W przeciwieństwie do tych konkurencji, która oferuje zamkniętego i niezbyt wydajnego physx'a, a względem którego odnosi się krytycznie także część klienteli Nvidii.

Yakin said:
ileż bym dał, żeby Redzi nie faworyzowali zielonych i także technologię konkurencji wprowadzili do swojej gry...

To niemożliwe choćby dlatego, że Nvidia płaci i wymaga. To jest biznes, oni dają kasę na produkcję, a nasi w zamian sławią ich rozwiązania. Krótko, robią reklamę. A tu nagle AMD nic nie płaci i też ma mieć? Oj, chyba nie. Mi tak ścisła współpraca z jednym producentem też się nie podoba, ale co poradzić?
Oczywiście z korzyścią byłoby, gdyby zieloni prezentowali podejście podobne do tego czerwonych (nie mylić z Czerwonymi, tj. Redami), z korzyścią dla graczy. A w ogóle te wszystkie physx'y, tress fx'y to jeden wielki ch…
No, sztuka dla sztuki.
 
Tak sobie myślę że teraz to posucha, klęska jeśli idzie o nowe materiały. Ale jak juz się zacznie wysyp to może być niezłe bombardowanie,że niektórzy użytkownicy będą mieli dosyć:

-Ogłoszenie startu pre-ordera i daty premiery (nowe materiały muszą być, kiedy niewiedza? Q1/2014?)
-GDC 2014 Nowe materiały mogą być ale nie muszą
-E3 2014 OGROM (przypuszczalnie) nowych materiałów wielka ofensywa reklamowa
-Gamescom 2014 ciąg dalszy jak z E3 może coś nowego, a może powtórka materiałów z E3
-Im bliżej premiery tym częstsze materiały making off/ gameplaye / pokaz intro?

Działania promocyjne W3 bardzo przypominają mi promocje Human Revolution przez SquarEnix, bardzo długo dostawaliśmy szczątkowe informacje o grze a tuż przed premierą zostaliśmy zbombardowani niemal codziennie nowymi materiałami. Myślę że REDzi mogą zrobić podobnie. Mi wystarczy 5-10min gameplay i już będę niemal pewny "genialności" gry.
 
eustachyJ23 said:
(...)

To niemożliwe choćby dlatego, że Nvidia płaci i wymaga. To jest biznes, oni dają kasę na produkcję, a nasi w zamian sławią ich rozwiązania. Krótko, robią reklamę. A tu nagle AMD nic nie płaci i też ma mieć? Oj, chyba nie. Mi tak ścisła współpraca z jednym producentem też się nie podoba, ale co poradzić?
Oczywiście z korzyścią byłoby, gdyby zieloni prezentowali podejście podobne do tego czerwonych (nie mylić z Czerwonymi, tj. Redami), z korzyścią dla graczy. A w ogóle te wszystkie physx'y, tress fx'y to jeden wielki ch…
No, sztuka dla sztuki.

1.Na jakiej podstawie twierdzisz, że Nvidia daje pieniądze na tworzenie gry, a nie tylko na implementację w grze swojej technologii?
2.Skąd wiesz, że REDzi nie mogą wykorzystać technologi AMD? Znasz szczegóły umowy między REDami a Nvidią?
 
AndrewXRW said:
1.Na jakiej podstawie twierdzisz, że Nvidia daje pieniądze na tworzenie gry, a nie tylko na implementację w grze swojej technologii?
2.Skąd wiesz, że REDzi nie mogą wykorzystać technologi AMD? Znasz szczegóły umowy między REDami a Nvidią? />

Ale to Eustachy - według niego Zieloni to zło wcielone i on wie lepiej. Ja już na tą grupę użytkowników przestałem zwracać uwagę, no czasem jakaś złośliwość poleci za co dostanę -10 ale i tak warto.
 
Dobra REDzi, mieliśmy konferencję i wielkie ogłoszenie komiksu od Dark Comicks - mieliśmy wczoraj wspaniałą prezentację gry "Wiedźmin: Gra Przygodowa" od Ignacego Trzewiczka w postaci teasera i dedykowanej strony internetowej. Teraz czas odkryć ostatnie karty, czas na pokazanie nam Wiedźmina 3 i start przedsprzedaży :) Tylko to wam zostało! :D
 
warzoch said:
Dobra REDzi, mieliśmy konferencję i wielkie ogłoszenie komiksu od Dark Comicks - mieliśmy wczoraj wspaniałą prezentację gry "Wiedźmin: Gra Przygodowa" od Ignacego Trzewiczka w postaci teasera i dedykowanej strony internetowej. Teraz czas odkryć ostatnie karty, czas na pokazanie nam Wiedźmina 3 i start przedsprzedaży :)/> Tylko to wam zostało! :D/>
Spokojnie spokojnie, jeszcze muszą zebrać jeszcze perę nominacji do najbardziej oczekiwanej gry/RPG, by się czym chwalić w nowo pokazanych materiałach promocyjnych :)
 
warzoch said:
Dobra REDzi, mieliśmy konferencję i wielkie ogłoszenie komiksu od Dark Comicks - mieliśmy wczoraj wspaniałą prezentację gry "Wiedźmin: Gra Przygodowa" od Ignacego Trzewiczka w postaci teasera i dedykowanej strony internetowej. Teraz czas odkryć ostatnie karty, czas na pokazanie nam Wiedźmina 3 i start przedsprzedaży :)/>/>/>/> Tylko to wam zostało! :D/>/>/>/>

Patrz, bo wezmą Twoje słowa dosłownie i jeszcze gry nie wydadzą... />/>/>


A wracając do zabawy w wyrocznię - obstawiam, że w ciągu miesiąca-dwóch wyruszy pre-order, według mnie najlepsza pora na takowy.


Co to, za późno pre-order według mojej teorii pre-order startuje? ;)/>/>

@Michax Może lekko, ale to moja odpowiedź na irytujące narzekania których jest masa, tylko ja to robię z przymrużeniem oka. ;)/>
 
NapoleonPL said:
A $ na to się wezmą z...? A i premiera będzie wtedy "za 10 lat". :)
Plusy są takie że Redzi też uczą się tej technologii możliwie że jako jedni z pierwszych. Dostaną kasę za wprowadzenie tych wszystkich technologii plus też reklama. Według mnie same plusy. Kto nie chce tej technologii niech nie włącza ;)Trzeba cierpliwie czekać na nowe materiały :( Skoro premiera gry w tym roku to trzeba czekać na nowe info/pre-order maks. do czerwca.

@Nap: Wiesz że to twoje wróżenie jest irytujące?
 
Luty to miesiąc w którym powinien ruszyć pre-order :) Rok po ogłoszeniu ;)

DOWN - lepsza konferencja od czekania na GDC 14 :p
 
Póki co Redzi z W3 pokazywali się tylko w najbardziej prestiżowych miejscach i najbardziej poczytnych tytułach.
Czy ogłoszenie premiery mogłoby się odbyć po cichu, tak jak wczorajsze ogłoszenie współpracy z Fantasy Flight Games?
- Nie sądzę.

W grę wchodzi więc albo własna konferencja (coś czego w 2013 roku nie było), albo jakiś kolejny duży event branżowy.
Najwcześniej jest chyba GDC 2014: 17-21 marca.
 
@Up

Co do tego się nie zgodzę, REDzi udzielali wielu wywiadów nawet małym portalom, podczas niewielkich wydarzeń, udzielali tam nowych informacji. Może nie były to trailery, ale zawsze. Przykładem jest kaermorhen.ru, które już kilka razy dostawało newsy z pierwszej ręki.
 
Top Bottom